Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co ovládání?
    • Hele, jestli je to narážka na údajně špatné ovládání na Windows, byl jsem teď u táty, kde mám starý počítač, tak jsem tam nainstaloval Dark Souls a zahrál si dvě hodiny na klávesnici s myší a nechápu, co těm fňuknám vadí. Naprosto v pohodě. Proběhnul jsem to po draka, podíval se zezadu do BlightTownu, kde byly fps naprosto v pohodě. Je to lepší než na PS3, tak o co jde?
  • Multiplayer je naživu stále.
    • To měla bejt reakce na Carnage.
      • No, ale ne moc.
  • Jedinej důvod pro to koupit na PC je ten, že multiplayer bude zase naživu ale jinak hra bude vypadat jako s DSfixem.
    • Se ukáže, jsem hodně zvědavej jak to bude vypadat.
  • Jednicka byla stejne nejlepsi. Jeste remasterujte Demons Souls pls, tam to vsechno zacalo :)
    • To bych se asi radostí posr...hm. *4*
    • Demon's Souls už jde hrát na PC...
    • Démoni by si to určitě zasloužili, ač mě víc baví DS1.
  • MP pro 6 hráčů? To doufám akorát v aréně.
  • Pokud to nebude port primárně pro nintendo tak by to mohlo dopadnout dobře.
    • To by nebyl 4K remaster, ale port ps3 verze.
  • A opravi ty bugy? Prosekavani sten, prosekavani NPC, kouzla pusobici pres zed?
    • To je featura, vole.
    • je celkem sranda, že s tímhe hra roku má 2011, ale mnohem menší množství než xkrát dražší open worldy ala W3, kde kolizní systém, hitboxy, A.I, Agro nefunguje vůbec.
  • Mohli by tam zařadit nějakou lehčí obtížnost.

    Nepovinně. Nebojte, vy masochisti byste o nic nepřišli. Nám casualům by to pomohlo. ;)
    • Ta hra je naprosto jednoduchá, stačí hrát v coopu nebo podle návodu...
    • Ne.
      • Nebuď sobec... :)
    • Na první hraní jsem dostával hrozně po tlamě *1* , ale pak se do toho člověk dostane, netřeba vzdávat, jen to vyžaduje víc hráčovi pozornosti *5*
      • Věřím tomu, že se do toho člověk dostane, ale pořád ty boje zabírají víc času a stojí víc úsilí, než bych tomu rád věnoval. Docela mě zajímá ten svět a myslím si, že není nic proti ničemu, když mi dovolí ho prochodit, aniž bych měl příliš ošoupané prsty. :) Třeba v FPS jsou taky nejlehčí úrovně obtížnosti, v životě bych je takhle nehrál, ale chápu, že jsou lidi, kteří to tak mají rádi. A kdo jsem já, abych jim diktoval, jak si mají užít hru, za kterou si zaplatili.
        • Jak už zmiňovali lidi nade mnou, Dark Souls by s casual obtížností ztratily velkou část svýho specifickýho kouzla. Bez toho napětí, adrenalinu a pocitu zadostiučinění, když se dostaneš skrz obtížnou lokaci, nebo konečně porazíš obzvlášť tuhýho bosse ti zbyde "jenom" velmi dobrá RPG rubačka se super lore, vynikajícim level designem, ale i naprosto dementní AI a hromadou divnejch bugů.
        • Ide o to, že tá hra si vybudovala povesť práve na vysokej obtiažnosti, urobiť z toho casual záležitosť, to by si moc nepomohli, aj keby bola len voliteľná.
          • Já myslím, že po tolika letech po vydání už by to pověsti značky neuškodilo. :)
            • nenávidí trojku*
            • to je série, která má dost náročné fanoušky(dost často až otravné blbce) Spoustu lidi nevadí trojku jen proto, že tam nefungovalo poise. Kdyby přišli s casual obtížností, tak bys viděl ten hate...
          • tak at si zahraje trojku, ta sla vice k mainstreamu, uz musís daleko mene resit vahu zbrani, mas tam teleporty od zacatku, je lépe pripravena na coop, takze si tam muzes pomoct, je graficky atraktivní a porad je to hodne kvalitni hra, ano ty DLC jsou obtizne jako prase, ale tsou stejne jenom pro ty zkusene hrace delane..
        • Asi by to přišlo o ten náboj, super pocit když to začneš skládat po velkém usilím *3* .
  • Shut up and take my money!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit