Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrzzek
    Mohl by mi někdo v krátkosti shrnout rozdíly meti CKII a EUIV a proč bych si tu hru měl/neměl koupit?
    • Jestli chceš poradit co se hraní i češtiny týká, mrkni na Jajjun. Tam zjistíš asi nejvíce o hrách tohoto typu....
    • jamar28
      Plus ještě jedna důležitá věc - v CKII máš Evropu, severní Afriku, Blízký Východ, část Sibiře a Indii a v EUIV máš jako hrací plochu celý svět a začít můžeš za cokoliv chceš, od Apačů po Kjótó.
  • Mandate of heaven jo to byl skvělej díl MIght and magic VI :D
    • Nebyla to sedmička?
      • solomon.short
        nene, sestka. Sedmicka byla Blood and Honor pokud me pamet neklame...
    • jo, to bylo asi moje první windowskovské RPG, jaké jsem hrál, předtím jenom DOS. Otec si tenkrát pořídil nový notebook z daní, tak si pamatuju jak jsem to hrál na jeho notebooku. Dodnes si pamatuju Nový Sorpigal, první jeskyni s krysama, kulisty, lorda Ironfista, vlkodlaky, draky a scifi konec. Zajímalo by mě, jestli by to bylo hratelné i dnes a nakolik mám vzpomínky zakalené nostalgií.
      • solomon.short
        nedavno jsem to zkousel a popravde uz to moc neslo... nostalgie je mrcha zakerna a ac jsem tehdy MMVI nekolikrat dohral (dokonce jsem si za petikilo nebo kolik koupil knizniho pruvodce), ted jsem se dostal na druhou mapu a zbabele nedokoncil :)
        • tomekbobek
          Hrál sem to před dvouma rokama a skončil taky ještě daleko před koncem :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit