Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Miluju pustit si poprvé po 20 letech hru, na kterou mám skvělé vzpomínky (díky hře i době).....to úplně na chvíli vrátí v čase.:) Tady se to povedlo na jedničku.
  • PLuto.petr
    Tohle vypadá hodně zajímavě. Už se těším, až si to za dlouhých zimních večerů zahraju.
  • kubi-wan
    Měl bych si konečně doplnit vzdělání a všecky ty klasický LucasArtí adventury si zahrát.... tehdy to byla jazyková bariéra, která mi v tom bránila, pak jsem nějak vyrost do věku, kdy jsem začal preferovat akční tituly. Ale poslední dobou se radši vracim ke starym kouskům, co jsem jako malej hrál i nehrál. Z části z toho, že toho mám ve sbírce tolik, že to nestíhám hrát, tak radši nic novýho nekupuju, z části z nostalgie - ale z nostalgie k době, spíš než herní... takže nemám problém užít si nějakou starou vykopávku, kterou jsem nikdy nehrál, a připadat si u toho jako kdybych to hrál v době jejího vydání. A jsem za to rád.
    A ještě k tomu mi začaly chybět nějaký hry "k jídlu" - co bych prostě moh hrát jednou rukou na myši a zároveň u toho jíst... takže příští zastávka starý adventury.

    Ne, že bych věděl, proč jsem se tu takhle rozepsal...
    • no, som zvedavy ci by niekto teraz dal Indyho4 bez navodu
      • většinu (nebo možná všechny) lucasovek jsem svého času dohrál bez návodu. Zakládal jsem si na tom. Myslím že nikde jsem se nezasekl na víc než pár hodin - člověk prostě důkladně prohledá každý pixel a vyzkouší všechno na všechno a nakonec na to přijde.
        co jsem nedal bez návodu bylo třeba Darkness Within 1: In Pursuit of Loath Nolder - hra s parádní atmosférou, kterou bohužel kazí puzzly
  • klasika z žánru komediálních adventur. Dřív ty hry vůbec mívaly nějak víc humoru - ultavtipné Monkey Islandy, Simon the Sorcerer, Legend of Kyrandia, Indiana Jones, Leisure Suit Larry, Rex Nebular, 7 dní a 7 nocí ... a tato klasika
    • a Sam & Max Hit the Road *4*
  • solomon.short
    je videt ze Pavel nema auto, jinak by mu ten "nonsens" vubec neprisel na mysl :)
    • Možná jsem u toho na pár dní vyhnil (tehdá nebyly ty internety), ale když jsem na to přišel, bylo mi to nad slunce jasný. :)
  • Tim Schafer? Ne, diky. Ten si nezaslouzi jediny dalsi cent.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit