Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraju už dost dlouho a neobjevuje se mě v tom jezeře portál do světa k artroisovi nevíte někdo co mám dělat už mě přijde že je to vada hry
  • Chci se zeptat kde koupit kouzlo na duchy. Udeřil jsem ženu ve stokách a už nemužu od ni nic koupit. Kde má koupit to prokletí.
  • Slysel jsem a vydel DARK SWORD jen nevim jak ho ziskat......
  • Je tu nejaka temna duse na vymenu zkusenosti a napadu........Asmodeus
  • Mam Demon souls a obe hry dark souls a nic lepsiho uz ani mezi hrami neznam,neskutecne a s nadcenim pekne pomaloucku sekam mecem a prolizam kazdy kout v tehle neuveritelne dech berouci krajine,pred mesicem jsem ziskal posledni platinovou trofej a porad nemam dost a znovu se poustim do temneho sveta plnych nastrach a objevovani,napadlo mne co kdyz z cely nepustim Lautrece of Carima......tak strazkyne ohne u firelink schrine bude zit......
  • Dark souls je nej a nej hra
  • čau, chtěl jsem se zeptat jaký jsou hlavní mise k úspěšnému dokončení hry? abych se dostal k hlavnímu bossovi... zatím jsem rozezvonil oba zvony a otevřel tu bránu ;)
    • To jsi tak ve čtvrtině. A další mise jsou stalé lepší a těžší ;)
  • epicka hra nej hra kerou sem videl
    (co si to sakra namlouvam) ta hra je peklo!!!!!!!!!!!!!!
  • Prosim vas lidi jsem cursed mate nejakou radu nebo musimzacit od zmova
    • asi určitě si narazil na takovou nemrtvou babku, která je v tý stoce do který se dostaneš vlastně hned of firelink shrinu.. tak ta prodává purging stone, za 10.000 duší, ten tě z cursu vyléčí..
      • Ta babka ho nema je to nějaká chyba nebo musim myt počet duší aby se objevil
        • Zajdi do New Londo za Ingvardem na strechu,proda ti...........
      • Ok diky ja uz to chtel zabalit
        • A nevis jeste jak projit toho draka cervenyho na tom moste

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit