zavřít
...

Dark Souls Remastered vtrhne koncem května na Switch, PS4, Xbox One a PC

Nejen hráči na Switchi se dočkali. Dark Souls vyjde v remasterované verzi na Nintendo Switch, PC, PS4 a Xbox One. Ve všech verzích najdete i DLC Artorias of the Abyss. Na všech třech platformách tohle kultovní akční RPG vyjde 25. května a jako původní verze vám nabídne desítky hodin napětí, pocitu zmaru...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 11 Starší

• Pavel (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Hele, jestli je to narážka na údajně špatné ovládání na Windows, byl jsem teď u táty, kde mám starý počítač, tak jsem tam nainstaloval Dark Souls a zahrál si dvě hodiny na klávesnici s myší a nechápu, co těm fňuknám vadí. Naprosto v pohodě. Proběhnul jsem to po draka, podíval se zezadu do BlightTownu, kde byly fps naprosto v pohodě. Je to lepší než na PS3, tak o co jde?
    před 6 hod.

reagovat

• Tomi (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    A co ovládání?
    včera v 10:30

reagovat

• Prase (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jak už zmiňovali lidi nade mnou, Dark Souls by s casual obtížností ztratily velkou část svýho specifickýho kouzla. Bez toho napětí, adrenalinu a pocitu zadostiučinění, když se dostaneš skrz obtížnou lokaci, nebo konečně porazíš obzvlášť tuhýho bosse ti zbyde "jenom" velmi dobrá RPG rubačka se super lore, vynikajícim level designem, ale i naprosto dementní AI a hromadou divnejch bugů.
    15.1. (1 den)

reagovat

• Prase (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    To je featura, vole.
    15.1. (1 den)

reagovat

• Pavel (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Rolování je nedůstojné a nehezké.
    15.1. (1 den)

reagovat

• Morbid (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    To bych se asi radostí posr...hm. *4*
    15.1. (2 dny)

reagovat

• lolo (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Demon's Souls už jde hrát na PC...
    14.1. (2 dny)

reagovat

• Carnage (inkognito)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No, ale ne moc.
    14.1. (3 dny)

reagovat

• Jan (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    To měla bejt reakce na Carnage.
    14.1. (3 dny)

reagovat

• Jan (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Multiplayer je naživu stále.
    14.1. (3 dny)

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 11 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.226.179.247.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.