Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vole FAKT DOST SUPER je na zabití. :D Autor recenze asi nemá moc velkou slovní zásobu. Nehledě na to že moc cool to taky neni...
  • TAK JO. Velká omluva. Kdesi níže jsem obvinil Lukáše, že opakování fráze "fakt dost super", je prů.er. Nedalo mi to a recenzi jsem sjel ještě jednou. Už mi to tak hrozný nepřišlo. Ok, dostali jste mě na lopatky. Omlouvám se Lukášovi i jeho fandům, protože Darksiders II vypadají fakt dost super. *1*
  • super recenze. hra uz tak super neni. cool smrtka. svitici kobyla. svitici kosa. svitici cary s kazdym machnutim svitici kosou. pribeh/dialogy sem se pochvili uz ani nesnazil vnimat jak to bylo super. hral sem nekolik hodin s ocekavanim ze ty prvni sice vizualne pekny ale nudny levly jsou jen nakej tutorial ale ono furt nic. takze zapinam zase dark souls. tam me zabijiou alespon uchvatni desivi bosove a ne tihle super pokemoni.
    • jo a kazdou mistnost otvirat tri nove truhly abych v kazdy nasel jednu super vec ktera ma o 1 vic do neceho (ani sem si nevsiml co mi ty veci vylepsovali jak me to omrzelo). to taky neni moc super. toto je nevkusny konzolovy mlatici tuctovy srrac ktery jen vykradl par her a za 9? a sleeping dogs 8? eh eh eh
  • Je to kýýýýč
    Co by na to asi tak řekl Warren
  • Merwis
    Už když jsem podruhý slyšel "fakt dost super", bylo mi jasný, jak bude vypadat diskuse. Sláva těm, kteří to chápou, smradlavou bačkoru pro ty, kteří nechápou a nadávají. :-)
  • Byl jsem asi jeden z mála, který zavítal nejdřív na diskuzi a pak až si pustil video. Byl jsem zvědavý na tu fakt dost super recenzi, a zdá se mi, že Lukáš to říkal naschvál, nebo je snad někdo, kdo si myslí že to naschvál nebylo ? *1* to snad ne
  • Hmm no i když nepatřím ke zdejší pro anti games.tiscali komunitě, kterou to tu tak znechucuje že sem musí pořád chodit, jednu věc jim upřít nemohu: ta videorecenze je divná. Neříkám přímo špatná, ale prostě divná. Už jen výskyt slova super občas doplněný (zřejmě pro zpestření) slovem fakt je napováženou. A po zhlédnutí celku mám dojem jako by to autor vymýšlel zachodu: prostě zapl nahrávání a dal to na jeden zátah a protože tak to jistě nebylo musím říct že to je prostě divná videorecenze.
    PS ten vtip s kosama na to jde bohužel říct jen:
    http://cdn.motinetwork.net/demotivationalposters.net/image/demotivational-poster/small/1012/how-much-of-a-fail-are-you-facepalm-fail-theone-demotivational-posters-1293381818.jpg
  • Fakt dost super blbá recenze.
    Teda video je dobré, ale recenze mě 11x fakt dost super nasrala. Zkus příště místo fakt dost super třeba "nafta" nebo "natural 95"
  • Vrook
    Já nechápu co všichni zase hrotíte. Máte tendence hodnotit nějakou videorecenzi víc do hloubky než se hodnotěj filmy při Academy Awards. Já se na to podíval, vstřebal jsem informace a rozhodl se, že si to zahraju. Ty vaše půlmetrový příspěvky o tom, jakej je to úpadek tuzemský novinařiny sou fakt komický. Děte se zahrabat.
    • Souhlas. Ja z toho vydedukoval, ze az jednou dohraju Borderlands 2, rozsireni KOTORu 2, prestanou me bavit Guild Wars 2 a pokud nebudou Crusader Kings 2 v akci na Steamu, tak si poridim prave Darksiders 2. *1*
    • Podívej, Píďo, nejde tu o novinařinu, ale zcela obyčejný vyjadřování. Slovní obrat "fakt dost super" není nic strašnýho, ale 11x je to na přeshubu. Pokud mělo jít o recesi, doporučil bych Lukášovi, už podruhé, dramatický kroužek anebo zůstat u psaní. Auuuuuuuu....
      • bobsh
        Počkej, von fakt někdo pochybuje o tom, že to je recese? Vážně si myslíte, že když někdo, kdo se umí fakt dobře vyjadřovat v psanym projevu řekne 11x stejnej slovní obrat, tak to neni z recese?
        • Já o tom např. nepochybuju, to je víc než jasný... taky nechápu lidi, co si mylsí, že to je myšleno jako vážnej normální projev....
          No ale bohužel nevím a pořád by mě zajímalo, na co to má být recese...? na koho, na co, na jakou situaci... prostě na co...? kdyby to někdo věděl a odpověděl mi, bylybych mu vděčný, strašně mě to zajímá.... předem díky...
          • smejki
            ta recese se nemusí týkat nikoho ani ničeho konkrétního. vždyť opakování frází a wannabe cool mluva jsou podobné nešvary jako pozdní vykládka vagonů!
      • Vidis a ja beru videorecenze jako zpestreni, takze mi (pro mne zcela patrna) recese vubec nevadila. Na games.cz je primarni recenze psana a video vzdycky bylo neco navic.
        • Ok, s tím souhlasím. Vím, že Lukáš má vytříbený jazyk, a právě proto nechápu, proč se pokouší o něco, co (z mého pohledu) působí strojeně a trapně. Mohl u toho trochu změnit tón či zabarvení hlasu, ale ono nic. Jen debilní, suše pronesená hláška jak od ztrémovanýho kluka ze šestý třídy. No, asi takhle... když chci dělat videorecenzi, měl bych mít alespoň nějaký minimální herecký, vypravěčský talent. Ráčejí prominout, nechtějí je urazit, ale ten Lukáš prostě nemá. A když neumí používat hlas, měl by se vyvarovat blbých hlášek a udělat prostě normální obyčejnou (to neznamená nudnou nebo špatnou) věcnou recenci. Ale OK. Asi jsem s vým příspěvkem kdekoho pobouřil svým hnidopišstvím. Ale abych nebyl nespravedlivý. Lukáš píše opravdu dobře a poutavě, o tom žádná.
          • Neraceji, talent ma na rozdavani. Mozna to neni Ivan Trojan, ale pokud neslysis, ze tu blbinu rikal hodne prehnane, tak jsi, raceji prominout, hluchy...
  • Ok pan retardovany skladatel :D posli mi teda nejaky techno track podla tvojej teorie to je vygombikovane za 5 minut :)
    • Sorry beriem spat... chybicka se vloudila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit