Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě by bylo lepší udělat celou jižní Evropu, protože by lidi zaujala rozsáhlost projektu a nových tras a autoři by mohly dát cenu výše. Francie bude fajn, ale bylo by to lepší, kdyby byla (jak už jsem řekl) celá jižní Evropa.
  • Vaše diskuse mi připomíná pár rivalů kteří se rvou o místo. Hra je za tu cenu co je celkem adekvátní líp už to sice vypadá v DLC na východ a v DLC skandinávie celkem vylepšená grafika oproti základní verzi. To že jsou města tak malá mě taky trochu štve ale zase když se na ro podíváte z jiného hlediska, kdyby byly větší musela by se tím zvětšit (poněkud roztáhnout ) mapa a už by hra byla uplně nudná. Jako simulace si myslím dobrý. K některým poznatkům že ve hře z prahy do paříže jedete 40 min. Mohlo by to trvat o něco déle ale né moc prodloužit tak na 90min. Nevadí. Ale to s tím v tom calais to je částečně pravda kameny neházejí možná jen v některých případech ale bál bych se od svého kamionu oddálit na 10m protože sotva bych se otočil už bych měl deset imigrantů v návěsu. To by bylo asi tak vše.
  • Jako z těchle rádoby simulátorů mi nejvíc padnul do noty jakýsi starý ruský z přelomu milénia, ve kterém vás naháněli policisté i konkurence vás neváhala vytlačit z cesty do pangejtu . Prostě arkáda jak se patří , přitom management zůstal .
    • Prostě k tomu, aby se něco jmenovalo Truck simulátor by to chtělo i Road simulátor , protože to co předvádí ETS2 je vážně jen několik kulaťáků s jedním scifi koridorem mezi . Jako "reálné" mapy měst či alespoň dálnice s prostředím by dnes už neměly být problém ani pro ECS. Alespoň ten náš tankodrom na D1 by už mohl kopírovat skutečnost .
      Pro mne je úspěch ETS a jeho obliba malou záhadou i když tuším že základna hráčů bude u Farming Simulátorů společná .
      Komunita okolo je důležitá ale věřit , že udělá sama z ETS Real simulátor je moc naivní (ATS jí odebere aktivní členy a vše zůstane ve vlhkých snech jako tolikrát předtím ).
      Tak za mne možná naschle u ETS 5 ,kde bude snad vše podřízeno reálu a bude fungovat časová komprese se střídáním řidičů (autopilot) tak ,aby si člověk sám zajel úseky které mají své kouzlo a zbytek nechal na managovatelného druhého řidiče/autopilota v timecompression (dělal by chyby podle vyježděnosti atd.)
      Do té doby každé oznámení scifi tratí a zkratek v DLC pro tuhle hru u mne sklidí jen trpký úsměv a proklínání pokaždé když přes ETS položku budu přejíždět ve svém Steam listu .
  • Šimon a Matouš jedou na Riviéru *5*
  • co je lepší? American TS nebo Euro TS? Som z toho volaký zmetený, ten ATS ma zrejme lepsi grafiku a to je tak vse co o tom vim, co je lepsi hra? Dik
    • ETS2 je tu delší dobu a má více obsahu. Na druhou stranu ATS vypadá o něco lépe a je detailnější co do podoby světa. Hry se ale od sebe po grafické stránce zase tak moc neliší. Obě hry jsou si velmi podobné hratelností a herními mechanikami. Počkal bych na slevu ETS2 a koupil to. Na Steamu ve slevách bývá velmi často. V budoucnu bych ale kupoval už jedině ATS. U ATS ale nevím, kolik budou stát DLC, které rozšíří herní svět a jak rychle budou vydávat tato DLC. Momentálně je toho v ATS příliš málo a mám pochyby, jestli to stačí. Na druhou stranu záleží na tom, co od hry očekáváš. Rozhodně nečekej dlouhé cesty napříč kontinentem. Na to je svět v ETS2 a ještě více to platí u ATS příliš malý.

      Závěr: Teď bych osobně kupoval ETS2 ačkoli jedině ve slevě. Do budoucna bych zase spíše asi koupil ATS, i když záleží, jak se bude dále rozvíjet. Obě hry jsou v podstatě stejné, ačkoli obě podle mě zábavné, i když umí i zklamat.
      • ok díky moc hoši, vidím to tedy spis na ets2... doby kdy sem v 90tejch moh jezdit se svou karosou s ridicakem na osobáka sou pryč, takže aspon takhle :)
    • Hratelnost mají obě hry stejnou a i budoucí featury budou pro obě dvě hry. ATS má lepší grafiku světa, ETS2 má v tuhle chvíli větší mapu, víc měst a trucků.
  • Pethulla
    Je super, že na ETS2 nezanevřeli, ale mohli si teda zvolit spíš Itálii. Ona ta Francie už je díky ProModu skoro dokončena. A navíc vypadá naprosto skvěle.
    • Dobre to robia, dokončiť FR,A SPA a PT, potom ITA. Ono, čo sa mňa týka to zaujímavejšie z ITA tam už je.
  • A když jedu třeba do Paříže z Prahy, jak dlouho to trva realnyho casu? *8*
    • Uz jsem to dlouho nehral ale vim ze ze slovenska na druhej konec anglie to bylo kolem hodky a pul... tak praha - paris bude odhadem tak na 40 minut
      • Hmm a presne to me od ty hry odradilo. Chvili mi trvalo, nez jsem zjistil, ze cesty nejsou 1:1, ale ze kazdy cesky mesto dela 1 kulatak.
        Sorry, ale to neni nic pro me *6*
        • Zmensenie pomeru je dobra tak ako je. Cesty takto nie su nudne, je tam kopa realnych zaujimavosti, ako prirodnych tak aj stavieb. Koho by bavilo jazdit hodiny po totalne jednotvarnej krajine kym najde nieco zaujimave?
        • Takže 1 trasu, která by trvala tak den a půl čistého času, bych jel týden na PC? Tenhle názor snad ani nemůžete myslet vážně :D
          • jj, ke hře by byla přibalená ještě webka a snímala by, jestli opravdu spíš, když máš spát a neporušuješ předpisy
        • Neboj nielen ceske mesta.
        • Máš pravdu. Herní mapa je příliš zcuklá, nebo jak to nazvat. Mohli udělat svět přecijenom větší. Poměr 1:1 bych teda nechtěl, ale až takové zmenšení světa je prostě moc. Do Brna z Prahy je to pár minut. Z Prahy do Vidně snad 15 minut nebo něco takového. Svět je prostě příliš malý. Města jsou pak miniaturní a je jich příliš málo.

          Mimochodem, existuje modifikace, která svět výrazně zvětšuje. Ale nezkoušel jsem.
  • tohle hru bych si hrozně rád vyzkoušel s oculusem a pořádným volantem. *10*
    • Trackir bohate staci.
      • Zagro
        Je to nesrovnatelný zážitek, takže ne, trackir fakt nestačí.
    • nightborne
      Mám úplně stejnou touhu =).
  • Sem s tym! *4* A potom este Espana a bella Italia *5*
  • nightborne
    Beru a jen houšť. Podivně uklidňující hra, ten ETS =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit