Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na co proboha demo u hry od Bethesdy? stejně jako Oblivion, Fallout 3, Fallout New Vegas (a defakto všechny další hry od Bethesdy až zpátky k Aréně a Daggerfallu) bude Skyrim první cca rok po vydání naprosto beznadějně zabugovaná hra které nemá cenu se ani dvoumetrovým klackem dotknout (nedej bože ji snad kupovat za plnou cenu hned po vydání). Za tak cca rok (možná dva) konečně patche vyžehlí největší problémy takže hra bude konečně hratelná ... a s trochou štěstí se objeví fanouškovské mody které ze Skyrimu (jako u Oblivionu a F3/FNV) udělají dobrou hru. Takže pokud Bethesda dodrží termín vydání v listopadu 2011, tak listopad 2012 je zhruba termín kdy mě Skyrim začne zajímat
    • Každou hru od Bethesdy už od doby Areny kupuji pokud možno v den vydání a vždy jsem je dohrál bez problémů. Mody jsou samozřejmě bezva věc a třeba Oblivioun mám naplněný cca stovkou modů, ale v F3 a FNV mám modů tak maximálně 10, více jich není potřeba.
  • "... O důvod víc, proč by v nadcházejících letech mohly demoverze suplovat streamovací služby typu OnLive, které vás nechají si zdarma vyzkoušet celou hru např. po dobu jedné hodiny. Už aby to bylo..."

    tak takeho niecoho sa nedockame urcite, kedze vacsina hier v dnesnej dobe maju hraciu dobu okolo hodiny :)
    • presne, takhle by si zahral singl CODu kazdej zadara :)
  • Zatím mě přesvědšili že to tlačí z análu konzole. Radši si zahraju ten novej mód do Oblivionu
    • smejki
      a oblivion byl co?
  • To ze demo nieje my vôbec nevadi . Ved v dnesnej dobe tie dema ani netreba . Vela ludi ma internet a ak niesu s prepacenim sprosty tak si tu hru najprv stiahnu (a nehovorte ze nie kazdy kradne a taketo sprostosti pls ) aby vedeli ci im to pojde a ci ich to vobec bude bavit ze ? Nebudem predsa kupovat hru na slepo za co ja viem napr. 50 € len aby som zistil ze je to premna hlupost ktora my bude iba zbytocne zaberat plac na policke.
    • Ty uz mas tak pokriveny charakter, ze si ani nedovedes predstavit, ze by nekdo nekradl. Fuj hnus. Presto takovi jedinci existuji a ja jsem jeden z nich.
      • No predstavte si ! Predsa sa nasiel nejaky pako ktory si to pravdepodobne neprecital cele - (a nehovorte ze nie kazdy kradne a taketo sprostosti pls ) . A nejako podozrivo agresivne si to napisal , zeby som sa dotkol tvojho citliveho miestecka ? Toto moze svedcit o tom ze ty stahujes (alebo si bez opytania beries ine veci ) hry pravidelne .
  • No tak takovýto hry mě teda vůbec netankují, takže at si vydají, nebo nevydají, mě je to šumafuk, mé peníze nezískají ;).
    • A můžeš mi říct, proč to sem vůbec píšeš, když tě to nezajímá? *7*
      • abys na to odpověděl.
        • Requiem1990
          attention whore
      • Requiem1990
        To je tady na tiscali celkem normální .
  • U TES her demo nepotřebuju, zatím mě nikdy nezklamaly a kdyby to náhodou byl propadák, jakože myslím, že nebude, tak to budu brát jako další splátku za Morrowind. *4*
    • Requiem1990
      To já to mám naopak.
      Oblivion mě nehorázně zklamal .
      • Pro mě znamená TES hlavně kvalitní mody (které mění hru) a myslím, že Oblivion jich má víc než dost ...
        • Requiem1990
          Tak mody z obou her mužou udělat 10 hru :)
          Dokonce si na svoje přijdou i simáci s modama kde si pěstuješ vlasní zahrádku atd.
        • pravda.. už kolikrát jsem si rozehrál znovu Morrowind, Oblivion, F3 a NV jen kvuli modum, grafickym upravam atd.. jak Todd Howard říkal 300 hodin hrací doby.. to není u těchto her přehanění.. už se zase těšim na mou typickou trojku stylu hraní, imperial zloděj/vrah, nord valečník a nakonec dunmer kouzelník :) ale co jsem viděl orka a khajita tak snad budu hrát za ně i ve Skyrimu protože konečně nevypadají hloupě jak v Oblivionu.. :)
  • Piraně to uměj *1*
    • Gothic i Risen je zalozeny na postupu v pribehu, bez postupu neziskas vyssi lvl => nedostanes se pres tezsi monstra, a ani do urcitych lokaci. Tudiz kdyz to zariznou na hlavni linii tak proste nemas sanci se nekam dostat. Bohuzel TES hry jsou zalozene na level scalingu a jsou hodne otevrene...tam se to udelat skoro neda, kdyz to zariznou jen na prolog tak nezazijes svobodu ve hre..apod.
    • smejki
      piraně mají jiný koncept
  • Nebo nechteji slyset, jak budou PC hraci nadavat
  • hromada keců o ničem

    cožpak na nějaký TES někdy demo bylo?
    • Jasně, nejsem si 100% jistý, jestli na TES1:Arena, ale na TES2:Daggerfall určitě ano.
  • Requiem1990
    To je tak těžký aspon vydat pořádnej benchmark jako byl např. u RES 5?
    • na co bench u konzolovyho portu .... vsechny jedou uplne stejne
    • A nebo alespon tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit