Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dr.gonzo
    nejslabsi dil serie a duvod proc dat tuto serii k ledu,vic jak 7/10 si nezaslouzi
  • Díky za to přepnutí z HTML5 na Flash. Myslel jsem si, že je závada pouze na mém přijímači *15* *15*
  • Slabsi nez dvojka a vyrazne slabsi nez jednicka. Neni to spatna hra, ale prilis akcni, prilis mainstreamova, trochu jsem se nudil. Graficky je to taky bida, od dead space 1 temer zadny posun, ale s tim asi kazdy pocital. Dal bych za me 6/10 ;)
  • recenze je super, jen kdyby tady ty videorecenze nevycházeli až za takovou dobu po vydání hry :X
  • Dnes jsem se po velmi dlouhé době odvážil podívat se na českou videorecenzi nějaké hry a jsem VELMI mile překvapen - velice dobrá práce!
  • Nevím, jestli to ti už někdo nepsal, vyvrujte se koupi DLC Awakened, je to hovadina, heště ke všemu dlouhá pouze 1.5 hod. (dohráno na nejtěžší obtížnost). absolutně zbytečný a to, že to je hororovější je dáno tím, že na vás hra posílá tuny silných nepřátel v prostředí plným markerů a svíček atd. Zlatá jednička v tomto ohledu, jinak já jako fanoušek serie jsem byl s DS3 spokojen, nemuseli tam být ty lidští protivníci, jinak vcelku OK. ale DS1 a DS2 byly o trochu lepší.
  • Keyz
    Písnička z videa: http://www.youtube.com/watch?v=BQAKRw6mToA

    Našel jsem to tak, že jsem zadal jediné čemu jsem rozumě do vyhledávače "Ho ho ho ho hej"
    *1*
  • muha
    ten koniec je super easter egg na niekdajšie Lukášovo bláznenie z Level TV, pokial si dobre spomínam. (ano, určite dobre, na tú scénu sa zabudnúť nedá *1* )
  • Nechápu smysl tehle recenze celou recenzi recenzat hru pomlouva potupuje nic zajimaveho tam vskutku na dnešní dobu není a nakonec čistě komerční výsledek 8/10 .... kde to žijeme bože... co třeba nezávislá recenze ? aha pardon panačka by vyhodili..... *16* *16* *16* *16*
    • yuri337
      Pokud si jdeš koupit hru jen na základě jedné recenze, pak jsi blbec.
    • ucho
      a zase někdo, koho platí konkurence, aby tady pomlouval recenze... :)
      • Takhle to není jsem jen običejný uživatel a hry jen kupuju či si platím a vážně nerad si pak koupím debilitu jen kuli tupidní komerci nesnáším tuhle formu vidělávání penez na nás hráčích.... někdo udělá sračku hru.. a kuli prachům dostane dobré hodnocení a člověk co to sleduje si ji koupí a nechape oč jde... dělat u konkurence ani nevím koho myslíte protože tohle patčí kmé oblibené strance asi bych tu ani nepsal a bylo mi to uprdele.. ale rád sem chodím dívám se na recenze a tyhle komerční recenze mě vážně hodně štvou... *16* *16* *16* *16*
        • Ale okamžite sa ty vys*r na hry padaj do školy, máš gramatiku na úrovni cigáňa z pomocnej školy *7*
          • Takže tvůj krajan? *1*
        • ucho
          to že tobě se ta hra nelíbí a že tě třeba nebaví ještě neznamená, že je to špatná hra... obviňovat redakci z podplácení je hloupé...
        • Zda se mi, ze jsi peknej nouma. Zajimalo by me, jak by ses tvaril na predvolani za pomluvu :-).
          • Jedinej kdo je tu nouma jsi ty když si myslíš takové nesmysly ;) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit