Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně tedy Núbie připadá jako celkem zajímavá volba. V Afrických dějinách představovala Núbie poměrně vlivnou a zajímavou civilizaci. Koneckonců jsem vlastně rád za všechny nové, nikdy dříve neviděné civilizace. Navíc, Afrických civilizací je málo, takže menší rozšíření nikomu neuškodí.
    Ohledně vzhledu Amanitore, na který už jsem četl už nejednu stížnost, mně tedy nevadí. Koneckonců, na to, že šestý díl pojal vůdce jako karikatury, jsem si už zvykl, a když zadáte "Amanitore" do Google obrázků, dají se tam najít i obrázky, na nichž je královna vyobrazena jako žena silnější postavy. A to že je černá snad dá rozum, když pochází z Afriky.
    Každopádně přijde mi, že zatím všechny DLC civilizace od Aztéků po Núbii jsou, co se bonusů a síly týče, nadprůměr a výš.
  • Proc je to takova obluda? :<
    • Protoze je to podle pravdy.
    • MickeyMutant
      Protože je to korektní.
    • jamar28
      Aby měly feministky za koho hrát.
  • A co třeba: Praotec Čech nebo Karel IV.
    • Naco Karl IV, ved nemecko uz reprezentuje Frederick Barbarossa
    • jamar28
      Čechy by měl určitě reprezentovat spíš bratrovrah Boleslav, skutečný zakladatel českého státu, Čech a Přemyslovec.
      • Jednoznacne Havel. Jinyho ceskyho statnika ve svete totiz nikdo nezna.
        • jamar28
          Havla někdo zná, jo?
    • Přemysl Otakar II., Tomáš Garrigue Masaryk
    • nebo Václav Havel
      • Coffin.Corner
        Unikátní česká jednotka: Humanitární bombardér
        • My jsme někoho bombardovali? *4*
          • Ano, NATO jehož jsme my součástí, bombardovalo civilní cíle v Srbsku(a v mnoha dalších zemích) v devadesátých letech, což pan hrdina Havel schvaloval a nazval to "humanitarní bombardování".
  • XorxoxTalarius
    To ji udelali tlustou, starou a hnusnou schvalne?
    Ja jen ze podle Google vypada docela normalne, takova zenska krev a mliko.
  • Nevím, s tou Civilizací 6. Rozštěpení měst na distrikty hezky vypadá, ale v podstatě ve výsledku mám s velkým úsilím to, co jsem v předchozích dílech měl snadno. Rozhraní a mechanismy mi přijdou takové nejasné a zmatené, teď jsem zkoušel chvilku hrát Master of Magic a Alphu Centaruri a tam mi přišlo, že jasně vidím, co jak funguje, ale v šestce je všechno nějak skrytě, na pozadí, neuchopitelné.

    Přijde to vám ostatním taky tak, nebo Civilizace 6 má skvěle fungující systém a jen se musím víc snažit?

    PS: Nubie mě nezajímá, tak o ní nepíšu.
    • musis se vic snazit :D prijde mi naopak ze ty procesy na pozadi jsou tu vysvetleny lip a veci se nedejou jen tak samy od sebe aniz bych vedel proc :) co mi ale u 6 chybi je chut to hrat tolik jako civ5...u te jsem nahral 700 hodin za nekolik let, u 6 mam zatim 140...ale kdyz tak nad tim premyslim tak si to jdu zahrat :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit