Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím uznat, že souhlasím s výše uvedenými reakcemi. Už z toho důvodu, že na PC tolka akčních edventur nevychází, co do PC verze, určitě bych dal 9/10 už z důvodu právě zmiňované minimální konkurence v žánru. U konzolí už je to s výběrem asi někde jinde. Každopádně jediné co jsme o hře věděl, bylo pár screenshotů z kdysi asi před půl rokem, když byla hra odhalena. Potom co jsme hru spustil s tím, že no tak uvidíme, jsem byl opravdu mile překvapen, jelikož hru podobnéího charakterz jsem si takhle parádně zahrál naposledy kdysi ještě na PSX. U mě s hrou spokojenost.
  • NonSuch
    jj, taky bych souhlasil s Marvinem, nic jsem od toho necekal ale byl jsem prijemne prekvapenej
  • Pro opravu - ten film byl Apollo 13:p
  • Absolutny suhlas s Marvinom, pre mna akcia roka, zasluzenych 9/10.
  • Me jako konzolovymi mlatickami nedotceneho hrace titul Darsiders nadchl. Ovladani na klavesnici s mysi je paradni a spoustu portu by si mohlo vzit v tomto ohledu z Darsiders priklad. Hru jsem sice jeste nedohral, ale jsem tesne pred koncem a s zadnym zakysem v podobe nezdolatelneho bosse jsem se nesetkal. Ani ty "logicke" hadanky nekazi (az na 2-3 vyjimky) zazitek z plynuleho hrani a me osobne dost bavily treba hratky s portaly ala hodne zjednoduseny Portal. Hra (pravdepodobne) vykrada co se da, ale ja se jednoduse bavil. Darksiders je pro me velke prekvapeni a pravdepodobne nejlepsi mlaticka na PC, jakou jsem zatim hral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit