Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Letos demo PES 2015 mile překvapilo. Už se těším na vydání hry a to jsem si chtěl koupit FIFU 15
  • Tak na ps3 jsem si demo stáhl dneska, vytvořil jsem si novej učet a region jsem dal hong kong, pak už stači jen jit na psn store a stahnout si demo ;-) jinak zatim jsem odehral asi 6 zapasu a můžu řict že oproti 2014 je to 100 a1. Fifu 2015 hraju tež demo a je to taky dobré, teď si jen rozmyslet ktery fotbal si koupit :-)
  • uzivatel1982
    No zrovna demo PES a FIFY jsou pro mě nejduležitější dema co vychází. Rozhoduju se jaký fotbal ten ročník koupím. Ač jsem byl velký fanda původních winning eleven(PES), tak poslední roky vyhrává fifa. Herně jsou vesměs na stejné urovni. Něco má lepší to něco ono, ale fifa má navíc líp udělanou omáčku. Což je pro mě jako člověka co hraje ManagerMod dost důležitý. I když člověk stáhne nějaký fanpatch do PES a dodá si dresy a sestavy(težko hledat nějaký bezchybný), tak jejich MasterLiga nemá atmosféru skutečné soutěže.
    • Inquisitor
      Naprostý souhlas, mám to úplně stejně. PES je skvělej fotbal, ale ten manager mod je prostě katastrofa, kdy prostě jedete od zápasu k zápasu a absolutně nic okolo není. Fifa by zase mohla mít licence na ligu mistrů a evropskou ligu.
  • Gameplay v celku dobry. Skoda jen te rychlosti. Stacio zmenit nastaveni Game speed na -1 a hned by se na to divalo mnohem lepe a urcite i hralo. Co se PC verze tyce, tak uz ted je potvrzene, ze na PC vyjde jakasi HYBRID verze, oproti novym konzolim orezana o ruzne graficke efekty, ale hratelnost by prej mela mit stejnou jako PS4/Xone. Tim, ze neukazou PC demo jen rozsiri pochybnosti o PC verzi, kterou jim nakonec nikdo nekoupi. Mozna to Konami nakopne, aby se prestali chovat jako EA z lonskeho roku a nebo PC verzi na zaklade prodeju zavrhnou. Tak ci onak, nekdo by mel zaletet do Japonska a poradne to tam v tech kanclech propleskat. *16*
  • Herne studia to maju dobre spocitane a asi je zrejme ,ze na PC dema predajnost az tak neovplyvnia. Takze su to zbytocne naklady.
  • 15 stovek za pár pixelu navíc a věci co byli slíbený už v roce minimálně 2010 , jenom kupujte ovečky a jednou za rok ostříhat :)))
  • Kinet1c
    Uplne uprimne by som bol sakramentsky rad, keby dema vychadzali na kazdu lepsiu hru (tzn drahsiu), aby sa clovek nepopalil. Teraz sa clovek moze spoliehat na gameplay videa a recenzie, lenze to velmi neukaze to hlavne, ci tebe sa to bude pacit, ci tebe vyhovuje hratelnost, grafika a tak vseobecne pocit s hry. Sice video sa tomu blizi, ale aj tak to nie je celkom ono. Skoda, fakt skoda, ze dema skoro prestali vychdzat vopred. Takto, ked clovek nechce bezhlavo kupovat tak bud pirati, alebo ma stastie a ma kamarata, co si kupi kazdu sra*ku a podeli sa a nasledne si clovek moze kupit aj sam. Ja sa priznam, stahujem poniektore hry vopred ako "demo" a ked su dobre tak kupim, niektore ako napr. Zaklinac ci napr. MMX som si rovno kupil, a treti diel zaklinaca to tiez neminie, tu nepotrebujem demo, viem kto to roby a mozem sa na nich spolahnut. Keby boli Dema bezne, ako kedysi, tak by som nemusel stahovat tzn piratit, ale rovno by som mohol kupit alebo nekupit. Firmy tejto doby a aj ludia co pre ne pracuju su pos*aty, ze im ich vyrobok nekupia a tak radsej demo nevydaju (samozrejme je to aj o nakladoch a case, ktory na tvorbu dema musia minut, ale aj napriek tomu.), mohli by keby vedeli, ze ich produkt je natolko dobry, ze si to kupia mnohy. Boli aj take argumenty, teda tusim, ze som dobre cital ci aj pocul, ze z .exe (tzn spustacieho suboru) hry urobili crack na plnu hru a tym sa lahsie piratili hry. Ako vidime v sucastnosti je to uplne jedno, nie je potreba, cracknu hru tak ci onak. Takze preco nepresvedcit ludi tym demom, ktore kedysi bola bezna sucast herneho zivota. Aj casaky som si rad kupil preto (nemal som net L:D), ze boli obsiahnute CD s demami a clovek si mohol kludne hru vyskusat nez za nu solil prachy. Neskor som si dema stiahol z netu. A neskor si mozem len piskat, kedze dema uz skoro nie su. Naposledy som si, ked si dobre spominam ja osobne zahral demo, Kingdoms of Amalur a demo bolo celkom ok, dalo sa vyskusat vlastne vsetko co v hre sa da robit, okrem craftingu. Demo koncilo pred prvou dedinou a bol som spokojny a vedel som, ze kupujem. (aj ked nakoniec hra nebola taka celkom aku som si ju predstavil ked som skusal demo, ale nebola ani zla, tzn neboli zbytocne vyhodene peniaze.) Takze je by som dema velmi privital opat a to nie len pri niektorych tituloch, ale pri vsetkych vecsich hrach (tzn tu odpadava aj ta vec s financiami a casom, firmy su obrovske, rozpocty taktiez).
  • Mart9
    Ať si to strčí někam. FIFA 15 vypadá tak dobře, že nemá smysl PES zkoušet.
    • Něco tak hloupého jsem dlouho nečetl. *11*
      • Mart9
        Díky.
    • Hodnoť teprve tehdy až vyzkoušíš i PES, jinak to jsou od tebe jenom tlachy
  • Mato1987
    Futbal od konami nikdy nestál ani za ten ďeravý groš, na druhú stranu som ale rád, že je aspoň nejaká konkurencia pre FIFU. Aspoň môže futbal od EA sport napredovať rýchlejšie a nemusíme sa obávať dlhšej stagnácie. Ak FIFA na budúci rok získa licenciu ligy majstrov a európskej ligy, a neurobia z toho separátnu hru ale implementujú obe licencované súťaže do nasledujúceho ročníka FIFA 16 tak sa máme na čo tešiť :)
    • Mart9
      PES 6 bylo v té době vynikající.
      • Mato1987
        Ja som ten pocit nemal.
        • Mart9
          Já napoprvé také ne, ale pak mě to neuvěřitelně chytlo.
    • Tak to rozhodně nemáš pravdu, když sem si koupil Pro Evolution Soccer 1 jeste na PS1 tak sem teprv cumel co to je fotbal.
      • Mato1987
        teraz si nie som istý či trolluješ alebo to myslíš vážne *7*
        • Dobře Mato, máš rád FIFU.. ok... Hrál jsi ale někdy PES, nebo je FIFA láska až za hrob, kvůli které popliveš vše okolo?

          PES 3 byl mimořádný fotbalový počin (viz detailní recenze na tomto webu: "Král je mrtev, ať žije král! Vynikající kopaná se vším, co k ní patří, je tu a válcuje konkurenční FIFU 2004 na všech frontách. Hra, která přináší přirozený fotbal tak, jak jej známe - to je Pro Evolution Soccer 3."), PES 4, 5 a 6 (viz recenze na tomto webu) byly stále přijímané hráči lépe než FIFA protějšek a PES 6 si dodnes nese až legendární status fotbalové videohry. Debata o dalších ročnících je už složitější, ale stále ne tak naprosto a vždy jednoznačná, jak ji bezmyšlenkovitě glosuješ ty (viz hráčské debaty o kvalitě PES 2013).

          FIFA trpí zásadními neduhy. A jsou tak velké, že by možná bylo racionální nekupovat ani jednu ze současných arkádových fotbalových videoher (FM je manažerská hra). EA se o produkt, který pošle do světa, téměř nestará (patche, lagující servery, pomoc hráčům, kteří mají technické problémy, nezájem o napravení ultimativního LB+Y...). Spoustu problémů vůbec neumí vyřešit (webapp, zamrzlé UT karty, zamknutí celého herního módu (turnaje v UT), disconnection glitch atd. Téma samo o sobě je třeba oznámené včerejší spuštění webapp pro FIFA UT 15... do této chvíle nic neběží...

          Demo PES 2015 vůbec není špatné. Z mého pohledu je zábavnější a fotbalovější než demo FIFA 15, ale to je jen osobní úsudek... Zda bude plná hra lepší než plná FIFA se teprve ukáže. Jinak (a to i pro autora článku), včera jste mohli na twich apod. sledovat, jak Britové a další Evropané hrají demo PES. Stačí k tomu jediné: vytvořit si během jedné, dvou minut na PS4 hongkongské konto. A Voilà! Můžete začít hrát...
          • Mato1987
            DUPĽA sorry.
          • Mato1987
            Pokračovanie

            Nedokážem porovnať demo PES 2015 s demom FIFY 2015, lebo som hral len FIFU 2015 a ak ma oči neklamali tak na PC je tam konečne nový engine, lepšie animácie a plno ďalších noviniek, ktoré boli zatiaľ výhradne exkluzívne pre nové konzoly. Avšak pozrel som si pár zápasov z hrania dema na Twitchi, konkrétne tu ( http://www.twitch.tv/markcoos ) niekoľko zápasov čo streamoval a nemám pocit, že by v niečom PES oproti tohtoročnej FIFE vynikal, práve naopak, animácie po strelení gólu sú rovnaké ako z roku 2009 keď vyšlo PES 2010 a postrehol som tam aj pár ďalších nedostatkov, akými boli trebárs nezmyselné góly a nereálne prihrávky,
            A teda kvôli správaniu a rozhodnutiu konami nevydať demo nového PES pre PC paltformu a absolútnej ignorácie tejto platformy z pohľadu noviniek, ktoré v porovnaní s PC verziou bude PES 2015 na nové konzoly obsahovať som sa rozhodol aj ja ignorovať konami a kúpim si znova FIFU a budem sa baviť královsky.
            • Mato1987
              A to si považoval za potrebné sa takto extrémne asertívne, niekedy až formou vnuknutej sugescie snažil presvedčit o tvojej pravde, fakt to miestami pôsobilo až úsmevne ako si sa snažil hľadat čo len najmenšiu chybičku v mojom názore alebo dokonca v hre a bádal si nad tým všetkým ako keby bol ten názor čo tu prezentujem nejako vrcholne objektívny, alebo ja už neviem čo si tým sledoval...

              Tento nasledujúci odstavec možno vyznie trošku simplexne, ale keď už nemôžeš porovnávať jediné futbalové hry na hernom trhu, tak čo už teda iného môžeš porovnávať. Ja predsa nikde netvrdím, že FIFA je dokonalou hrou, tá hra nemá nezanedbateľný počet svojich nedostatkov a rôznych neduhov a takisto ani PES na tom nie je úplne rúžovo. Ale to neznamená, že nemôžem jednu hru favorizovať pred druhou, preto, že je to môj osobný názor a pohľad na vec pre pána jána...

              Nechcem sa tu hrať na sudcu, porotu a kata zároveň, ale keď sa zameriaš na povedzme predajné čísla a mediálny záujem o tieto dve konkrétne futbalové hry, tak vzápätí zistíš, ktorá hra je aj z tohto hľadiska populárnejšia a úspešnejšia a z toho vyplýva aj lepšia. Kde FIFA rok od roka rastie exponenciálne a drží sa v predajných rebríčkoch najmä vo VB a európskych krajinách niekoľko desiatok týždňov po vydaní na popredných priečkach a predaje a záujem o PES z roka na rok klesajú závratným tempom, tak ti nezostáva nič iné len uznať, že FIFA je teda asi lepšia?
              Samozrejme vysoké predajné čísla automaticky neodzrkadľujú niekedy kvalitu hry. Takým príkladom je trebárs za posledné roky séria COD, Assassins Creed alebo nedávno Destiny. Ale ako sa hovorí výnimka niekedy preveruje pravidlo

              Futbalu zdar a FIFE zvlášť .
            • Skoro jsi mě donutil udělat smajlík...

              Nemusím snad znovu obhajovat to, co jsem napsal a vysvětloval... včetně pasáží, ve kterých se dělím o osobní - a jen osobní - dojmy... Když tak doporučuji část, ve které píši o tom, že debatu FIFA - PES nevnímám jako debatu "skvělý proti mizernému" (překlad méně explicitně vyjádřených slov), ale jako debata méně jednoznačnou. Nevyjímaje pasáže, že by bylo možná racionální nekupovat žádnou z aktuálních fotbalových her.

              Demo PES 2015 se mi líbí, ale nevím, jestli si koupím plnou hru.

              Jinak si kup nebo nekup zařízení na hry jaké chceš. A také hraj, co se ti líbí.
            • Mato1987
              Možno by to chcelo nežiť toľko z minulosti a minulom čase a vnímať troška súčasné trendy a futbalové hry troška pozitívnejšie. Ja taktiež neupozorňujem na fakt, že FIFA 98 RTWC a FIFA 2000 a z časti aj FIFA 2002 boli božské futbalové hry, ktoré stále nie sú prekonané, ale nemám potrebu to stále niekomu vyhadzovať na oči ako to robíš ty s PES 3 a 6.
            • Mato1987
              Som rád, že so mnou vedieš takto rozsiahlu debatu, no tvoje komentáre vyznievajú niekedy až príliš zaujato a odmerane. Na jednej strane tvoj postoj chápem, kedže si evidentne väčší fanúšik série od konami a nedáš na PES dopustiť, no miestami to ženieš až do nepochopyteľného extrému, keď spozoruješ čo i len mierny negatívny postoj u niekoho iného ku modle akou je pre teba takmer určite PES.

              V treťom odstavci prvej časti môjho obsiahleho komentáru jasne a zreteľne naznačujem, čo ma na PES 2009 a 2010 tak uchvátilo a naopak čo mi zase zásadne vadilo a okrem toho sa dá celkom promptne vydedukovať, ak si teda riadne pozorný, že okrem ligy majstrov som v podstate iné módy ani nehral. Takisto som ti aj popísal, aj keď pomerne stručne, prečo si myslím, že PES 3 nebol podľa môjho názoru až tak výnimočný počin akým ho popisuješ a umelo glorifikuješ.

              UT som samozrejme skúsil, zahral som si to pár hodín a usúdil som, že je to len obyčajná hra s kartičkami, ktorá vsádza na to, že do toho ľudia budú vrážať stovky a stovky hodín svojho voľného času v domnienke, že konečne dostanú v "náhodne" generovanom balíčku nejakého dobrého hráča. Ide samozrejme len o klam, jedná sa o dômyseľne prepracovanú vycuciavačku peňazí pre tých, ktorí tomu nechcú venovať toľko času si nakúpia fifa body resp microsoft body a fifa mince cez nejakú pokutnú third party stránku, ktorá na tom ryžuje a idú hrať s top mužstvom zápasy online proti súperom. Iste, neznamená, že keď máš tým so 100 chemistry a v ňom samé hviezdy, že budeš automaticky vyhrávať každý zápas, to v žiadnom prípade ale budeš do určitej miery podstatne zvýhodnený oproti niekomu, ktorý sa dopracoval ku kvalitnejšiemu týmu tým spôsobom, že tomu venoval toľko času.

              Aby som sa vrátil ešte k tomu demu PES 2015, tak bohužial nemám inú možnosť vyskúšať si demo, kedže ani jednu z novej generácie konzol zatiaľ nevlastním, nemal som na to zatiaľ žiadny dôvod a tak mi nezostáva nič iné ako porovnať demá oboch nových futbalových hier aspoň takýmto neobvyklým spôsobom.

              Hrajem futbalové hry, či už fifa alebo pes s niekoľkými prestávkami, či dlhšími alebo kratšími už takmer 20 rokov a myslím si, že viem celkom jednoznačne posúdiť, ktorá hra mi viacej sedí a naopak, ktorá hra mi príliš nevonia. Mne to pripadá, aspoň podľa tvojich prchkých a hnevlivých vyjadrení, ako keby si len z trucu očierňoval demoverziu FIFA 15. Aby sme sa nedohadovali len metaforicky, tak konkrétne som nepostrehol zatiaľ žiadne supermanské brankárske zákroky v demoverzii novej FIFA 15, práve naopak, brankári mi pripadajú ako keby boli v porovnaní s predošlím ročníkom "sprostejší" a robili niekedy až nezmyselné chyby a zákroky. Tvrdiť, že trávnik vyzerá "ošklivo" je za prvé fakt puntičkárstvo a za druhé je ten trávnik aspoň uveriteľný a konečne vyzerá k svetu aj na PC platforme a nie je to len plochá textúra. Neviditeľné steny ani prílišnú skriptovanosť futbalovej lopty a jej odrazov som si taktiež nevšimol, neviem možno by nebolo na škodu niekedy tú pestrú domýšľavosť pritiahnuť za uzdu. Iné "mrzutosti" som si taktiež nevšimol, možno tak niektoré animácie sú príliš zdĺhavé a zbytočné a až príliš detailné, rýchlo sa okukajú ale chválabohu sa všetko dá veľmi briskne preskočiť.
            • Díky za obsáhlou reakci... Jestli dovolíš, zkusím to shrnout: Primárně tě zajímá singleplayer a manažerský mod. Vezmeš si jeden tým a snažíš se jej dovést fotbalové nadvládě. Popsal jsi to zevrubně, aby bylo jasné, co v těch hrách hledáš a jak je hodnotíš.
              Z toho vyplývá, že tě hlavně zajímají licence, kvalita AI jako protihráče, design hry a gameplay. NEzajímá tě kvalita EA serverů, technická podpora, jiné módy hry a jejich kvalita, šílený problém s LB+Y atd. A dále, byť trochu na okraj: klíčové PES 3-6 jsi příliš nehrál, mimo jiné nesplňovaly tvé nároky na licence a zábavu v manažerském módu.

              ok... Problém je, že v krátkých glosách, ve kterých - omlouvám se, ale fakt pliveš na PES - není zjevné, že se koncentruješ jen na singleplayer a manažerský mód. To ví možná někdo, kdo si pravidelně čte tvoje příspěvky, ale lidé jako já, kteří debatují pod jedním konkrétním článkem, vnímají tvé komentáře jako příspěvky k celé komplexní hře. V krátkých glosách pak shazuješ konkurenci, ale přitom není jasné, že ji shazuješ kvůli singlu a licencím.

              Jinak, na okraj tvé poznámky o stupiditě UT. Hádám, i když nemám přesná čísla, jen dostupné odhady, že UT je největší magnet EA ve FIFA. Hráči často na EA fóru píší, že nebýt UT, nehrají FIFU. Vlastně je mi fuk, jestli je ten mód pro tebe "stupidní" proto, že je příliš rychlý a gameplay je jiný než H2H nebo kick-off. Nebo jestli je pro tebe pošetilé skládat nejrůznější bizarní týmy s obskurních fotbalových národností, nebo jen z obránců, gólmanů apod. (mimochodem je velké množství lidí, kteří přiznávají, že UT ani nehrají, ale baví je skládat týmy). Jen si všímám toho, že: bum, prásk, odsoudíš ten mód jako stupidní, bez vysvětlení...

              Nevím, jestli shlédnutí na twichi stačí k tomu, aby bylo zjevné, jaký je mezi letošním deme FIFA a PES rozdíl. Podle mě například neuvidíš důležitý rozdíl, jak moc máš hru pod kontrolou a kdy ji za tebe přebírají animace apod. Jinak, kdyby mě zajímal single, bál bych se z dema FIFA superzákroků brankářů, ošklivého trávníku, neviditelných zdí, kdy hra vygeneruje kdo má míč vyhrát a i když jsou jiné postavičky balónu blíž, nemají nárok, odrazů míče, který je stále příliš generický a dalších mrzutostí. To je však můj pohled a nevydávám ho za svátost fotbalovou...
          • Mato1987
            Konečne sa chytil aspoň jeden kvalitný diskutér.

            FIFA hry boli vždy súčasťou môjho trávenia voľného času, už od 95 roku, keď vyšlá prvá fifa hra na PC, FIFA 96, som výhradne PC hráč, prvú konzolu vôbec som si zaobstaral až koncom roka 2011.
            Jednoducho mi vždy imponovali hry od EA sports už odmalička, iste skúsil som sem tam nejaké demo PES, tuším práve PES3, ale ničím ma nepresvedčilo, keď som si hru porovnával trebárs s vtedy priamym konkurentom teda fifou 2003 tak to bolo ako porovnávať rolls royce s trabantom, teda FIFA mala všetky licencie, súťaže, kvalitnú grafiku a ovládanie, ano vtedy sa hra dala ešte stále perfektne hrať na klávesnici a predovšetkým pôsobila celistvejším dojmom, kde naopak PES3 pôsobil ako chudobný príbuzný, ktorý sa nehral tak plynule ako fifa a predovšetkým navodzoval taký veľmi kostrbatý a strnulý dojem
            .
            Potom ale prišlo obdobie temna, aspoň pre mňa, keď vyšla FIFA 2004 a nastal u mňa bod zlomu, bola to prvá hra za niekoľko rokov, ktorú som si nekúpil a takto to pokračovalo takmer viacej ako 6 rokov, keď v 2010 vyšla konečne poriadna FIFA 11 na PC. V tom medziobdobí medzi rokmi 2003 až 2009 vyšlo velmi vela nedokonalých a stále sa opakujúcich takmer na chlp rovnakých dielov hry FIFA, v každom novom ročníku počas tých šiestich rokov boli len aktualizované súpisky a pridané nové pesničky do playlistu ale tam zoznam zmien teda aspoň pre PC končil. A keďže bola situácia takto nepriaznivá tak som sa rozhodol v rozmedzí tých šiestich rokov siahnuť po konkurencii od konami, konkrétne som si zakúpil 2 hry PES 2009 a 2010 a strávil som pri nich veľa času a zábavy no neuveriteľne ma iritovalo hneď niekoľko vecí pri týchto hrách, tým hlavným problémom boli menu obrazovky, mne to pripadalo ako keby konami zaspalo dobu a menu obrazovky mali v roku 2008 a 2009 ako z 90 rokov , veľmi neintuitívne a chaotické, ďalšou vecou bolo ovládanie, na klávesnici sa hra síce dala hrať ale bolo vidieť, že hra je nadesignovaná pre gamepady a to mi miestami robilo problém. Jedny z ďalších početných veľkých a podstatných neduhov týchto dvoch PES hier boli, že hry nemali takmer žiadne licencie na kluby, ligy ba ani mená hráčov, to sa ale dalo obísť, keď si si stiahol nejaký balík aktualizácií od rôznych moderov na fanúšikovských stránkach hry aby sa arsenal volal arsenal a nebol to north london a tak podobne...Ďalším pomerne výrazným neduhom PES hier bola nerealistické góly, animácie tešenia sa z gólov boli nesktočne otravné a repetetívne a loadingy zápasov tiež neboli najkratšie. Čo som ale na druhú stranu fakt obdivoval bola grafika, v porovnaní s vtedajšími hrami od EA sports malo PES od konami fakt perfektnú grafiku, detailné tváre futbalistov, kvalitne spracované štadióny, fyziku bránkovej siete a tak podobne, pôsobila aspoň takto viacej realisticky. A ten najväčší trumf pre hry PES 09 a 10 bola práve licencovaná súťaž ligy majstrov, tam som strávil snáď najviac času.

            Na PC v roku 2010 vyšla FIFA 11 a konečne aj PC platforma dostala od EA sports zelenú a na PC konečne po toľkých rokoch vyšiel kvalitný futbal s novým enginom a so všetkými novinkami čo mala konzolová verzia už niekoľko rokov. A tak som po PES už nikdy ani nesiahol, iste skúsil som demá od konami ale pripadalo mi to ako keby konami ani nechcelo aby pes ďalej napredovalo, práve naopak niektoré nové diely PES boli horšie ako tie predošlé, konkrétne roky 2011 - 2014 , rok čo rok bola PES horšia a horšia hra a preto som si takmer každý rok vždy zaobstaral FIFU a kúpim si ju aj tento rok, lebo keď som videl ako sa konami stavia k PC verzii PES 2015 tak mám pocit, že asi nemajú o túto platformu akýkoľvek záujem.

            FIFA má svoje neduhy, ale aspoň pre mňa nie sú také zásadné, ako si ich ty popísal o označil. Trebárs technické problémy som nemal takmer so žiadnou fifa hrou, naopak PES hra mala zopár problémov s pádmi na plochu a sem tam aj nejaké zamrznutia. EA sport vydáva pomerne pravidelne aktualizáciu týmových súpisiek a aj hru na PC platformu pomerne pravidelne po vydaní patchuje ak sa vyskytnú nejaké podstatnejšie chybičky. Lagujúce serveri a UT ma obchádza, kedže ja výhradne hrajem FIFU len kvôli manažérskemu módu a tak ma tieto online záležitosti obchádzajú obrovským oblúkom,iste sem tam si zahrám nejaký head 2 head match z nudy, ale že by som pocitoval nejaký lag či niečo podobné, to teda povedať nemôžem ani zďaleka. Osobne nedokážem pochopiť ako niekoho ten stupídny UT mód môže tak baviť.
    • *1*
  • Tak jsem si na PS4 založil nový account za Hong Kong, stáhl demo a již ho hraji a musím říct, že je naprosto úžasné,velmi hratelné a i grafika hráčů opravdu pěkná.No myslím,že PES bude mít vysoké hodnocení a je možná i o trochu lepší než Fifa
    • Však na gamescomu 2014 vyhrál před konkurenční Fifou ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit