Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eyefinity nemá s 3D nic společného *3*
  • Čekal jsem, že to napálí přes tisícovku, ale tohle je vcelku slušná cena, takže jim milerád přispěju do vývojářské kasičky.
  • Nons3nse
    Takže podľa najnovších správ Metro víde až v 2013... *13*

    Takže ako náhle spatří svetlo sveta krabicovka Alana, okamžite bežím do obchodu *3*
  • michaliuz18
    hehe pametam si casopis LEVEL (mam ho doma) z roku 2005 , ako hlavne hry tam just cause 1 a alan wake :) vtedy uplne neznamy ktory vysiel az po 5 rokoch :)
  • Nemám rád tuhle americkou rovnici USD = EUR *16*
    • Vzdyt pohoda, za 19 svojich dostanou 25 od tebe *15* pres 25% navrch za nic.
      • A pritom by stacilo, aby si lidi zacali stezovat a trochu omezili nakupy na steamu a rychle by to bylo vyreseny
        • Já si na steamu nikdy nic nekoupil a nějak to nepomáhá *1*
  • Dohrál jsem na Xboxu včetně DLC kapitol. Skutečně atmosferický horor. Jen ten příběh je dost komplikovaný a protože je to na Xboxu jen v ENG jazyce, není to úplně to pravé. Každopádně PC verze bude dle mne daleko lepší. Na Xboxu bylo děsné rozlišení. Někdy si říkám proč je třeba Tomb Raider Underworld nebo Tekken 6 tak kostrbatý (to má snad 640x480) a Resident Evil 5 či Dead Or Alive 4 tak precizní. Vše pařeno samozřejmě na Full HD se pozlaceným HDMI kabelem.
    • to bude tím pozlaceným kabelem..pro lepší přenos doporučuji kabel s titanem *3*
  • Umaroth
    cena se dá, novinky na steamu stoji 50, tohle je sic jen polovicni novinka, ale za tak kvalitni hru + vsechny dlc je 30 euro férová cena
    • ty si urcite studentik, pravda
  • je to moc dobrá hra, sám ji mám na xboxu v CZ tak vam preju at to vyjde co nejdriv protoze nebudete litovat. ikdyz ta cena no.. :/ ale kazdopadne doporucuji.
    • ty to mas na xboxu v CZ ? ja mel zato, ze to vyslo jen v anglictine
      • ano mám to v cestine.. :) a je to bozi.. v AJ me to nejak nebralo ale v CZ ano.
      • Je to v angličtině ale pár lidí vytvořilo amatérský překlad. Bohužel čeština nefunguje na originálky jenom na pálenky.
  • Jestli bude ve sběratelský něco zajímavýho a rozdíl jen 5 éček, tak není moc o čem přemýšlet. Těch 125 Kč navíc mě už nezabije...
  • Kdyby mi tohle nekdo dal darkem, tak mu to omlatim o hlavu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit