Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může mi někdo vysvětlit pojem "sandboxový naturel"? Není to poprvé co jsem to tu četl. To samé se psalo u Crysis 3.
  • já osobně mam z dema takové smíšené pocity. Boj s gryfem a skřety venku mě jedním slovem uchvátil horší to bylo s prolejzáním toho dungonu a bojem s Chimérou. Ten boj s bosem jako takovej byl super co mi ale nepřišlo super byl boj s těma potvorama než jsem se k té chiméře dostal. Zaprvé jak nás tam bylo hodně v úzkých chodbách tak v tom byl docela zmatek a za druhé ti mí společníci byly nějací nařvaní a pověttšinou pobyly všechny potvory než jsem se knim stačil vůbec dostat což pokud bude i v plné hře bude zatracené nuda, ale jinak z toho mam celkově povity celkem pozitivní a na tu hru už se docela těšim.
    • Ta cast s chimerou je tutorial postavy jsou uz dost nabuseny vybavou a nepratele lehci prece te nezacnou zabijet hned v tutorialu jinak hra bude hooodne teska a budes vdecnej za kazdou pomoc a nikdo te nebude nutit chodit ve 4 ale treba ve 2 ale to dostanes na pr*el
  • Tak zahral som si demo a nemam slov. Skvely combat, super gameplay...dufam ze to spravia aj na PC...zahral by som si to aj vo full hd. Ale grafika je inac pekna aj na xboxe. Mame sa na co tesit.
  • Paril jsem demo na ps3 a dost dobry objednano :)
  • graficky mi to pripadá doosť príťažlivo *4* ,neodfláknuť príbeh a rpg prvky aa hlavne dať to na pc a zahrám si to. *5*
  • MishKonn
    Nemůžu se dočkat, až zítra vyzkouším demo! :)
    • tak, tak, zajtra sa velmi tesim na prichod z prace :)
  • BoB.2
    Jak říkám závidím konzolistům tuhle hru. *16*
    • Umaroth
      tak vyndej 4k a konzoli si kup *5* Protože to neni jen dragon's dogma (které mě osobně nějak netankuje)
      • MrSanta
        Nad nákupem konzole jsem uvažoval. Už mi to vychází tak na cca 5 her. Ale v mém případě bych k tomu musel dokoupit i nějakou tu placatou televizku a to by mi ty náklady značně navýšilo. A navíc i na tom PC mám těch her spoustu k zahrání a herním suchem netrpím a ještě dlouho trpět nebudu. Holt se akorát jednou za dlouhý čas zasním, jak pěkné by to asi bylo si určitou hru zahrát a pak to omrknu na YouTube.
        Ale toto vypadá velmi slibně a rozhodně bych uvítal port Dragon's Dogma než Dark Souls.
        • Youtube(a teorie) ti v tom případě o Dark Souls neřeklo všechno;)...i kdyz Dragons Dogma vypada taky zajímavě, tak Dark Souls je hrozná závislost. Kdo se zaradoval při zabití nějakýho bose nebo prekonání určitý oblasti, tak by ti řek totéž. Jen doufám, že ten port nezprzněj.
    • prudislav
      já si počkám na pc verzi :-) Tipuju jí na září ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit