Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim. Mám problém. Stojím na levely 34 a neviem sa pohnúť. Čo mám robiť? Vôbec mi nepočíta xp ... Dakujem
  • nejlepší hra,co jsem kdy hrál.Grafika,zvuk,krásná hudba,mazec akce a rozsah té hry je neskutečný.Miluju Destiny \m/
  • mam otazku, da se hrat destiny bez datadisku? a nebo je potrebuji abych si vubec zahral... planuji si totiz koupit jen zakladni hru a pak postupem casu si dokupovat DLCcka... jde to? dekuji za odpoved
  • Kúpil som komplet na PS4 v akcii. Pre mna ako nováčika super zážitok, baví ma to, je to teraz fakt dobrá hra. Vyhrali sa graficky, zvukovo aj príbehovo. Doporučujem.
  • Koupil jsem kompletní hru se vším všudy za 770 Kč a je to super.
  • Že bych si to konečně koupil? Destiny + 2 DLC + Taken King za 14 stovek, to už jde. Ale být early adopter, to si asi hodím mašli, při téhle cenové politice. Jestli nakonec nebude lepší - vzhledem k údajnému plánu Bungie na aktivní podpoře Destiny v délce 10 let - koupit až Destiny 10-year GOTY edition. *1*
  • Jack1947
    Ještě je jedna věc super, ty kdo syslily na grind a nagrindovali rare věci mají smolík a můžou je leda smazat protože od DLC se jede odznova! Je to tam doufám v recenzi zmíněné. Podstatný údaj si myslím. To už tak tomu grindu na popularitě docela ubírá *5* I když on kdo rád 4ever grind to vlastně má jedno... respkt bude grindovat zase znova a lépe. *4*
    • MrSanta
      Ale prd, zkus se vyjadřovat k věcem, o kterých alespoň něco víš.
      • Jack1947
        Chápu že si fanoušek a neberu ti to ale jen tlumočím co říkali v Re-playi... ono teda to je odpustitelné když ti nevadí ta cena...

        Já nezasvěcený člověk si to nedovedu představit moc... to je jakoo kdyby mi na vyšším Levelu v nějaké hře přestala fiungovat nějaká lepší zbran to by bylo celkem na pytel ne?
        • MrSanta
          I když o Re-Play nemám valné mínění, tak se mi nechce věřit, že by tam mluvili o grindění rare věcí. Rare úroveň má nad sebou legendary a exotic. A rare věci fakt nikdo nefarmil. A vyhazovat si je taky nemusel. Do začátku The Taken King příběhových misí taky stačily.
          Hra tě v Taken King zásobuje velmi ochotně a plynule lepší výbavou. Takže to není tak, že by ti najednou přestala fungovat lepší zbraň. Ty prostě a jednoduše od hry dostaneš zbraň lepší.
          • Santa ani nepochopil o cem byl prvni prispevek a misto toho se chyta slovicek rare / epic
            Lidi 100 hodin grindili nejakou zbran, a je u rite jestli je fialove nebo ruzova, ted dostane kazdej novacek lepsi zbrane a tech 100 hodin grindu se tak stava absolutne ztracenym casem.
            A ne, nebylo to 100 hodin zabavy, nebyt tech odmen tak by se na grindeni kazdej vysral.

            Proc ti lide co vychvalujici destiny, a podobne rubanice, do nebes nejsou vesinou schopni pochopit par vet textu ? ........
            • Co je to za pitomost? Jaky ztraceny cas? Ta hra se hraje pro zabavu a o tu zabavu te uz nikdo nepripravi :-). A jestli je nekdo hnup a hral to i kdyz ho to nebavilo, tak ten cas promarnil tak jako tak.
            • Jack1947
              Přesně no... zase to je takové to bolestné za tu přepálenou cenu ( 2 hry vlastně v jednom) to se vyplatí *5*
            • nightborne
              n: asi tak nějak, no... s novým datadiskem v jakýkoliv onlinovce vždycky přichází výbava, která činí z tý starý zbytečnej odpad. Kdyby tomu tak nebylo, davy hráčů by brečely, že proč teda vychází datadisk, když jim pořád v pohodě stačej už dávno nabraný věci.
            • kdo hraje mmo a ceka neco jinyho, je naivni
          • Jack1947
            Ok, možná ne rare , třeba legendary asi to bylo legendary takže ti to vykompemnzují? tak ok, ok... snad to tak je a já se mýlím.
  • lidi kdo by jste chteli hrat, tak si me pridejte do pratel. Hraju to na PS4. Jmeno je peptscha5531. chtel bych nejaky raidy s ceskyma hracema ale nemam s kym :D
  • Mě strašlivě vadí, že tam není Matchmaking. To mě jako příležitostného hráče strašně omezuje. Obzvlášť když jedu na Xbox360. Očekávám že těch hráčů bude ubývat a bude to o to horší...
    • staci vlizt na reddit nebo nejakou looking for fireteam stranku a rict, co clovek momentalne chce delat a do par minut mu nekdo napise, kdo pomuze. Tohle clovek udela parkrat a pak ma vzdy s kym hrat.
    • MrSanta
      Jediné, kde bych řekl, že matchmaking schází jsou ty obtížnější verze Prison of Eldars. A Prison of Eldars je, pro hráče s The Taken King, v podstatě zbytečnej, páč je tam Year 1 loot.
      Když vezmu co jsou někteří hráči schopni provádět už jenom u Heroic Striků, tak si řikám, že za ty nervy matchmaking u Nightfall Striku a Raidu snad ani nestojí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit