Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prochik
    To bude legrace se snažit nastartovat bez pomocníků jako ve Flight Simulátoru.
  • Pete.palis
    Tak jsem si psal poznámky, až jsem počmáral celou A4...nakonec jsem zjistil, že ty poznámky jsou v angličtině a mám strach z výšek *7*
  • Když jsem koukal na tu MD pětistovku tak se mi vybavilo tohle:
    http://www.youtube.com/watch?v=Oy81YP-q8R4&feature=related
    Taková mise zřejmě v ToH nebude, co?
  • aneb ten prehravac mi to nechce nacitat na 10mgbtovom connecte
    • fallout
      mě na 12Mb taky ne... škoda... *7*
      • No tak to asi nebude rýchlosťou pripojenia, že... Ja mám blbé DSL a ide to v poho...
  • Teda ale s tou ľavou rukou by mal ísť k doktorovi *5*
  • 1:59 si pekne rihne *2*
  • PaPaParáda! Snad se jim to povede.
  • při videu jsem usnul....
    • suhlasim, hrozne nudne video ..ani som to nedopozeral.
      • Nechápem... čo akože čakáte od pilotnej inštruktáže??? Si to pletiete s CODom deti...
        • treba aspon nakej vtipek nejak to ozivit, uceni cehokoliv nema/nemusi byt nuda kdyz mate dobreho ucitele...
    • lebo sa tam nestriela a nevybuchuju picoviny vsade naokolo ?
      • Ne, protoze je docela nuda se 3 min. divat jak nekdo jenom sedi ve vrtulniku a nic se nedeje....a s prominutim jdete do pr*dele, to musite hned urazet aniz by jste o me neco vedeli a mit trapny debilni pripominky o detech a podobne? Me je 20, COD je sracka, simulatory mam celkem rad a Take On Helicopters vubec nezatracuju.... jenom jsem napsal, ze to video je nudny proboha!!! A vy se z toho muzete hned pos*at.... :-/
        • doporucuji projit si instruktazni mise z DSC Warthhog A-10C :)
        • co mas hned kramy? slusne som sa ta opytal (a nemusis mi vykat ,som len o 4 roky starsi)

          ako si ocakaval ze sa v cistokrvnom simulatore startuje vrtulnik ? LB+X a letis ?
          • A co nachapes na tom ze to video je NUDA? To ze nestaci zmacknout W a vrtulnik leti neznamena, ze tu instruktaz musi delat "uspavac hadu"!!!
        • a jake simulatory si hral moj? Vies aka je spravna startovacia procedura v k50 alebo a10? Pripadne si aspon vdiel video ako startuje stihacka ? Pochybujem, lebo to je vsetko, len nie nuda (pre niekoho kto ma rad simulaciu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit