Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tohle mě vážně pobavilo :DDD
    http://s15.postimg.org/v3egb5k6j/cheers.png
  • Ti trapní populistí z CDP si serou do huby vrchovatě. Prohlašují, jak by měly být všechny DLC neplacené, ale za přidaný obsah sami chtějí prachy. To jsou trapáci bože.
    • Pokud vím, tak CDP jasně říkali, že klasická DLC budou zadarmo.
      Avšak že hodlají vydat dva datadisky a za ty se bude platit.

      Hra myslím nabízí spousty hodin zábavy, takže kdo nechce další obsah, tak ho mít nemusí.
      Nevím kde je problém.

      Co se týče DLC, tak pokud jsou zdarma, tak je myslím zbytečné tu plakat nad tím, zda mohla být nová zbroj či nějaký nový vzhled postavy už v základní hře či ne.
      Chápu rozčarování u titulů, kde tato malá dlc vychází přímo v den vydání a snaží z nás jen vymámit další prachy. Tohle ale není ten případ.
      • tvrdy.mar
        Vy si pletete Add-ons, expansions, Adventures, Maps a všemu říkáte DLC. A protože je to matoucí, tak malé DLC jsou stále DLC a velkým DLC s libovolných obsahem začnete říkat datadisk, což je špatně, jelikož to není distribuováno na disku. Všimněte si, že CDPR nepoužívají výraz datadisk, ale výraz "expansion", tedy rozšíření ve formě stahovatelného obsahu, tedy DLC. Placené mnohahodinová přídavná DLC dobrodružství neboli adventures (či expanstions) měl již Neverwinter Nights od BioWare v roce 2004. Co je tedy "klasické DLC"?
        • tvrdy.mar
          Pro jistotu rovnou napíšu, že Oblivion vyšel až 21. března 2006 a známé DLC s brněním na koně dokonce až 3. dubna 2006. Tedy až rok a půl po placeném dobrodružství Kingmaker pro Neverwinter Nights (vyšel v listopadu 2004), jenž bylo BioWare označováno za "Premium module" a nabízelo ho pouze digitální cestou (na disku se objevil až o rok později spolešně s dalšími dvěmi taktéž placenými Premium moduly).
    • ale což o to, pokud datadisk přinese dostatečnou a kvalitní herní dobu, tak ať si to klidně zpoplatní. Čím mě ovšem rozesmáli, byly ty jejich slavný DLC (kvůli který rozjeli a hlavně samotní hráči rozjeli nepochoitelný ovace) pardon.....ale ty nano mini DLC allá alternativní vzhledy, laciný questy, popřípadě trapný brnění....to měli vydat společně se hrou popřípadě následně ALE bez poprasku - nebyl na místě.

      K samotné hře The Witcher 3 se nebudu vyjadřovat...
  • klasika, vydali nehotovou hru a ted postupne vydavaji zbytek. akorat za penize *11*
    • what a troll. what a lovely troll *1*
    • Co blbneš, mám tam kolem 120 hodin a jsem teprve na Skellige - to u mě není nehotová hra. Tenhle argument sice používám velmi rád (vydali nehotovou hru), ale u Zaklínače 3 podle mě rozhodně není na místě.
      • A co tam tech 120 hodin delas? Vybijis porad dokola moby po 2XP/ks?
        • LOL dohrání každého questu v a vybití všech otázníčků má stálo 236 hodin času a hrozně moc jsem se bavil, od začátku až dokonce. Asi hrajeme jinou hru fanboyi.
          • mě*
  • Kua už o mesiac vychádza prvá expanzia a ja som ešte ani základnú hru nezačal hrať, momentálne cez 50 hodín nahratých v mad maxovi a stále sa to navyšuje :D
    • neni prece treba hrát všechno
      • neni prece treba komentovat vsechno...
  • owny
    Datadisk, to slovo už jsem dlouho neslyšel.
    • tvrdy.mar
      Srdce z Kamene není datadisk, ale zase jen DLC, protože není na fyzickém disku a stahuje se digitálně. V krabičce vůbec disk nebude. Jen karty.
      • Veskoslav
        No a co když si kupuješ hry jenom digitálně, tak je i datadisk ke Starcraftu II je DLC?
        • tvrdy.mar
          Ten vyšel i ve formě samostaně prodávaného disku. DLC znamená stahovatelný obsah. Tudíž cokoliv, co je stahovatelný přídavek pro hru. Pokud se DLC dají na disk, dá se s přimhouřenýma očima mluvit o datadisku (Oblivion Knights of the Nine).
          • Tady, ty vole jeden, jde o to, ze se datadisk bere jako neco opravdu nabite obsahem, neco za co se vyplati zaplatit... Dlc, ty vole, se automaticka chape jako neco maleho co by radeji melo byt zdarma....Tak tu prosim te nemudruj
            • tvrdy.mar
              Hele vole (abych tedy použil váš přirozený jazyk), datadisk vždy byl přídavek ke hře na disku. A kolikrát se stalo, že tam toho kolikrát moc nebylo (viz datadisky pro strategie od SSI či přídavná ledatla pro staré Flight Simulátory). To, co vy popisujete, se dá nazvat jako rozšíření (expansion). Takže neměňte význam slov, jak se vám zachce. DLC je Downloadable Content, tedy jakýkoliv digitálně distribuovaný přídavek ke hře. A zdůrazňuji jakýkoliv. Rozšíření pro Zaklínače je tedy DLC a bude jím tak dlouho, dokud ho někdo oficiálně nedá na disk a nebude ho distribuovat ve fyzické podobě. Pak se stane datadiskem.
          • To se zase našel jeden chytrák co se tu snaží slovíčkařit.
            Datadisk, DLC, to je přeci jedno. Je to prostě placené rozšíření hry.

            Že vás tu baví řešit takové kraviny....
    • Lukyz
      http://m.memegen.com/jbp98t.jpg *1*
  • Doufám v nový potvory... z jedničky mi chyběla spousta nekrofágů (alpy, bruxy, fleddeři, graveiři)...
    • fallanga
      Z ne-nekrofágů bych dodal kikimory. Ty jsem si "zamiloval" a dosti mi chyběly.
      • ve trojce byly kikimory - takové ty potvory, co měly hnízka, kikimoří válečního měli ocas, kterým tě sekali.
        • fallanga
          Nejsou to endriagy?
          • Jo jsou, ale kikimory tam jsou taky
            • Omlouvám se, máte pravdu. Nejsou tam, spletl jsem si to s Ekimmarou.
            • fallanga
              Google mi nic nenachází.
            • Kikimory ve trojce vůbec nejsou *7*
  • Veskoslav
    No osobně půjdu asi do té edice s fyzickými dárky. Sice mám slevu na GoG na Season pack (kdyby někdo chtěl, pošlete mail, byla by škoda, kdyby ten slevový kupón propadl), ale láká mě ten qwintový balíček (jedná se o monstra a Scoatel balíčky).
  • fallanga
    Jsem jediný komu přišla Shani v jedničce hezčí? Je pravda, že je to jenom jeden screenshot a k tomu ji vidíme z profilu, ale nepřijde mi tak hezká jako v jedničce. Což je škoda, Shani jsem měl vždy velmi rád.
    • Asharak
      Nejsi, v jedničce rozhodně nejhezčí charakter (jo visuálně) *4* Sice ji teď trumfla Triss z trojky, ale celkově bych je dal do top 2 ze všech dílů.
  • Sr_Lobo
    Jejda Shani... *14* mno tak to to bude ovšem doufám "lupačka ja hrom" jak zpívá mistr Záviš *15*
  • Jestli bude ten datac jen zpoloviny tak zabugovanej jako hra, tak nema smysl to kupovat driv, nez v nejaky all in edici za 2-3 roky ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit