Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cau koupil destiny ale pise mi to chybu pripojeni serveru hnedka na zacatku nevi nekdo co stim ?? Je to na ps4
  • zakoupil jsem az ted a luxus .. hra bavi !! a to jsem celkem narocnej hrac .. Ma to dost zabavnou hratelnost a solidarni grafiku .. na odreagovani luxus .. design zbrani a zbroje taky parada .. co vic si prat ... *13*
  • Pikovina bohuzel
  • 6/10 ?? Čiže reálne max 3/10. Vychádzam z konzolackych hodnotení pre konzoloidnych jedincov,keďže LoU dostalo 10/10 ,ale reálne malo dostať max 5/10.
    • Povedal kto, ze "malo dostat max 5/10."
      • kennyB
        To počítá ten, kterej ani jednu z těch her nehrál, ale přesně ví, jaké číslo měla ta, či ona hra dostat *3*
  • https://www.youtube.com/watch?v=gzopWRXK_r4&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ

    Angry Joe to řekl přesně. *4*
    • a dokonce se shodnul s tiscali na hodnoceni 6/10 *5*
  • Musim mit pripojeni na net,kdyz chci hrát hru na ps3?
    • tak urcite, kdyz cela konzole je jeden velkej hw klic od sony, zlaty drm, to je jenom soft *6*
    • kennyB
      Jo.
      • Dik...to me nepotesilo :)
        • kennyB
          Nemáš zač *3*
  • Nejaky hry si uz pamatuju. Tohle je absolutní shitarna nejvyšsího kalibru. Tady máš nudnej základ, a hru si vlastně dokupuj za další a další love. Dlc hru vylepší, vice zábavy, dobrodružství..a zas prd. Ale dalsǐ´ dlc budou lepší, slibujeme.. a zas prd.
    Jako kdyz dva koktaví dělaj rýč a dohodnlu se, že tentokrat to udělaji místo rýče motyku. Druhej neví jak na to ale první vi. až ře ře řeknu do dost : a tak bouchaj bouchaj : do do do do dop*če zase rýč.
  • Než namátkou vytáhnu jednu citaci z recenze, upozorním, že tento názor nikoho slovně nenapadá, pouze reflektuje mé rozhořčení nad dnešní dobou a herním trhem.

    "S ohledem na současnou podobu Destiny se mi proto vyloženě příčí myšlenka, že za pár měsíců vyjde první placené DLC. Kdybych měl pocit, že základní hra je napěchovaná vyváženým obsahem, odkývnu DLC jako bonus. Momentálně mám ovšem pocit, že až vydání placených DLC Destiny ozvláštní a pozvedne zážitek z hraní na vyšší úroveň."

    Nic proti, ale zná autor recenze aspoň trochu "obchodní model" praktikovaný zlodějskou organizací zvanou activision?? Pochopitelně, že mají načrtlé placené přídavky měsíce a roky dopředu, protože z toho budou plynout hlavní příjmy! Podívejte se, jak zničili kdysi vynikající herní sérii cod. Pitomá DLC, co do hry přidají skin, zbraň, 2 nové mapy za nehorázné peníze a každý rok to samé, recyklované rádoby pokračování, která jim žerou snad jenom krabičkoví nadšenci. Mysleli jste si bláhově, že u tohoto $500 mega rozpotčového titulu budete mít kompletní hru hned ze začátku? Omyl přátelé! Osud, co potkal sérii cod, tohle vás teď čeká milí fanboyové očekávané nové dojné krávy zvané DESTINY *12*
    • Kdyby ta hra byla pecka, tak dejme tomu. Ale za rakovou srágoru....
    • Je to tak, je to hnus. A hra taktéž.
  • Ahoj tak pro hru sem s kamarádem letěl hned v den prvního prodeje a musím říct ze moje pocity sou rozpacite po prvním týdnu hraní ve dvou lidech sme dohrali singlac a do ps 4 sluchátek sme jen opakovali dafuq ti je vázne konec ?4trapny mapy jeste trapnější příběh a střílečka typu chobotnicky útočí na poslední město lidi na zemi (scéna ze dvojky kde jen strili rotacakama do toho tunelu) a to ze se nechali slyšet ze prava zábava začíná až po 20lvl ?a proc zmizela jedna Pvp mapa i kdyz na bounty jsou?proc je v Pvp mapa Merkur kdyz v singlu vubec není ?proc v pasu asteroidů je jen cutscena úrovně potulnýho divadla ?proc jsou bossove jen větší enemaci?proc neni zadnej loot z bossu (chapej padnul mi fialoví předmět ze zrůdy na 5 lvl ale z bosse jen náboje do primárky ) vše sme si odůvodněli tím ze je moc brzy a ejhle o dva dny později 3 noví mise vcetne raidu pro 6 lidi super letí me na tower levelovat sup s bounties pro crucible dat 15 head shoru snipou, 3first blood super jdeme ale neee zasek na 24 úrovni dal to nejde grind aby sem mohl mít mythical předměty nejlehčí způsob dělat reklamu jednomu ze tři prodávácu (vybral sem si new monarchu protože mi pro Tirana vYhovoval kamarad jede warlocka a děla biznis u new technologi nebo jak si říkají .grind přetrpen a jdou se nakupovat noví věci. Lvl 26 ale věci si sem koupil chtějí upgrade ,postupně se mi celí odemkne ale suroviny nejsou za celou hru (sem na nemocensky a jedu to furt )sem dostal 7ascend shard na jedno vylepšení jich je treba 6 a takto vylepsujete treba 8x . 8x 6 ascendu, další grind no nic mužem nit aspoň na raid jdeme přizvat lidi do fireteamu ale new na server toweru se vejde je. Cca 15 lidi a většina jich je malém lvl nabereme aspoň další dva a jdeme na další stejnou tower jen jiný server po par pokusech se zadari a jdeme jenže to uz sou všichni tak otrávení ze se postupně odpojujou společně s tím i my a jdeme spát .myslim ze jsem vypsal dost negativ ale stejně hned kdyz je volna chvíle Mackam , podobnéj pocit jako u mafie 1 kdyz sem chodil na zakladku posledne sem se zasekl takhle na dayz ....ta hra me dostala je jak zla Buchta co víte ze je lehka deva ale stejně by ste si ji dali .no nic mám zase "novi" bounties dat 15 headshotu a tři first blood tak jako uz třikrát predtim.
    P.S. Byl jsem od mich 8 pc hráč a furt se za nej považuji , neminulo me hry jako duke nuke prince od persia či prehistoric a mužů jen říct ze dnešním rozmazlenéjm deckam jen závidím . Okolo hypu sem nevedel nic píšu to z pohledu hráče kterýmu uz bylo dota2 a tribes na onlinovkach málo (zásadně nehraju cod a jiny tituly protože jedničku a dvojku uz nic nemůže překonat) Ale tohle ke jiný příjemný i kdyz vás to kolikrat rozhohni az jdete ven ale po hodině přemýšlíte jestli to nedáte jeste jednou.prenesl jsem se přes kritiku kterou sem vyřkl dříve než byla recenze a diskuze a která je více méně stejna jako moje a hraju uz 2tyden v kuse (mafii 2 a watch dogs my vydrželi tejden)
    • Omluva za pravopis psal sem to v mobilu mějte prosím pochopeni )))
  • Caute mam tuto hru a nejde mi pustit...mam ps3 a ked mi nabehne prvy screen kde mam dat X tam ho dam a ukaze sa mi nieco Download a dalej to nejde...skoci mi tam nejaky error...ps3 mam pripojenu na net cez wifi...vcera som to kupil nove a nejde mi to
    • To je onlineovka kamo a ty evidentne nemas doma wifi :) ..Chce to po tobe stahnou updaty ..
      A z tech pc ckarskych hateru uz je mi na tehle sztance na bliti .. cim dal horsi s deckama
      *11*
    • máš zaplacený PSN +?
      • na ps3 nemusíš mít plus
    • Zkus se nejdriv pripojit do ps store, jestli mas nejnovejsi firmware
    • njn, konzole, vlozis disk a hrajes *5*
      • TheGGG
        njn, co potom destiny na PC *1*
      • ale ja mam konzolu PS3 a ked dam disk tak to nejde
        • sorry, to bol sarkasmus *5*
          • kennyB
            Jo, není nad to psát sarkasmus, když někdo požádá o pomoc *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit