zavřít
...

Datadisk Mandate of Heaven pro Europa Universalis IV rozšíří možnosti asijských národů

Společnost Paradox má dle úhlu pohledu buď skvělý, nebo zatraceníhodný zvyk svoje velkolepé strategie dlouhodobě zásobovat novými a novými rozšířeními. Nejinak je na tom i Europa Universalis IV, zasazená mezi konec středověku a nastupující průmyslový věk, tedy od 15. po 19. století. Nejnovějším přírůstkem...
 • Malcolm (anonym)
  5 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Mandate of heaven jo to byl skvělej díl MIght and magic VI :D
  3.3.2017

  reagovat

  • Drizzt (anonym)
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   jo, to bylo asi moje první windowskovské RPG, jaké jsem hrál, předtím jenom DOS. Otec si tenkrát pořídil nový notebook z daní, tak si pamatuju jak jsem to hrál na jeho notebooku. Dodnes si pamatuju Nový Sorpigal, první jeskyni s krysama, kulisty, lorda Ironfista, vlkodlaky, draky a scifi konec. Zajímalo by mě, jestli by to bylo hratelné i dnes a nakolik mám vzpomínky zakalené nostalgií.
   3.3.2017

   reagovat

   • solomon.short tiscali.cz
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    nedavno jsem to zkousel a popravde uz to moc neslo... nostalgie je mrcha zakerna a ac jsem tehdy MMVI nekolikrat dohral (dokonce jsem si za petikilo nebo kolik koupil knizniho pruvodce), ted jsem se dostal na druhou mapu a zbabele nedokoncil :)
    3.3.2017

    reagovat

  • Bench (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Nebyla to sedmička?
   3.3.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.82.9.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.