Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať se podívají na planetside 2 a poučí se z toho ... čemu se vyvarovat apod. snad to bude dobré. Třeba bych rád viděl náhodné eventy na mapě, kde vyleze něco velkého a najednou si znepřátelené strany budou i pomáhat... na videu něco takového vidět bylo ale těžko říct jestli to nepatří k jednomu z týmů.
    • pvp je oddělené od pve, sice je tam jedna taková oblast do které vlezeš a je tam zápas, ale to je jen na chvíli
    • life28
      Náhodné eventy tam sú, buď zo zeme vylezie nejaký big boss, alebo je to swarm útok miestnej fauny atd, ku všetkým súbojom sa môžeš pripojiť. Alebo sú tam prepady karavanov, alebo pomôžeš niekomu s misiou, alebo niekto pomôže tebe...veľa o tom hovoriť nemôžem, ale ja som sa bavil celkom slušne. Samozrejme, majú čo dorábať
      • Tak to zní super těším se :) moc těch mmofps není tak snad se povede.
        • No hrál jsem advanced beta event 2 a na PC je to zatím celkem katastrofa co se týče UI, je tam prostě znát port z konzolí doufám, že to nějak pořeší.
  • co delate lidi hm ja hraju crisis 3 na super ultra max high detaili na velkim monitoru 2560x1600 takovi vi nemate co a vubec mi to neseka
  • Zajímalo by mě co je asi s End of Nations, odložení tam je, ale snad to není kvůli Defiance, protože lidi co propagovali na videích EoN, teď propagují toto
  • Nechcete rovnou ty reklamy u videi davat pres celou obrazovku a objevovat by se mohly pokazde kdyz jen clovek pohne mysi ....
    • Na internetu jsou pořád lidi bez Ad Blocku Plus? To čumím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit