Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Héé a co má tahle hra společnýho s Demon's Souls? Xbox fanboyové jenom závidí. Pravý pokračování Demon's Souls se chystá, ale jen na PS3.
    • Ale samozřejmě, že tahle hra bude pokračováním Demon's Souls. Co si tak o tom nejdřív něco přečíst? Jestli nevěříš Tiscali games, tak třeba tady: http://www.gamespot.com/ps3/rpg/projectdark/news_6297089.html
      • Demon's Souls IP patří Sony, takže ne ne. Nechte si zajít chuť.
        • a Mass Effect patri MS a mas Mass Effect 2 na PS3, tudiz nemas tak uplne pravdu.
  • http://gamingeverything.com/?p=817
  • "nebudete omezeni limity svého povolání" - ahem... vyber povolani v demons souls hrace v nicem nelimituje.
    • ales.smutny
      Minimálně v prvních úrovních (což zabere času, že jiným hrám stačí na celou kampaň) ano, i proto jsem to rozehrával snad natřikrát. Specifikace kouzel je pro první hodiny velmi určující. Chvíle, kdy má člověk dost duší atd, aby mohl plně jít jakoukoliv cestou rozvoje je daleko za časem běžného seznamování se hrou běžného hráče.
  • Vsichni jak magori do zblbnuti opakuji, ze dšmons soul byla obtázna hra, ale to je naprowta blbost, na te hre nebylo nic obtiznejsiho nez na jinych akcnách hrach. Ale jednou to nejaky casual napsal a vsichni to po nem jako ovce opakuji.
    • Musím víceméně souhlasit.Mě ovšem vadilo to,jak se pořád na stejných místech objevovali enemies.Kdyby se to rozmístění začalo např.po dosažení 10 lv měnit,začalo by to být zábavnější a byla by to fakt výzva.Takhle se z toho stal docela stereotyp.Ale to je asi tak jediná věc,kterou bych hře vytknul.Jinak spokojenost!!!Moje hodnocení 9/10
  • Já nechci barevnější ladění, vždyť ta syrovost a depresivní hudba byla podstatnou součástí atmosféry :(
    Nicméně druhá taková hra není, takže se těším i tak.
    • ales.smutny
      Třeba to budou depresivní odstíny barev doplněné depresivní hudbou...:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit