Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A seká Just cause 3 aj na PS4?
  • Typicky marketing. Nadsadi HW naroky, aby z toho take tezili i vyrobci hardwaru :D Podle me se to v poho rozjede i na low-end sestavach a pokud ne hned v den vydani, tak se pozdeji vyda nejake low-end nastaveni a tipy. Proste klasika. Ten kdo meni kompa cca. co 4-5 let (stredni trida 15-20k) by nemel mit problem pokud ho teda nemenil pred temi ctyrmi roky :D
  • Mám starou i5 2500K, 8GB a loni jsem kupoval NV 970, takže si snad rozjedu JC na full na fullHD. Nemyslím si, že mám nějakou hightech sestavu ale normalní střed, sestavu jsem pořizoval s stím, že bude na hry. Je jasné, pokud si někdo ted postaví sestavu na nějakém i3, 4 GB a NV 950, tak jasné, že mu nové hry nepojedou úplně super....
  • V reale si tie poziadavky este omnoho vyssie lebo tie masiny pc master race su total zavirene warezom a malwerom z por0 a torrent rapidshare stranok co este omnoho viac zatazuje zelezo a cerpa vykon. Plus nevraviac o nevyladenej palenke ci nulovej optimalizacii na pc verzii ako je zvykom uz. Holt kde nie su predaje nie je ani kvalita...
    • Jack1947
      Rapidshare ale už není *9*
    • Ty jsi hodně vedle co? Nic zavirovaného na warez verzích není. Je to j en na jednotlivcích jak se k tomu postaví, jestli koupí nebo stáhnou. Ale warez verze a originál jedou naprosto stejně a rozhodně nečerpá výkon pc. Pokud máš zavirované pc, neznamená to, že jsi návštěvník warezu. Jinak, kvalita se neurčuje prodejem. CoD kvalita na bodu mrazu a prodeje skvělý. Prober se. Skvělá a dobře optimalizovaná hra si svého kupce vždy najde.
    • A hento vsetko vies z pocutia ala jedna baba rozpravala, alebo mas vlastne skusenosti?
    • Tak si nám pověděl v jakém stavu máš PC a co bys rád na oplátku, politovat? *6*
  • Nároky jsou úplně v pohodě. A navíc ve zkušenosti to bude jinak
  • A co vlastně znamená doporučená sestava?
    Stabilních 60 FPS při maximálních detailech v rozišení 4K nebo jistých 30 FPS při vysokých detailech na FullHD?

    To je docela zásadní informace. Na mně to spíš působí jako vývojářská sestava a proto ji tam dali (všimněte si, že všude doporučují i7, ale v praxi na procesoru tolik nezáleží a i5 stejné generace to zvládá stejně dobře).

    Na druhou stranu minimální požadavky na GK jsou dost vysoký.
    • presne i7 neprosto vyhozene prachy za 2% vykonu date pul ceny i5 navic radsi za ty penize koupit ssd a cteni dat se vam zrychli 10x. proste radsi koupit i5 taktovanou vyse jak i7. resp jakmile vyjdou benchmarky ukaze se ze levnejsi i5 slape lepe nez drazsi i7 s mensi frekvenci a stejne taktovana i7 vs i5 bude rozdil pod 2%
  • oktavius66
    Mě to přijde zase strašně přestřelené. Ona ta hra zase nevypadá tak až moc dobře, aby potřebovala i7, 8GB RAM a grafiku, která má 3GB nebo 4GB. Sice netuším, jak je tam velký svět, ale Zaklínač 3 má taky obří svět a zároveň vypadá lépe než toto. Ale na dnešní poměry je to asi i tak standard. Lepší už to s těmi nároky nebude.
    • viděl jsem video a to má být next gen? Grafika PS3 průměr.
  • na dnesni pomery povazuju naroky za rozumny nic extremniho
  • Jack1947
    To jsou zas bláboly jen předběžně straší... nakonec to pojede i na starejch komplech *3*
    • To je zas jeden Jackuv zbytecnej blábol, hodilo by se mu vyssi IQ...
      • vic jak 30IQ ze sve hlavy nedostane stejne jako jeho konzole fps
  • Už asi přišla doba na upgrade...
    Za poslední rok aktuálních her jsem rozjel... akorát tak Indie hry :D

    Jo a zaklínače 3 jsem dohrál.. na 860x1024 rozlišení při 15fps... takže by bylo fajn si to zahrát na velkém HD rozlišení :D

    Přitom 650GTX 1Gb byla pecka...připadám si fakt už starej, že nesleduju jak to utíká :D
    • na mém hd7770 to jelo na nejmenší detaily 720p 45 fps
      • zaklínač 3 samozrejme
        • Na určitých pasáží jsem měl i více fps, že jsem to ani nepostřehl a měl hru plynulou. To zase se tu nebudu ukájet, jak mám starou sestavu.
    • 650GTX lol to byl šmejd už tehdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit