Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shaker
    Kdyz tak ctu ty s odpustenim dementni vyblitky nekterych zde, tak jsem opravdu rad, ze je ve hre nebudu potkavat :) Hejtujte, hejtujte, hlavne to prosimvas nezapinejte ;)
    • to máš pravdu 75% těhle 15-ti letých blbečků by ani nedostalo tak vysoký kapesný,ale o vývoji programování a byznysu vědí první, poslední.a hlavně by si měly vygooglit podstatu termínu "early acces" který vývojáři používají na každým možným místě.když nechcete pomoct a
      podpořit projekt tk pak nebrečte uplakanci.





      *13* *13*
  • DayZ je přesně jako ta zombie...vleče se a né a né chcípnout.
  • muzou to rovno zabalit a zacit to delat odznova na amra3 enginu
    • řeckých zombíků by se nikdo nebál, to bude samá siestička, šlofíček, popíjení ouza a retsiny v otevřených tavernách u moře a na tu hodinku denně co se budou polosrdcatě plazit za turisty kterým zkusí sežrat mozek by se holt každý někam zavřel *4*
  • Meli by stim hejbnout,uz docela dost vyvojaru,se toho chytlo a vznika uz docela dost DAY Z.
  • Na pc,dorazil next gen!Nova doba!Uz se kupuji demoverze!Kolik,ze to stoji?Tohle mi dat na ps4,tak bych jim na to prispel,zhruba po 20h hrani.
    • Kde su tie casy ked boli zadara, ach jaj.
    • Na pc mas holt sirsi nabidku *5*
    • Na konzole kupujes crapverze cely zivot, tak odpal. *15*
  • Z vitou taky koncim!Neda se sem na tom psat!Chci opravit pismenko,a zacne mi to davat pismenka nekam jinam!Musim vypnout celou klavesnici,a zase zapnout,abych to mohl opravit!Ted cumim,ze v predeslim prispevku mi chybi pismenka!A uz mi nejde na vite otevrit mail!Sony!Nedelejte mi z vity DAY Z!
  • Sony online,by se mela probrat!H1Z1 je pro playstaton!Nechapu ,proc sony,dela pro pc!Ja taky na playsejsen zkuzit neco podobnyho.Sony zjevne nevi,ze neco podobnyho uz bylo na xbox360,ted se to predelava na xone,myslim state of dakacey,nebo jak se to jmenuje,moz je to i na pc!Takze na pc je toto,pak h1z1,a jeste to z xboxu!To me po.ser!Halooooo sony,je tam nekdoooo! *16*
    • Čeština očividně není váš rodný jazyk a Vaše promluva postrádá jakýkoli logický smysl. Gratuluji. Chce to odvahu takto otevřeně demaskovat svoji imbecilitu.
  • prej ze sy na zmenu engine jen tak nekdo netroufne, vzdyt ta hra vypada jak z psy kunndy, kazde studio by tomu zmenylo engine vy vocasove
    • pyco dusane, ja nevedel, ze te potkam jak na euroallahfotbalu, tak i tady
    • Ach ta gramatika.....
  • To jeste neni hotovo?Si delaj srandu,ne?Diky bohu,ze tohle si nemuzou dovolit na ps4!To early co!To bych taky treba na uncharted4 mohl cekat 5let!Koukam obcas na youtube,a ze by to bylo neco extra,a aspon by se tam mohlo menit rocni obdobi,Jaro,leto,podzim,zima.Abych si musel hledat i hadry,a ne furt litat v tom samim,jezdit na koni,dat si do kupi ,auto,abych se mohl pohybovat rychlejc.Simulator preziti?jak se to veme.A nelibi se mi zmodovanej minecraft!Ma to byt z kosticek,a ne ze ktomu nekdo udela nebe,a vodu jak v crysis!No fuj!Jediny co se mi libi,ze se u pc hejbe kostickova trava.Je to kostickovi svet,na to by moderi nemeli zapominat!Vseho moc....
    • Co?
  • Libise me jak tedy Diehard fanousci obhajuji to ze je to alfa, ktera se vyviji pouze rok a pul, coz je uplna blbost, protozeten rok a neco je pouze doba, od ktere se to da koupit (puvodne mela vyjit alfa snad nekdy na konci roku 2012; vysla o rok pozdeji a v jakem stavu za tn rok). Hra byla ve vyvoji snad par mesicu po vydani modu. Ale tito lide proste nechcou pripustit, ze vyhodili penize za nic.
    • Princ.Jablon
      Peníze za nic to rozhodně nejsou...je to sice zalagovaný jak prase, zaglitchovaný jak prase etc. ale tý zábavy co jsem si v tom užil...i když sám nevěřim, že to někdy vydají v 100% stavu tak peněz za to rozhodně nelituji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit