Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to parádně až na ty vyrostlý stromy uprostřed města. To za 20 let nejde :-)
  • Uz asi 6 video ktere nejede , nejenze 90% materialu co tu cpete neni vase ale ani neumite ohlidat jestli funguji nebo neporusuji prava o sdileni. Hlavne ze pred kazde flaknete 10s reklamu na nejprotivnejsi radio vsech dob !
  • Kvůli tomuhle jdu kupovat tu PS3. Položím proto tomuto plénu lehce off-topic dotaz -- jak důležitá je u PS3 kapacita disku? 12 GB mi přijde jako málo, 500GB zase jako moc (i když všichni víme, že v podstatě každý disk je dříve či později malý). *4*

    Díky předem za odpovědi. *3*
    • Díky za názory. Slyšel jsem, že z PSN storu se dají (nebo se v brzké době budou dát) stahovat kompletní hry o velikosti Blu-ray disků, takže tam by se asi větší kapacita šikla. Hry neprodávám z důvodu přípravy na možné návaly nostalgie. *1*

      No, ještě uvidím, ale asi nebudu brát model s menší jak třícifernou hodnotou kapacity.
      • Uz ted si tam muzes stahnout napr Uncharted 3 co ma 46 giga, a to jeste spolu s instalaci uz potrebuje trosku mista *2* Ja mam 160 giga a nestaci mi, ale zaroven mam 15 her stazenejch z PSN obchodu
      • ringmancz
        případně můžeš dokoupit 2.5" disk i do té 12GB verze, ale nevím jestli je to finančně výhodnější
    • Zalezi jak moc chces hrat. Pokud si chces jen koupit jednu,dve hry, zahrat, prodat a koupit dalsi, tak to staci. Ale pokud si budes chtit stahovat nejaky digitalni hry, nebo hrat vice her najednou tak to stacit nebude, vzhledem k tomu ze spousta her si pri prvnim spustenim vezme par giga z disku tim ze si tam nainstaluje neco (to pak samozrejme muzes vymazat)
    • ringmancz
      celkem dost důležitá, já mám 60GB a je to málo. nainstaluješ GT5 a pár dalších her a máš plno. něco si vezme jenom 500MB a MGS4 třeba 4GB a k tomu potom můžou vyjít další patche, takže to naroste
  • Jedna z mala her,ktere mi na PC chybi. Doma uz mam i Xbox360 a PS3 se mi uz moc kupovat nechce,i kdyz uz je levne.
  • Deever
    "Z puberťačky se vyklube jistě mnohem více, než jen zručná pomocnice, a její příběh si rád nechám převyprávět až při hraní plné verze. Po starání se o malou Clementine v The Walking Dead se těším o to více." Všichni víme , jak to Miloš Bohoněk myslel, ale tohle jeho tvrzení vyznívá trochu podivně :)
  • nech sa na mna nehnevaju, ale az tak kopia johna raynora, to som necakal
    • Jim Raynon a Ellen Page zachranuji svet, kde tohle najdes *1*
  • Vypada to pekne ale pribeh bude urcite zase debilni jako u serie Uncharted.
    • uncharted se inspiruje indim, tak nevim co bys chtel, pribeh ma solidni, urcite lepsi nez spousta jinych podobnych her.
    • Meleš z hladu.
  • Umaroth
    Pokud by vás štvala exkluzivita na PS3 tak datart ma ted ten superslim 12Gb model za 4190,- !!!! to je asi nejlepší investice, kterou muzete udělat, oevřete si tim hodně velkou knihovnu PS exkluzivek, které většinou stojí za to !
    • vedel bysi mi prosim ta hodit nejaky link na zoznam tych PS3 only hier? dakujem :)
      • http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Category:PlayStation_3-only_games&pageuntil=Xevious+Resurrection#mw-pages
    • jestli by nekdo premyslel o vice hrach, potom by to smysl asi mit i mohlo, ale kvuli jedny hre bych musel byt silenec...mrzi me, ze si to nezahraju, ale kupovat si ted starou generaci konzoli kvuli jedny hre nebudu *13*
    • Já tam vidím 4669,- ...
      • Umaroth
        V letáku co mi včera přišel stálo 4190,- tak to je možná jen na kameném obchodě.
        • Ronox
          Hned jsem to dal jako echo kámošovi co sháněl psko a jel tam. za 4,7k to je s movem, wonderbookem atd jinak samotný superslim 12gb s jedním gamepadem 4190,-
    • přesně to jsem udělal leč u jineho shopu a k tomu poridil pouze PS3 only hry ...a spokojenost za par supu (imho ty hry jsou dnes jiz jako bazarove napr v JRC za 399,499) ... zabava na tejdny za 6000 konzele aj s hrama :-)
  • ZvacA
    Trochu mě zarazilo tohle "Aby to geroj neměl příliš těžké, umí aktivovat hitmanovský instinkt, díky němuž vidí obrysy nepřátel skrze zdi."

    To by mě zajímalo, zda jsou autoři tak nějak nuceni k aplikacím takových srand od někoho za zády nebo je to jejich vlastní iniciativa jakože pro sváteční hráče? Je samozřejmě jasný, že využití té funkce bude na každým, plus roli možná sehraje i nastavení v obtížnosti jak padlo v textu, ale přesto; Proč vůbec hru tímhle obohacovat? Proč vůbec nějaký berličky? Chápu, že hra má být o zábavě, ale proč se tak tvůrci vyhýbají možnosti hráče pěkně ve hře vykoupat tím, jak se rozhodl sám, nehledě na fakt, že by to bylo i věrohodnější. Zvláště v oněch ... rozmanitých potemnělých prostorách... , kdy by se atmosféra společně s tím, že prostory jako postava neznám a přítomností protivníků, kteří vás jsou schopni poslat okmažitě na onen svět, vytvořily ten pravej zážitek. A pokud se vkradu někam, kde ze tmy místnosti namísto očekávaného bezpečí vystartuje hrstka nakažených, tak to je pouze hráčův problém, ale stále s přirozenou hratelností a atmosferickým vývojem v postupu hrou. Aneb zvolil si zle, ale snaž se z toho dostat. Tyhle drobnosti v napomáhání bohužel strhávají klasifikaci LoU jako survivalu, přestože jejich užívání bude v rukou hráče. Ale jejich absence by byla mnohem lepší. Značila by fakt, že hra se s hráčem s*át nebude, což by byla kvalitní známka!
    • Někdo mne může samozřejmě opravit, ale co jsem slyšel v jednom okomentovaném videu z PAX výstavy, kde si mohli hráči TLoU zahrát, tak ten "instinkt" máš možnost použít jen po požití nějakýho speciálního jídla, který ti na chvíli tím instinktem pomůže. Nebude to třeba jako v Hitmanovi, že ho tam máš po celou dobu, ale je jen na tobě v který části hry ho použiješ.

      Je sice možný, že říkali úplně něco jinýho a já jim jen pořádně nerozuměl, protože to byl off-screen, takže zvuk nebyl nic moc, ale nebylo by špatný dát tam aspoň takovouhle malou pomoc, kór ve chvílích, kdy už jsi opravdu v úzkých a bojíš se jít za roh, protože nevíš kolik nepřátel tam na tebe číhá a zdraví už máš na krajíčku. Nebo ho samozřejmě, jak jsi psal, vůbec používat nemusíš, záleží na hráči.
      • milos.bohonek
        V demu jsem si nevšiml, že by byl instinkt nějak omezen a jídlo jsem taky nikde žádné nesbíral. Ale jak jsem psal, šlo o 6 měsíců starý build.
  • The Last of Us,Beyond: Two Souls, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, GTAV, Puppeteer,Rain,Until Dawn a možná ještě tenhle rok pro PS3 Gran Turismo 6. Na PS3 stávím ještě hoooodně dlouhou dobu
    • jak říkáš ... ještě tu chvilku pobude než ho nahradí PS4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit