Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedivim se ze to vas to n pc neba kdyz je to samej cheater me by to taky sralo este ze mam ps4 kde ni takovyho neni :)
  • sláva, multiplayerové mise, kde vám zemře jeden ze spoluhráčů a musíte to celé jet od začátku, na to jsem opravdu neměl nervy
    • Asi tě zklamu, ale těch si budeš užívat dál "Sarwan také řekl, že na GTA Online pracovali či pracují všichni vývojáři, kteří dělali na GTA V a dotkli se prý prakticky každého aspektu hry, ne jen těch největších online Heists. "
      • škoda, jako hrát to se sehranou partou s teamspeakem by asi šlo, ale s random trollama z netu mi to přišlo prakticky nehratelný timhle stylem a když jsem umřel já, měl jsem akorát výčitky že se to kvůli mě musí celý opakovat *1*
        • Jack1947
          Umřel/Disconnectnul +- to samé, řeším něco ve stylu že bych měl s kým hrát ale pořídím? nevím, když tam, je tak zahackováno. *7*
  • firebug
    Předem se omlouvám za lehký OT. Pokud hrajete GTA online, mohli by jste mi prosím doporučit nějakou aktivní crew, která se nezdráhá pomáhat i s těmi méně oblíbenými heisty? Nebo hledáte-li někoho pro vzájemnou pomoc, můj nick je yellowhammer13 (nehraji však tak často).
    • Pošli frreq :) SteamID: Griffonj, RSSocClubID: JohnyGriff. Teamspeak nutný
  • GTA Online je odpad, hromada hackerů mě velmi rychle přesvědčila, že tohle hrát nebudu. Načítací doby byl jeden z aspektů, proč jsem online (tzn. celé GTA) odinstaloval - takže pokud tohle vylepší - palec nahoru. Jenže to nestačí. Do doby než se vypořádají s podvodníčkama, se vracet nehodlám - a protože vypustili SDK, jen tak se jich nezbaví.
    • Paulcz
      stejné to bylo u GTA IV, hry s gigantickým rozpočtem a tohle si nedokáží ošéfovat
      • Oni by to asi dokazali osefovat kdyby GTA Online vydali jako plne samostatnou hru kam by mohli pridat ruzna opatreni. Hlavni duvodem proc se da GTA:O tak snadno hacknout je ten ze zakladni hra ma "podporu" modu pro GTAV ktere se daji snadno prevest do Online modu
      • Oni by to asi dokazali osefovat kdyby GTA Online vydali jako plne samostatnou hru kam by mohli pridat ruzna opatreni. Hlavni duvodem proc se da GTA:O tak snadno hacknout je ten ze zakladni hra ma "podporu" modu pro GTAV ktere se daji snadno prevest do Online modu
      • Tohle se neda osefovat, nanejvys zmirnit. Pocet cheateru (opravdu se nejedna o zadne hackery) pak zavisi na velikosti a kvalite komunity.

        Zrovna GTA ma obrovskou popularitu a navic je to uplnej konzum. Komunitu pak tvori z velke casti decka a hlupaci a mnoho cheateru je dusledek, kteremu se neda vyhnout. Staci si spomenout, co se ze strany komunity delo kolem vydani cestiny, tu hru proste hraje plno nevdecnejch smradu...
        • polovina těch smradů má lepší češtinu než ty!
  • Takže během napínavého závodu přijede nějaký lobotom v tanku a začne vás tam jen tak kosit?aha to bude sranda. *11*
  • Mám cca 130 hodin. Za 60EUR mi to přijde trochu málo, obvzláště pokud mně většina hry akorát nervuje a nebaví. Nemám příliš velký zájem to někdy zase nainstalovat. Naposledy jsem hrál minulou sobotu na pár minut, předtím cca měsíc nic. Nejspíš to konečně definitivně odinstaluju.

    Naproti tomu Dragon Age: Inquisition, na které se snesl někdy až přílišný hate, mně baví stále, a mám v plánu si zahrát ještě několik postav, zatímco moje hraní pouhého singleplayeru se blíží k číslu tří set hodin, k čemuž nepočítám několik desítek hodin multiplayeru. Bohužel, BioWare dělá podle mně lepší hry než "jen tak nějaký" Rockstar.
    • Já mám takovou rovnici - 1 € za hodinu. Pokud zaplatím 60 € za hru, která mě udrží 60 hodin, je to dobrej deal. Zdaleka nejhůř jsem dopadl se Shadow of Mordor - 59 € a dohráno za 17 hodin.
    • vidíš je to o názoru já to mám naopak tohle DA jsem skoro hned odinstaloval a u GTA mám už několik stovek hodin a furt mě baví :D
      • O čem že jsem to mluvil? Hate...?

        Ah, ano! Už si vzpomínám. Hate. Na Inkvizici.
        Rád vidím že se nic nezměnilo. Svět se málem praštil do hlavy!
        • Sithard
          Ty jsi dobre vykuk.. prijdes na clanek o GTA kde zacnes vychvalovat uplne jinou hru a kdyz ti nekdo rekne POUZE ze on to ma opacne tak hned kricis hate hate hate.. s tebou musi bejt v kolektivu sranda.
          • Oh. Jen polovina původního příspěvku je OT, a to jen do určité míry.

            Nejprve dávám najevo, že GTA mi jako příliš dobrá hra ve finále nepřipadá, a porovnávám ji s jinou, kterou jsem si doslova zamiloval.

            Bohužel máš pravdu. Článek o GTA pravděpodobně bude lákat fanoušky série - a před nějakými dvěma lety bych se mezi ně s radostí počítal. Vždyť mám na starší díly série vynikající vzpomínky, a se skupinou, kterou jsem potkal při hraní SA:MP hraji dodnes. Bohužel se však mezi tuto skupinu lidí nadále nepočítám z hned několika důvodů - například je mi proti srsti, že trvalo tak dlouho vydat PC verzi, když oproti konzolím má navíc pouze editor videí. Věc, kterou stejně konzolím přidali/přidají dodatečně. Také jsem viděl jak fungoval výprodej GTA V na Steamu. Slevněna nebyla pouze hra, ale hra spolu se Shark Card, takže se v podstatě sleva nekonala - a navíc nebylo možné žádat o vrácení peněz. Tyto praktiky nemohu považovat za praktiky, které by používala firma které záleží na zákazníkovi, a bohužel to došlo až tak daleko, že mám větší víru v EA než Rockstar.

            A ohledně využití termínu hate - mám pravdu. Podíval jsi se někdy na články o Inkvizici? Až příliš velký počet komentářů dává pocit, jakoby autor dával sám sobě jediný úkol - házet špínu.
  • Ta absence lobby zni hrozne dobre, ale nedokazu si to v praxi predstavit
    Limit na pocet hracu v instanci zustava? To potom tezko muze vypadat tak paradne, jak je nastineno v clanku, ne?
    Snad to bude teda super..?
    • To co je teď ve hře se nezmění. Tenhle update jen přidá nové aktivity, kde nebudou žádné načítání potřeba. Klasické mise, závody, heisty apod. pořád načítání a lobby mít budou.

      A ano, limit 30 lidí v jedné relaci pořád zůstává.
  • Gratulujem
  • GTA online som hral asi 30 minút a nič ma tam jednoducho neláka natoľko aby som sa k tomu vrátil späť, dokonca som GTA V aj zmazal potom ako som dosiahol 100% .
    • Heisty, mise, závody, editor... Dohromady s kámošema sranda na spoustu hodin. To akorát freeroam je tupý TDM, kde se všichni viděj na mapě.
    • matt
      A hrál si v partě s kámošema? Souhlasím s tebou v případě, že si hrál sám, nebo s lidmi, které si neznal. Přijde mi, že zábava v GTA Online je silně závislá na tom, s kým to hraješ.. Může to být nuda, ale také to může být i neskutečná zábava *4*
      • Kozy
        Sebevětší pitomost bude s kamarádama vždycky sranda. To je překvapení.
      • Hral jsem s kamosema ale ty stejny mise porad dokola me prestaly bavit docela rychle. Navic je tam vsechno docela brutalne drahy na to kolik se tam da vydelat a musis vyhravat zavody proti lidem abys mohl kupovat upgrady na auta coz je teda strasna blbost. Docela rychle me to pustil...
        • já si vždy natahám do garáže drahá auta a ty pak prodávám, to mě stačí na živobytí a za mise si kupuji co mě napadne
        • Hah, tak to si mi práve nahral, už si počul o tzv. shark cash cards pre gta online? :D
          odporúčam http://store.steampowered.com/app/376850/ :D Práve preto rockstar podporuje GTA online tak vehentne updatami a preto niektoré nové veci ako trebárs to pozlatené lietadlo stoja 10 melónov :D
          • Jj jak jsem tohle videl tak jsem jim dal negativni recenzi na steamu a sel jsem od toho...
            • Jj opravdu me ty karty za realny prachy tak vadi. Nakup hernich penez za realne u hry kterou si normlane koupis a je proste podle me spatne a nemam to rad.
              U hodne dobre hry bych to asi nakonec dokazal prekousnout ale u GTA Online to byl pro me posledni hrebicek do rakve.
              Asi je nakonec na vine i velike ocekavani ktere jsem pro GTA Online mel.
            • firebug
              To ti vážně ty karty za reálný prachy tak vadí? Souhlasím s tím, že odemykání upgradů pro auta skrze závody je docela opruz, ale ceny jsou nastaveny docela fajnově... Na mě to docela funguje jako taková motivace, proč třeba pomáhat ostatním lidem v heistech -> dostanu za to prachy a koupím si konečně to obrněné auto!!! :-)
              Ty vážně utra mega drahé věci neposkytnou hráči žádnou výhodu. Na mnohem užitečnější vozidla (třeba obrněná), letadla a vrtulníky (třeba ozbrojená) se dá v pohodě časem vydělat a slouží to jako skvělá motivace, proč hrát dál.
              Drahá letadla, auta atp. slouží jen a pouze na "předvádění se". Jako v reálném životě. Nikdo nepotřebuje třeba hodinky za 5 mega, ale jasně že ten kdo na to má, si je koupí, aby se mohl ukázat...
      • jj GTAO na vlastni pest odradi spoustu lidi, zvlast tech co maj K/D >0.0x a nepomuze jim ani force autoaim =)
        a sup zpatky do GTAV strilet AI policajty...
    • Ale je. Jen člověk musí být víc kreativní. Plus jsou tu modifikace... Já osobně jsem dohrál GTA IV hned 3x.
      • Neviem no, čo sa dá okrem rôznych typov závodov a deathmatchu hrať v GTA online ak nemáš kamarátov s ktorými by si zahral heisty?
        Ináč ja som GTA IV prešiel dva krát, vtedy keď to vyšlo na PC a potom znova celé GTA IV, keď vyšli na pc aj oba datadisky :)
        • Nebavím se o Online, to je šílenost, kterou ani já nehraji. Bavím se o blbnutí v singlu.
          • No ja som po 123 hodínách dosiahol 100% a jednoducho som nenašiel nič čo by ma v tej hre bavilo, dokonca mám taký pocit, že som aspoň raz zahral všetky tie bočné misie, ktoré sa objavujú keď kúpiš nejakú nehnuteľnosť...dokonca aj taxi misie, no proste všetko.
            • No na sp hru je to až moc a ja som rád, kedže sa mi investícia vrátila vo forme zábavy, možno som to zle napísal, ale asi je to správne že po 123 hodínach som jednoducho nenašiel nič iné čo by ma v hre ďalej bavilo...
            • 123 hodin to je málo? :D
    • RedEagle
      Toto mi práveže na hrach v tejto hernej serii vadilo tiež. že človeka po dohrani hry nič nelaka hrat ju znovu. V tomto boli GTA 1 a 2 take skvele že tie človeka naopak bavili stale.
      • pretoze si mal vtedy 10rokov tak to len vyzeralo ze ta to bavilo.
      • Neviem čím to je, ale rovnako to bolo aj u GTA IV, kde som po dohratí základnej hry a datadiskov hru zmazal, multiplayer som skúsil len na chvíločku a jednoducho ma to nebavilo rovnako. Pamätám si že GTA 1 a 2 som hral v kuse len tak som jazdil a blbol...
        • To bola ina doba, v GTA V nie je nič čo by tu už nebolo. No napriek tomu uninstall len tak nechystám.
          • Hmm, ja mám malý SSD disk, len 128 GB a GTA V zaberalo cez 50 GB...teraz tu mám witchera 3 a pred týždňom som nainśtaloval mad maxa, takže som to musel vyhodiť plus tie updaty boli väčšinou len pre gta online a sem tam nejaká zbytočná nová zbraň alebo autíčko lietadieldko alebo loď...keď urobia SP expanziu tak to znova nainśtalujem ale o tom silne pochybujem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit