Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Tak už na to chtějí peníze na IndieGoGo: http://www.pcgamer.com/2014/06/27/now-rock-simulator-2014-wants-your-money/

    Prý na vývoj :-)
    • Jack1947
      Budu jim držet palce, at vyberou. Ta hra už ted vím že to bude pecka. *5* ___F2P? tedy padá no...
  • next gen
  • ..a já zatím už několik let marně čekám na simulátor hovnocucu : (
    • myslim ze Saints Row obsahovalo nieco v tom zmysle, akurat tie sr*cky lietali smerom von (na okoloiducich) :D
    • Inquisitor
      Němci na tom už určitě dělaj.
  • Maud approve this.
  • Toto je blbost, nicmene podstata myslenky odkryva nedotceny potencial. A to myslim vazne. *3*
    Chybi relaxacni hry. Kde hraci nejde o kejhak, neni pod stresem, nemusi plnit zadne ukoly na cas, nevyskakuji mu pred nosem zadne questy a pod. Dnes je uz grafika na slusne urovni a takova prochazka peknou krajinou, nebo projizdka autem...
    Jiste, proti skutecne prirode jenom trapny siditko, ale okamzite na dosah.
    Ja mam napriklad na kompu silne zmodovany stary TDU, jeste jednicku Oahu hozeny do 70-tych let ( mam rad stary auta ). Sam jsem si vylepsil spoustu textur, nasviceni a postproces, vypada to celkem slusne. Jen tak sednu za volant a jezdim si po krajine a kdyz chci trochu adrenalinu, vyprovokuju policajty. Krasne to vycisti hlavu.
    Jasne k podobnemu ucelu se da vyuzit temer kazda hra s velkym otevrenym svetem, kde to alespon trochu zije, ale tech je prave jako safranu.
    • No vidíš, to já jsem si zase editoval procházkové a kochací mise v původním flashpointu :-)
  • Dufam, ze to nebude mat nejake trapne first day DLC.
  • jnsCZ
    Já bych raději Simulátor (Romana) Skamene :)
  • Cocra
    Lepsi by byl simulator regionalni metamorfozy hornin. Nebo casove realisticke graficke ztvarneni Bowenovskeho trendu krystalizace magmatu.
  • I počítačové hry mají svou avantgardu. Zvykejte si.
  • Carmamrdon
    A je to tady, indie scéna dopadla až na samé dno. *5*
    • Veskoslav
      Z těch bouraček se ti už nějak zavařil mozek.
    • Jack1947
      Tam si ty už dávno ne? na dně lidské hlouposti. *3*
      • No pokud to dno tvoříš ty, tak má ještě hodně velkou rezervu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit