Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Nejvíc mě baví ty japonský záchvaty, kdykoliv se tam objevilo to štěně. *1*
  • ňuňík malinkatej, kéž by takhle zůstal delší dobu *14*
    • Magister_Peditum
      Ještě pochopím zálibu v živých štěňatech, ale v těch virtuálních?
      • Jde o to, jak nádherný jsou ty animace, když je ještě malý ňuňítko.
      • Taky me to chovani nekterych mistních nechava ponekud v rozpacich. *1*
  • škoda ,že tomu Ocelotovi jeblo a stal se z něj terorista.
  • frag.ment
    Nechápu hry, které se z jedné části tváří vážně a realisticky a do toho mixují vtipné hlášky, postavy a akce. Proto se mi MG asi nikdy nějak nezamlouval. Chci hrát buď vážnou hru a nebo nějakou šílenost, ale když se tohle kombinuje dohromady v jedné hře, připadá mi to divně. Ale tak asi patřím k minoritě, jak vidím v diskuzích. A taky mi není jasné to vynášení Kojimi do nebes, protože hrách z jeho studia pracuje x stovek dalších lidí a zajímalo by mě, jakej podíl na finálním ptroduktu sám Kojima má.
    • Nebude lehčí články o MGS přehlížet? Nebo se vrátit zpět až ti bude patnáct a až budeš mít aspoň nějaký smysl pro humor?
      • Smysl pro humor? To myslíš to pobíhání v krabicích a sudech mezi nepřáteli? A nově upgradovanou verzi krabice s nakreslenými nahotinkami a salutujícími vojáčky, na které nepřátelé reagují jak naprostí idioti? To je dost infantilní styl humoru.
        Ja nemám nic proti humoru a i do vážných her/filmů se klidně hodí, pokud je tam dán s citem a né takovéhle naprosto trhlé šaškárny, které bych pochopil leda tak u nějaké sebeparodické hry.
        To jsou přesně takové prvky, které dokáží kompletně anulovat jakýkoliv ponoření do hry.
        • frag.ment
          Topinka vystihl jsi přesně můj názor..
          Izmael - to co je za blbost s tím věkem? Myslím, že bych mohl být klidně tvůj fotr (což bych teda rozhodně nechtěl).
    • Pravda, je to sice divný, ale starání se o pidlookýho vlka je v rámci japonských her pořád ještě normální věc.

      Konami už mělo ve svých hrách mnohem divnější věci, viz UFO konce ze Silent Hillů a alternativní rozuzlení Silent Hillu 2, kdy se dozvíte, že celý to peklo ovládal ze svýho kontrolního pultu roztomilej pejsek. *14*
    • Miserius
      Celý to píše a režíruje. Jestli se tomu dá věřit nevim, ale 90% věcí ve hře je prý z jeho hlavy, pokud to je pravda tak si tohle zaslouží
  • dokud nema pasku aspon pres obe oci, tak nezajem *5*
  • Keyz
    Tak jako sranda... ale mít u toho záchvaty šílenosti jako ženská při oznámení nového dílu 50 odstínů šedi, je opravdu vtipné *15*

    Hlavně, když se zde člověk podívá na některé komentáře. To je opravdu jako debata kvoček v kurníku při kopečku zrní nad 16846 dílem telenovely, kde nějaký Armando zrovna udělal něco naprosto "zásadního" *1*

    Pro dosažení ještě větší radosti pro některé velice emoční jedince doporučují shlédnou video ještě jedou s následujícím zvukovým doprovodem
    https://www.youtube.com/watch?v=tWSkvd3StUI
    • Nechci se tě nějak dotknout, chlapče, ale máš ty vůbec nejnudnější komentáře ze všech uživatelů na games.
  • Těším se jak malej. Na Metal Gear Solid 1 vzpomínám jako na jednu z nejlepších her co mi kdy prošla diskem.

    Jak je to vlastně s kvalitou těch pozdějších Metal Gearů na PS2/3? Překonalo to ty dva co vyšli na PC?
    • Snake Eater je pro mě nejlepší hra, kterou jsem kdy hrál. Tečka.
    • Na PC můžeš hrát i 3 díl, přes emulátor PS2. :]
    • Miserius
      No samozřejmě... Snake Eater (3 dil, na PS2 puvodne) je uplně nejlepší díl. Čtyřka je vic akcni ale dopadlo to taky suprove, staci se podivat na hodnoceni...
      • maros.goc
        Nie je Substinance ešte lepsi diel ako Snake Eater? :-D
        • Díky lepší kameře, ano je. Vůbec nechápu, jak jsem to tehdy s tou původní kamerou mohl hrát *15*
          Obsah je ale takřka stejný, ne? (vyjma pár blbin)
      • God-of-War
        Jj Snake Eater je proste extremni pecka.
  • MidnighT91
    Pořád je to jen pes. Psa oblafne každej, lva neoblafne nikdo!
    • SalemCZ
      to je otázka výchovy, tady budeš mít ještě takovou mezi hru jak tamagochi budeš ho krmit, umýt, aportovat granáty, nosit záobníky atd.
  • Potřeboval bych poradit ohledně universa MGS. Jsem tímto celým opusem nepolíben ale teď bych rád dohnal staré resty. Nevíte jestli existuje nějaké vydání které zahrnuje všechny díly? Resp. rád bych si zahrál všechny doposud vydané hry ( hromě odboček pro mobilní zařízení ) ale nevím jestli vubec jdou sehnat pro ps3...
    • Jinak na PS Store je teď do 25.9. sleva na MGS HD Collection (MGS 2, 3, Peace Walker + Metal Gear a Metal Gear 2 "zabudovány" do MGS3) a na MGS 1, MGS HD Collection za 410 Kč (původní cena asi 1100 Kč) a MGS 1 kolem 140 Kč (původní cena asi 270 kč). Samozřejmě by sis ještě musel dokoupit MGS 4: Guns of Patriots a MGS: Ground Zeroes. Když to chytneš ve slevě, možná tě to vyjde levnějc, než MGS: Legacy Collection, ale pochybuju o tom (MGS Legacy Collection je podle mě lepší koupě, zas takovej cenovej rozdíl to nebude, navíc sleva končí za tři dny, pak už to bude znatelně lacinější. Navíc si myslim, že je lepší si to všechno koupit pohromadě).
    • Pořiď si Metal Gear Solid Legacy Collection, obsahuje všechny díly kromě Ground Zeroes.

      Link: http://hry-playstation-3.heureka.cz/metal-gear-solid-the-legacy-collection/specifikace/#text

      Součástí je i Metal Gear a Metal Gear 2: Solid Snake, jsou "zabudovány" do MGS 3 a dají se spustit z hlavního menu MGS3. V komentářích píšou, že je to US verze hry -> kódy přiložené ke hře budeš muset použít na US PS Store (jednoduše založíž americkej účet a kódy zadáš tam).
    • repcak.petr
      Na PS3 je mgs 1+special mision, 2 HD,3HD,4 a Peace Walker.Na PS STORE nyní ve slevě
    • Miserius
      Na PS3 kup HD Kolekci (nedavno na PS Store ve sleve za 320 kc) Obsahuje Snake Eater, Peace Walker, Metal Gear, Metal Gear 2, Metal Gear Solid 2... Takze chybi jen Portable Ops (PSP hra) a Metal Gear Solid 1 a ten je ted myslim za 120kc v obchode (mozna to ve stredu koncilo nevim, kupoval jsem to tak pred pul rokem kdyz to bylo taky ve slevě)
      Shrnu to, koupíš HD Kolekci (prodava se i v obchodech) a digitalne MGS1 a hotovo... Portable Ops jedine PSP nebo projet pribeh na youtube

      Tak pořád je to v PSN obchodě ve slevě, takže za 360+130 budeš mít všechny hry a tak sto hodin hraní

      Pořadí her na časový ose je následovný (Metal Gear -bez solid- pochybuju že dnes bude někdo hrát, pokud nebude vzpomínat na stary casy, ale co se tma stalo se rychle dočteš)
      Metal Gear Solid 3: Snake Eater (1964),Metal Gear Solid: Portable Ops (1970),Metal Gear Solid: Peace Walker (1974),Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (1974/1975),Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (1984),Metal Gear (1995),Metal Gear 2: Solid Snake (1999),Metal Gear Solid (The Twin Snakes) (2005),Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (2007/2009),Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (2014
  • Nic proti hře, ta vypadá dobře, ale vážně si tady trochu připadám, jak na nějakém diskusním webíku pro holky co baští twilight.
    • Keyz
      Alespoň vidíš dané reakce některých uživatelů.

      Sranda *15*
    • No tak pockat!!! Twilight si do huby neber! Mama mi to cte pred spanim
      • gay vampires

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit