Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám 90% zľavový kupón na túto hru, ak má niekto záujem napíšte
  • Hrám origo na STEAME a čuduj sa svete,hra má české titulky.Dajú sa zapnúť pri nastavení úvodných zástav štátu.Divné,vôbec netuším kto na češtine pracoval ale hrám to a je to tak.
    Dúfam,že ten niekto preloží aj druhý diel. *3*
  • erasser: Rok pryč a češtinu jsem nikde nenašel. To se dav nesložil? Dej číslo účtu a kontakt abych si na tebe mohl došlápnout a můžeš předvést své dovednosti :D
  • Corvus
    Díky za recenzi! Jsem rád, že se na Games.cz pořád hojně vyskytují i na žánr jakým je adventure. Díky!
  • N7N7
    Je nějaká naděje, že bude česká krabicovka? *11*
    • GlaDOS
      Vzhledem k tomu, že Daedalic Entertainment nemá v Česku vydavatele a jejich dva roky stará The Whispered World a rok stará A New Beginning pořád české krabicové vydání nemají, tak naděje jsou spíš mizivé. A pokud jde spíš o češtinu, tak i amatérský překlad je mimo hru. O tom jsem se už s nějakými překladateli bavil a tyhle hry mají texty rozkouskované do několika desítek tisíc souborů, v případě The Whispered World jsou prý texty dokonce ve formě obrázků. Překlad by byl tedy pěkný "pain in the ass".
      • N7N7
        V tom případě si asi budu muset nechat zajít chuť. *9* Ale i tak, díky za odpověď. *4*
        • Nebo se uz konecne nauc naky jazyk. V zivote se ti to bude hodit tak i tak , pokud nechces skoncit u lopaty nebo v tescu u kasy ;)
          • Pravda pravdoucí.. Kromě toho chápat konkrétně herní angličtinu neni otázka 10.000 výrazů, ale přibližně tak 100, možná 200.

            Podívejte, když dáte dohromady 2000 Kč, já vám tu hru do dvou týdnů přeložim do češtiny, co vy na to? :D
            Myslim to vážně, živim se tim :D. Bude to neofišl, ale budete moct honit i vy neangličtináři :D
            • ja to prelouskam za 1500, nezivim se tim ale bavi me to ;D
  • ano budu dalsie diely lebo prvy diel konci principom TO BE CONTINUED :)
  • Trochu mi to připomíná starej Woodruff...mno už je to ve wishlistu a snad brzo bude nějaká sleva, 20E za hry nedávám *7*
  • Jenom bych doplnil, že zde recenzovaná hra je pouze první díl z plánované trilogie a na nedávném Gamescomu již byla prezentována hratelná verze druhého dílu.
  • Pethulla
    A pak že klasické adventury vymřely. Nedávno Runaway 3, pak Book of unwritten tales a teď tohle. Že by blýskání se na lepší časy?
    • Jeste The Dark Eye: Chains of Satinav
    • No počkej Runaway 3, to jsou tak dva roky, ne?
      • Pethulla
        no jo, máš pravdu. To že to nedávno vyšlo na GOGu neznamená že je to novinka.
        • Runaway 3 možná není novinka, ale Pendulo od té doby stihli další dvě adnevtury: The Next Big Thing a Yesterday.
    • GlaDOS
      Ještě Gemini Rue a Resonance.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit