Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil jsem si tu hru na Steamu a začal ji hrát a líbí se mi. Asi nejsem tak náročný jako někteří z vás tady. Trochu mi vadí, že se hra nedá manuálně ukládat, ale jsou tam checkpointy, ale snad to nějak přežiju. *3*
  • díky téhle recenzi jsem si tu hru vyzkoušel. jak psali mnozí diskutující, je to bohužel opravdu brak. vydržel jsem hrát celý první level. a spoustakrát si říkal, jestli si autoři ze mě nedělají humor. když promluvil zlý nácek a jeho kámoš né tak zlý nácek, nevěděl jsem zda se mám smát či plakat. když jsem došel k pár náckům, co jen hlídali dveře, když se zrovna nebojovalo, až na jinak otexturovné uniformy, byli všichni jen ctrl c ctrl v postavy. 100% stejné obličeje, 100% stejné pohupování se v bocích(pérovali na nohách i když jen stáli v cestě aby danýma dveřma nešlo projít). jako lokace hezký, fajn, hádanky, fajn, ale ten samotnej pocit ze střelby zbraněma je na úrovni dooma 2 a ai nepřítel jakbysmet. umělé natahování sbíráním pokladů mě taky neoslnilo(v rpg to dělám běžně, že prošmejdim úplně každej kout, ale tady to byla fakt nuda).. když to shrnu, tak ošklivé charaktery, šílený dubing, šílený gameplay. pěkné scenérie to fakt nezachrání. když už nevychází dema, jsem fakt šťasnej za možnost si hru stáhnout, vyzkoušet, potom teprv popřípadě koupit. protože dát za toto peníze, to bych si škubal vzteky vlasy na hlavě. hodnocení nekomentuju, ani nenavrhuju svoje, ale za mě rozhodně nebrat. radši si zahrajte lidi znova half life 2:)
    • a ještě jsem zapoměl, u každé hry mě šíelně štvou neviditelný zdi a nemožnost přeskočit 30 cm vysoký obrubník mě hru bohužel znechutí úplně.
  • Konzolista dal 4/10, ale games.cz nema tak sirokou hodnotici stupnici.
  • Myslis Uncharted nebo Tomb Raider?
  • Inquisitor
    Škoda, potenciál to mělo. Ale mohl by sakra někdo udělat pořádnou hru na podobný téma. Něco jako Indiana Jones.
    • Ani ne "něco" ale nejlépe přímo Indyho.
  • Vydržel jsem to asi 3 hodiny. styděl bych se za tohle chtít po lidech peníze. brak braků.hnus.
    • presne tak, to je prvá hra ktorú som po 30 minutach odinštaloval.
  • len magor
    bude porovnávat toto s UNCHARTED !
    • ucho
      zajímavý, když jsem viděl první trailer na tuhle hru, napadlo mě, že autoři jistě hráli uncharted :D samozřejmě tohle je fps a gameplay je úplně jiný, ale dýchlo to na mě tu atmosféru.
      každopádně co jsem viděl gameplay téhle hry, tak časem určitě zakoupím. na odreagování to může být pěkný, to prostředí se mi líbí.
  • neskutočná hovadina a tak som sa tešil.
  • michaliuz18
    tuto hru som si docela oblubil, lepsie jak tie o Hov*e FPS ako cod ci bf , je mi jedno ze deadfall je zastaralejsi a setrili na mimike a animaciach, hraje sa super, hadanky rozneho druhu, pekne lokacie atd vsetko je super
    co by som hre ale vazne vytkol je AI ,nepriatelov som kosil jak rambo a ku koncu hry som to cele speedrunol, mal som dost no 7 bodov tej hre patri
    malo to nadych takych hier 10 rokov dozadu, nemusi sa prezentovat qte ci vodenim za rucicku pre casual hlupich a slepich hracov a detí
    a druha vec co na hre minusujem su postavy, take suche obycajne bezcharakterne, bolo by mi jedno aj kebyze na konci vsetci zomru hrac si vztah k postavam nevybuduje a to je skoda
    preto 2 body dole a akurat 7 bodov ...mat tieto veci na urovni tak kludne aj 9
  • Nekdo by mel vzit The Young Indiana Jones Chronicles a udelat podle toho hru. Treba pixelatou adventuru!
    • minitroll
      • Proc? Puvodni indianajonesovske adventury byly super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit