Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj nejoblíbenější díl, kvalita PC portu byla až hrůzná *16* , na tohle se těš jak sviň a doufám že to zas nepos.... !!! 995 h odehráno, že by padla ta tisícovka *1*
    • Kua, myslel jsem, ze mam pres 1000, a jen 912 ! Ostuda !
      • Máš co dohánět *1*
        • Nj, driv to bylo jednodussi, kdyz se o coop session clovek pokousel hodinu, tak to naskakalo rychle .. s dnesnima modama to je hned *1*
          • Já mám zas resty u dvojky, zatim sem ji nedorál *16* , nějak mě odpuzuje *1*
    • Mozna stoji za zminku, kdyz uz jsi takovy fanousek - Ten duvod, proc ten port neni dobry je takovy, ze vyvojari v zadnem pripade neplanovali jakoukoliv pc verzi a jen z narku fanousku jej nakonec udelali. Uz predem ovsem varovali, ze ten port bude opravdu spatny, protoze s tim nemaji zadne zkusenosti a ta hra na to neni pripravena. Nesnazim se je nejak moc ospravedlnit, jen je dobre to vedet a muzem byt radi, ze jsme se vubec nake pc verze dockali, preci jen u Rockstaru brecime o PC verzi RDR, ktere se pravdepodobne nikdy nedockame.
      • Tak tomu řikám nesmyslná obhajoba. Dopředu varují, že port bude špatný, protože to neumí a tím se jako ospravedlní, že za to chtějí plnou cenu a vina je na straně lidí? Absolutně nedává smysl. Buď udělám hru kvalitně a nebo jí nedělám. Tečka, konec debaty. Stačí se podívat třeba na Blizzard, který port Diabla 3 zvládl na výbornou a to nikdy konzolovou hru předtím nedělal. Když se chce, tak to jde. Samozřejmě, že když to odflákneš, tak se nediv, že si lidi stěžujou a třeba to i ze zlosti upirátí. Chyba je ve finále samozřejmě v přístupu výrobce a ne lidí.
        • Jen drobnost, diablo tusim jednicka byla i na PS :) Pamatuji si jak jsem ho u bratranka na playstationu hral :)
          • "In 1998, a PlayStation version of Diablo was released, developed by Climax Studios and published by Electronic Arts."
        • Todle je tak tezke napsat, aby hned kazdy nekoho neobvinoval, ale proc vubec hledat nakou vinu. Ja jen chtel dat takove mensi info a nesdilim tvuj nazor, ze bud poradne nebo vubec, protoze to bylo delane na popud fanousku a pro ty bylo podstatne, ze se k tomu From Software a publisher zmohl. Proc porad hledat v necem vinu a hazet obvineni z jedneho na druhy, kdyz je vec delana z dobre vule? To je jak kdyz dostanes spatny darek, asi nebudes rozdavat krivdu, kdyz to nebylo mysleno ve zlem. Neni lepsi pristup takovy, ze prijmu to, jak se ten druhy rozhodl a budu do budoucna doufat a podporovat ho ve zmenach konstruktivni kritikou, respektive nepodporovat penezenkou.
          • Opět, nemůžu souhlasit s touhle absurdní logikou, že to dělají z dobré vůle. Nedělají. Dělají to pro extra prachy. Pokud by to dělali pro lidi a pro svoje dobrý jméno, tak by to udělali kvalitně. Paralela s dárkem je nesmyslná. Dar je dar. Dar dostáváš, neplatíš za něj. Kdyby dali port zdarma nebo jako budle k něcemu, pak bys měl možná pravdu...
            • Furt ty prachy? Paralela s darkem nebyla o penezich, ale o postoji k veci, ktera mi nemusi vyhovovat. Kdyz se budu divat jen na penize, tak s tebou musim souhlasit, ale to si jde snad proti sobe, delat neco z dobre vule a vytriskat z toho co nejvic penez? Zrovna v pripade her to muze jit u ruku v ruce, kdyz vyvojari delaji prvni posledni a publisheri jen masti.
        • Jenže Blizzard portoval hru z masivně populární série a vývojáři na to dostali dost času i peněz, zatímco z Dark Souls se stal skutečnej kult právě až po vydání na PC. Z hlediska vydavatele neměla velká investice smysl, takže na to dostali šibeniční termín a mizernej rozpočet. Namco je mizernej publisher, ale From Software bych z toho nevinil.
          • Jo, ale asi to nebude jen Namco. Vypadá to, že šibeniční termín a mizerný rozpočet dostává většina portů. A opět zdůrazňuji - portů za plnou cenu.
            • Dokud si to bude dost lidí za plnou cenu kupovat, tak to tak bude. Publisheři nejsou žádný herní nadšenci ani charita, ale vychcaný korporace, který zkouší, co všechno jim projde.
    • 995? A normalni ses?
      • doma řikaj že né *1*
  • tybrďo. to mi udělalo radost, takhle dám jedničce znovu šanci *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit