Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuto hru jsem si poridil s velkym ocekavanim, ale krome par napadu mi to prislo jako jedna velka a zjednodusena kopie civilizace 5 a napr. souboje, ktere meli byt nejvetsim tahakem diky velke rozmanitosti ras, tak mi byly tim nejnudnejsim z cele hry
  • Blue.Shark
    Perfektní soudtrack, hezká grafika, zábavné mechaniky, super nápady. Tahle hra má pro mě jen jedinou chybu - neexistují klasické ryze příběhové kampaně pro jednotlivé národy. Tempest si ale určtitě pohlídám.
    • Nejak nechapu co to meles, kazdy narod ma preci svuj vlastni pribeh kdykoliv ho rozehrajes
      • Blue.Shark
        Melu tohle: každý národ má sice vlastní příběh, ale není to klasická kampaň, kde máš v každé mapě jiné úkoly, které musíš plnit. Jako příklad můžu dát třeba Red Alert 2; to je styl, který se mi zamlouvá více. Současnou podobu bych uvítal spíš v nějakém skirmish módu.
        • exmaxx
          Ty hledas trosku neco jinyho. Endless Legend bere koncept Civilizace a obohacuje ho o pribeh kazdeho naroda (v Civce neco takovyho vubec nenajdes). Jde o jeden pribeh naroda od zacatku az do konce. Takze to, co chces ty by vyzadovalo rozdeleni hry do nekolika oddelenych fazi - nekolika map a na kazde by se narod postupne vyvijel - ala ten Red Alert, ktery je ale RTS a ne turn-based.

          Z turn-based kampnovych her me napada jedine starickej Panzer General, coz je ale zas nekde jinde. Pripadne zkus kterykoli Heroes of Might & Magic. *14*
          • Blue.Shark
            S Civkou právě nemám zkušenosti a Red Alert zmiňuju jen pro přesné vykreslení toho, co mi v Endless Legend chybí. Panzer General i Heroes znám a mám rád. Možná právě kvůli Heroes mám taková očekávání. Každopádně je pro mě Endless Legend stále velmi dobrá hra.
  • Smíšené hodnocení 67% celkové 80, hra je docela pitomost, jen tady je to přeceňovaná vynikají hra. Tak to nene. *16*
    • kecáš, na steamu to má 9/10
    • kostejnesmrtelny
      Hra rozhodně pitomost není *3*, jen trochu náročnější na proniknutí vlivem ne právě dokonalýho UI.
      Úplně chápu, že leckdo odpadne dřív, než hra zatne drápky.
    • Zvláštní je, že tu hru přeceňují úplně všude, jestli na tom nakonec něco nebude. *2*
    • tak tak, je to kravina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit