Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bazarová ochrana?? Dělaj si prrdel?
  • Ježiši očem se zase dohadujete je to konzole a ne pc takže ta grafika stačí neni to jako pc kde má každej jinou sestavu co si myslíte že je v současném Xku tam je 7čková generace geforce a jak pořádné hry stim vykouzlí když chtějí
  • Zase to LOLtaku jak zdroj?
  • irdzi
    pokud bych si měl vsadit, tak vsadím na HD DVD ... microsoft toho má plný sklady, nemusí platit sony za blu ray, kapacitu to ma dostatečnou a kdyby ten formát použil jenom pro učely her (filmy jsou pase) tak tím i zabrání pirátění ...
    Ale je to jenom zvědavost ... dovedu si představit, že dalších 5 let si budu úplně v pohode užívat X360 a nějaká lepší grafika mě zase tolik netáhne ...
    • Umaroth
      tak jako mě x360 taky stačí, nejsem nějaký polygonový fetišista, ale treba propracovanejsi AI, rychlejsi loadingy atd. bych uvítal
  • anti bazarova ochrana to bude asi na zpusob gta 4
  • Já bych tam dal Windows Vista a sdílenou grafiku od Intelu
  • Umaroth
    Tak, že bude nový Xbox mít blue-ray ja naprosto jasne, myslím si že hry rozsekané na x dvd neni nejlepší a jeste nutnost instalace, popripade jako v BF 3 lidi bez HDD tam nebudou mít HD textury... Předpokládal bych 8jádrový procesor (popřípadě 6ti), 1Gb grafiku (ne.li více) a 4gb ram. Je to muj odhad, ale nemyslím si, že tyto parametry by měli být nějak daleko od pravdy. No a nebo dalsi Xbox bude Cloudová konzole alá ONlive a všem spekulacím se vytře zrak *15*
    • Asharak
      Tak podle PCT by měl xbox 720 mít Radeon 6670 , = bída. Sice levný šmejd ale šmejd. Hlavně že to někde AMD prodá, o to jim jde... viz přejmenování na 7670 *10*
    • S tou pameti nevim, ostatne tyhle v konzolich pouzivane pameti sou drahe jako prase. Nedivil bych se, kdyby tam bylo tak kolem 2GB pameti sdilene s grafikou.
      • Umaroth
        pochybuji, dnes je standart v PC 4GB a za cca 2 roky, kdy by konzole dle selskeho rozumu mela vyjit to uz bude slabsi prumer, takze ta konzola to urcite bude mit.
        • Umaroth
          PS: drahe jak prase ? si myslis ze novej xbox bude stat 4500 jako ted 360ka? kdyz bylo novy PS3 tak stalo 20k, takze predpokladej ze novej xbox bude stat minimalne 10-12k.
          • A to ještě byla cena dotovaná.
  • Ježiši já sem pravopisné hovado, radši si du dát dvacet. *16*
  • "zkušeností" mělo být spíš "zkutečností", omlouvám se *1*
    • Proboha *1* *1* *1*
  • To jestli je přesný nebo ne je jedno, každopádně to že skončí neznamená, že skončí svět, pouze skončí jeden cyklus kalendáře, stejně tak jako dnešní viktoriánský kalendář proletí od ledna do prosince. Je sice pravda, že se 1.1. následujícího roku vždycky probudíme, a cítíme se "totálně zničení", ale konec světa to rozhodně není. *2*
    Každopádně, k tématu, titulek + obrázek viditelný z hlavní stránky mi spíš přišel jako ilustrace nějakého z science perků z falloutu, než něco, co by se mohlo stát zkušenosti. Po HW stránce nemám nejmenší ponětí jak by se jim to mohlo povézt (jedině že mi nějaký revoluční vynález posledních pár let unikl). A po SW stránce, to se jim určitě "zvýší prodeje a sníží se počet pirátů", conrats.
    • Ohledně Mayů: Vzhledem k apokaliptickému charakteru mayského náboženství, je předpoklad, že po skončení kalendářního cyklu očekávali (další, v pořadí již 5.) apokalipsu dost pravděpodobný (ač žádné proroctví v tomto směru nebylo nalezeno). Každopádně ten přepočet na náš kalendář je dost nepravděpodobný a i kdyby byly proapokaliptické předpoklady o jejich náboženství i kalendáři správné, tak nechápu proč předpokládat, že je jejich náboženství věcně správné.
      • Hairy_Ass
        O to právě jde, nikdo přesně neví, jak synchronizovat Mayský kalendář s tím naším. A i tak je hloupost hned věřit na apokalypsu, to bychom se rovnou mohli každý den připravovat na konec světa, jako ve středověku. *4*
        • Holt některé lidi zřejmě předpovídání konců světa baví - jinak si nedovedu vysvětlit, proč jsem jich už tolik přežil :-)
      • Omlouvám se za překlep - apokalipsa by to byla v pořadí čtvrtá - následovaná pátým stvořením světa - zase o něch hnusnějšího než byl ten předchozí.
    • Hairy_Ass
      Hele, nemyslel si spíš gregoriánský kalendář, ty viktoriáne? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit