Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, zná někdo aspoň přibližný datum kdy hra vyjde? Podle všeho už vyjít měla?!
  • slibem neurazíš
  • Zajímalo by mne, zda si tvůrci uvědomují, že se už jeden slavný upír honosí jménem Eric... (---> True Blood) Náhoda či inspirace?
  • Čistej stealth, to by mohla být opravdu lahůdka. Ovšem v rozhovoru zaznělo "konzolový projekt" takže mám asi smolíka. *9*
    • Na to by sis měl v dnešní době už zvyknout :D
      • DangerousDave
        na horšie sa zvyká ťažko...
  • BoB.2
    No aspoň kudlu.
    • Kudla, nekudla, hlavně aby byla čeština.
    • dvě kudly budeš mít přímo v tlamě, na co mít ještě třetí v ruce? *15*
      • BoB.2
        Na konci hry ho bude bolet pěkně držka.
  • no_matter
    jestli to vážně dotáhnou a udělají z toho hru tak, jak o ní ten borec mluví, v což doufám, tak to bude konečně zase pořádný stealth. Ne jak pseudo stealth Dishonored
    • Ty jsi opravdu PlČUS.
    • Dishonored ti dává možnost, hrát si jakým stylem chceš. Můžeš hrát stealth, můžeš všechny povraždit, nebo jak uznáš za vhodné. To, že máš ve hře více možností beru jako velké plus.
      • Kinet1c
        lenze pre niekoho moznosti znamena doslova HORROR, chapes, nevie co pouzit kedy ako kde ist a tak, btw v kazdej akej takej stealth mas moznosti, mozno nie moznosti vyberu schopnosti, ale ved dishonored nie je na Zemi, akoze, ono je to iny svet, platia aj ine pravidla, preco by niekto vyvoleny nemohol mat schopnosti, preco by mal mat, btw ako tak vydim, dishonored ide hrat tak ci onak, ano pouzivanie schopnosti ti usetry namahu, ale zas si myslim aspon co som doposial mal moznost vydiet ti hlavne setria cas, napr. preco sa budes babrat s tromi idiotmi pol hodiny ked to mozes dat za minutu trebars, spomalis cas pif paf puf a su dole, alebo druha moznost pouzijes blink a pif paf puf, ich das odzadu do krku, nic nemozne, alebo sa hraj ze nemas schopnosti a kry sa bi sa a nakoniec ich odstrel, nic zlozite tam nie je, da sa to hra bud tak ci onak, mas na vyber predsa, nechapem ludi, ktorym toto vadi, jednoducho nechapem
    • ty schopnosti nemusíš v Dishonored vůbec používat. Je to jen na tobě.
      • no_matter
        a opravdu si myslíš, že i přesto bude ta hra dobrá? Podle mě to na těch schopnost moc stojí na to, aby sis hru užil naplno i bez nich.
        • Kinet1c
          ani nie, ako vidim ani nie, vo videach mozes vidiet aj to ze ked chce si vie poradit aj z vecsim mnozstvom nepriatelov naraz, ked musi, lepsie nie, aj ja som zastancom stealth approach, takze radsej pomaly a potichu. Nikam sa ponahlat netreba, mas cas, schopnost ti vlastne skor pomozu, tzn ich mozes pouzit a nemusis, tzn o obtiaznost je to viac, ked pouzijes schopnost ti ubera manu, ked nemas manu, tak nemas schopnost, napr. ja pouzivam iba blink v podstate, kus cez steny vidiet ludi, ale to len fakt ked som si neisty, inak skor nepouzivam schopnosti ked nemusim, ale blink je jednoducho sranda a zabava, ale poviem ti to asi takto kym to neokusis na vlastnu kozu, ZIADNE video ti nepovie ake to moze byt ci nemusi byt zabavne. Bol som skepticky ked som videl tie blink sem blink tam, hovorim, to co za blbost a ked som videl tie kombinacie hovorim si OMG, to zas budem tam riesit nejake dilema co robit a poviem ti, nic neriesim, hram bavim sa a je to zabava co za to stoji. Prichadzas ovela kamarat, ver my. To mam za sebou asi vsetky stealth hry o ktorych som len pocul, pocinaje od prveho thiefa a takze viem co hovorim, ale ako je moznost, ze su ludia ktorym sa dishonored skratka pacit nebude ani keby neviem ako si obhajoval hru pravdivymi faktami, mozno je toto tvojj pripad, skoda no, my ostatny co sa hra paci sa budeme bavit
        • hraju některé mise s a některé bez a je to v pohodě :)
    • Ty shoříš v pekle.

      Dishonored je místně-diskuzní hra roku!
    • Jeste jsi to ani nehral a uz picujes sracky! Na facku tohleto. A s argumentem "Videl jsem ale spoustu videi" tahni rovnou do rite.
      • Já si třeba podle gameplay videí z YT vybíram co koupit. Vždyť před lety byla bežnou věcí nehratelná dema a tohle je podobný.
      • no_matter
        Jak můžeš vědět, že to jsou, tvými slovy, "sracky" když si to taky nehrál? A ano, videa a podobné věci jsou hodně zásadní, kdyby mělo vypovídající hodnotu pouhé vlastní zahrání mělo by pak smysl weby jako je tento smysl navštěvovat? Každopádně videa z Dishonored mě vážně přesvědčila o tom, že tu hru si nekoupím.
        • Pochybuju ze jsi ji vubec mel v planu koupit ty parazite...
          • no_matter
            Parazite cha, zajímavé *1* nikdy jsem si neříkal "tuhle hru určitě koupím", ale nejistý jsem byl. Teď sem si naprosto jistý (že vážně ne) :). Neberu to nikomu, ale pro mě stealth hra a postava se schopnostma minimálně půlky xmenů nejde vážně dohromady.
            • DangerousDave
              v Deus Ex som sa i so všetkými augmentáciami cítil vcelku zranitelne, proti väčšej presile nemal prakticky žiadnu šancu. Vlastne keď som ich odomkol na maximum som zistil, že stále to nie je žiaden poloboh ktorý si môže robiť čo chce ... a to je dobre. DE trpel skôr na trochu neschopnejšiu AI.
            • no_matter
              to Censored: Deus Ex je výborná hra a náležitě jsem si ji užil. A rozdíl je opravdu velký pokud řeším schopnosti. Jensen neměl ani jednu výhodu (augmentaci), kterou nemohl mít kdokoliv jiný.
            • Takže Deus Ex také ne?
            • Já tě chápu. Všichni si stěžujete, že tu je každej rok stejná repetitivní akční FPS typu COD či BF, ale když příjde nějaká originální, skvěle vypadající - jak zajímavým vizuálem, tak i hratelností - hra, tak hledáte i ten nejmenší detail, abyste na hru mohli snést alespoň nějaká negativa (typu: Hm, xmen schopnosti a stealth... to nejde do sebe, blablabla). Jen počkej, až si uvědomíš, že než vyjde Watch Dogs, tak do té doby bude Dishonored jediná originální, nezávislá, nerepetitivní hra, která bude do té doby k dispozici. *3*
            • Amen...
          • Nechť ho stihnou věčná muka!
      • Trol.diskuzni
        Videa na youtube naprosto dostačují k objektivnímu zhodnocení každého videoherního počinu dnešní doby...
  • Jestli je to pravda tak smekam svuj imaginarni klobouk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit