Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaké to opravdu bude nám ukáže až za 16 dní beta, z gameplay videi se pozná vždy jen zlomek. Ale je vtipné pozorovat jak prakticky každá nová hra je tady roztahaná ještě před vydáním :D
  • Ani prozrazovat nemusí. Beztak to, kolik stála tahle přebarvená, rádoby stylová, vizuálně lehce připomínající Mašinku Tomáše, sterilně vypadající online FPS hra stejně nikoho nezajímá. *6*
  • Jedna pocitacova hra za cenu trochu blockbustrovych americkych akcnych filmov??? Leda tak vo sne.
  • Konečně někdo našel díru na trhu a udělal sc-fi online hru !!!
    • a co Firefall?
      • to byla ironie,sherlocku...
        • ironii (ála hezký pokus o trollení) jsem samozřejmě poznal, ale záměrně ji ignoroval a nabídl trošku jinou vesmírnou onlineovku, kdyby měl Jarda zájem. Ale děkuji za upozornění a za krásnou novou přezdívku. Vždycky jsem chtěl, aby mi lidi říkali Sherlocku.
        • Veskoslav
          No ono moc MMOFPS online her neexistuje. Poslední snad byl HellGate: London
          • Jack1947
            Jedno z největších zklamání ani nechápu jak mohli doufat že když půjdou do F2P že je to zachrání, naivní blázni. Nápad zabitej hoodně rychle. Njn...

            Ballistic,Contract wars,CSO,COD:ONLINE a nějaké další menší Crossfire,Sudden attack 1,2, Blackshot ,Blackout , Alliance of valiant arms, Special forces 1,2... většinou bezvýznamné no.
          • Firefall, Planetside2
            • Veskoslav
              No PlanetSide 2 je pro mě osobně obrovské bojiště, kde se můžu vyblbnout. Ale mise atd. tam nejsou. A Firefall, pokud to nezměnilo, co jsem to hrál naposled, je snad MMOTPS, ne? MMOFPS fakt moc není.
  • Ked som videl prvi krat trailer na HALO, myslel som ze to bude onlajnovka.
    Bol som strasne napychany a predstavoval si ake to bude.
    A potom zasr*ny Microsoft odkupil Bungie aj s Halo :D
    Epicky trailer :)
    http://www.youtube.com/watch?v=dR3Hm8scbEw

    Tak teraz som zvedavy ci sa moje predstavy splnia v Destiny :)
  • vonTossis
    Musí to být i zajímavý tlak pro všechny ty, co na hře pracují. Víte, že když je v tom tolik peněz, tak se nesmí po.rat vůbec nic. *1*
  • Jack1947
    Tak jasný, nemusíme vědět všechno no. *3*
  • 300 milionu? tohle? vzdyt to vypada jak nejaka free to play strilecka od garazovych vyvojaru...ale jestli hra stala 20M a dalsich 280M marketing,teda reklamy a zbytek,tak to chapu,asi jako watch dogs...
    • Veskoslav
      Nechci se zastávat. Ale ukaž mi nějakou takovou F2P střílečku a ne, PlanetSide 2 to taky není;)
      • Kozy
        Warframe?
        • Veskoslav
          Taky ne. Tam není takový svět a co si budeme nalhávat, ani propracovanost.
          • Kozy
            Ty jo, tak tohle vidim přesně naopak, Destiny má výhodu rozsáhlých levelů a prostředí ale ta omáčka okolo a vizuál mi přijde o dost slabší, vypadá to tuctově. Působí to na mě jako Borderlands bez všeho zábavnýho. Tim nechci říct že to bude špatná hra, to si nemyslim, spíš mě překvapuje jak se totálně míjí s mým vkusem.
  • Vypada to jako naprosto nezabavnej mix mass effectu a star warsu. Nehral bych ani zadarmo.
    • Plno vybuchu, jiskreni, robotu, portalu, wow efekt velky mesto, lacina louze s odrazem, skakani, litani, vznasedla, lode, velkohuby reci, zvuky ze star wars, postavy z mass effectu. No proste klasicka cilovka 15 let a playstation od rodicu.
      • kennyB
        Tak teď nevím, jestli ti vadí hra, nebo to, že ji ještě neoznámili na pc...
        • To byl slabsi pokus, pane kenny.
    • tomocz
      Mass Effect jsem v tom viděl už od prvního oznámení, ale kdyby to dělali i na PC, tak bych si to i zahrál. Ale dokud to na PC neohlásí, tak je mi to ukradený, asi jako mi bylo GTA5...
    • Vypadat to moze ako chce, dolezite je ako sa to bude hrat. A to zistis az si zahras. Kazdopadne Kokotick zasa trepe blbosti.
    • frag.ment
      No tak já mám zese uplně opačný názor.. Jak onlineovky nehraju, tak na tohle se těším, vypadá to na pořádnou porci zábavy. Hlavně je to asi i dáno tím, že mám rád sci-fi a z videí se mi atmosféra zamlouvá.
      • Asharak
        Nevypadá to jako nenaprosto zábavnej nemix wars star a effect nemass. Hrál bych to nejen za peníze.
  • 5milionu programatorum a grafikum a 495 pro marketing *1* *3* a to by bylo aby se to neprodavalo!!!!
    • a samozrejmne jestli to nevydela aspon trojnasobek tak za to muzou pirati!
      • No, Destiny na PC není, takže na piráty to svést mohou jenom těžko. *1*

        (pro rejpaly - staré konzole - warez - ano (navíc to je celkem malé procento), nové konzole - warez - ne, PC - warez - hodně) *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit