Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • díky Games.cz za novej wallpaper, nešlo odolat *5*
  • jen to ne do všeho cpát RPG akorát nuda a spomalování akce
    • *7*
      http://webtrax.hu/myfacewhen/16
      http://webtrax.hu/myfacewhen/21
      • jáj tolik dárků člověk napíše popravdě co si myslí o RPG hrách a hned ho všichni buzerujou
    • Mě by zajímalo proč ti někteří exoti takhle trollují...to si jako prostě ráno vstaneš, podíváš se do zrcadla a řekneš si: " Co dneska budu dělat, půjdu trolovat na games.cz, abych si zase vylepšil svou pověst dementa " neuvěřitelné...
      • a co ty ráno vztaneš pohoniš bilba pytlíka a deš moralizovat. mno překvapivě snadno uvěřitelné
    • Nepyčuj o tom, už se to řešilo.
      • RPG akorát pokazí hratelnost. Bude tam rádoby velký prostředí kde se člověk akorát ztratí. Doufám že tam budou alespoň nějaké epické naskriptované momenty a ne jen nudný procházení po krajině s milionem nudnejch RPG fuj prvků *12* *12* *12*
        • GlaDOS
          Odborník ze školky promluvil *1* A když ne věkove, tak inteligenčně určitě.
        • Ty budeš asi velký fanoušek naskriptovaných her ala CoD, BF a jiných takových specialit...
          • Akorát nechápu proč by se člověk měl nimrat v inventáři, tabulkách nemluvě o hodinách nudné chůze po krajině když může pařit epickej zážitek. Ptal jsem se kámošu ve školce a všichni říkaj že RPG je dávno mrtvý.
            PS CoD a BF jsou jedny z nejlpších herních serií co kdy vyšli. To jen čecháčci pořád RPG, RPG
            • pro ringwraita. Co to meleš o sendviči jsme na diskuzi o hrách ne?
            • PS kam chodíš ty banáne do kociánky?¨
              Jestli si tvoji rodiče nemohly dovolit platit ti školku tak tě lituju
            • RPG Rozbitá a Pos*aná Gameska
            • Ringwraith
              Ano, RPG jsou v Česku populární.

              Ano, někdy jsou cpány RPG prvky i tam kam nepatří. A někdy jsou hry nazývány RPG i když mají jen velmi slabé RPG prvky.

              Ale Darksiders 2 mírné RPG prvky prospějí, uvidíš. A pochybuju, že se tam budeš nimrat v tabulkách.

              A je tvůj trolling průhlednější než plátek vepřového na pověstným chicagským sendviči s italským masem.
            • Aha takže ty jses ptal kámošů ve školce *1*
              CoD a BF jsou podle mě naskriptované blbosti.
              Jde vidět že do tě školky opravdu chodíš. Víš ty vůbec co RPG znamená? Asi ne že? *7*
  • BoB.2
    Já bych uvítal kdyby byl mnohem víc v češtině. *9*
    • Piggsy
      Jak mnohem víc v češtině? V prvním dílu byly CZ titulky. Ty bys chtěl jako ještě dabing či co? *2*
    • keby si nebol negramotny kromanonec ktoremu vyhovuje fajcit ciciny kamionistom na vypadovke tak by si nepotreboval preklad
      • Hnusny troll ...Heš! *10*
      • Ty, kdyby si nebyl id*ot... Ale to je fuk *12*
    • PreidaQ
      Já stále nevím, jestli se ti mám smát či brečet. *3*
    • Odulin
      *1* *1*
    • Ringwraith
      To ty dycky kámo, že jo? *1*

      Ale tak podle všech vypuštěných zpráv se bude jednat o vysoce kvalitní pecičku, takže možná někdo tu češtinu udělá.
      • Darksiders 2 vyjdou v oficiální češtině od Comgadu.
        • Ringwraith
          Jo? No já soudil, že ne podle toho, co napsal BoB.2.

          Ale asi jsem si to mohl sám ověřit, to je fakt.
      • b yla na 1 tak snad i na 2 se najdeee
  • Porad nevim, jestli druhy dil Darksiders koupit, pred necelym tydnem jsem dohral jednicku, kterou jsem koupil na Steamu a bylo to paradnich 25 hodin zabavy, nejvice jsem mel rad ty cutsceny, logicke problemy a souboje s bossy a to jaky mel War dabersky hlas, to me drzelo u tohoto titulu v tech partiich, kde byli repetitivni souboje a nebo dalsi otravne veci. No proste nemuzu rict, ze by ta hra byla dokonala a taky ten Death co nahradil Wara je mi o dost mene sympaticky.
  • kubi-wan
    Jednička je supr a Princ z Persie je má srdcovka... to znamená, že Darksiders II pro mě bude pošušňání.
  • to je sice možné, ale stejně to žádné RPG nebude!
    • O tom také nikdo nemluvil!
  • to "rpg" az tak predava, ze to musia davat vsade?
    • Tvůrci chtějí druhý díl okořenit a ne jen vydat to stejné v nové podobě. Ale jooo, budem se za to do nich sr@t!
      • niee, obetujeme na ich pocest 3 18rocne panny *1*
        • Whisp
          18ročné a panny ? Kde ty žiješ...
          • Ringwraith
            Asi v Česku. Asi před 20 lety. *1*
        • Hurá na katolícke gymnázium hahaha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit