Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslední dobou mě recenze na games nějak baví čím dál min. Například s touhle vesměs názorově i souhlasím, ale prostě tomu něco chybí. Osobnost autorky nebo zábavnější literární styl. Z nové redakce postavené kolem milenianu už není nikdo na jehož recenzi bych se těšil.
    • Jack1947
      Přečti si Level tam je většinou opak recenze na Games. Tam mě číst i baví.
      • Phillios191

        aha, takže vlastně recenze na games jsou takovou ochutnávkou levelu :)

      • Jo obšasně ho kupuju a některé jsou o něco lepší. Tištěné medium má pořád něco do sebe ač v praktičnosti dost pokulhává za webem.
        • *občasně
    • Už jsem se lekl, že to slovo "mileniál" v téhle diskuzi nezazní! Díky!
      • No člověku se nechce psát...kolem mladých, protože by se sám pak cítil jako stařec:D
        • mno uvazovanim uz nim rozhodne si.
          • A to, když se ukládám při zvuku vážné hudby do své milované dubové rakve, tak se cítím jako junák:D. Kde se stala chyba?:D
  • Johnny
    No... ona to prakticky není hra. ale docela to šlo...
    měli to udělat hrané, s pauzama na rozhodnutí a bylo by to fotorealistické (pač by to realistické bylo) To by bylo asi best :D
    Jinak z toho ovládání mi bylo blbě a chtěl sem to chvilema rozšlapat...
    • Dělat to filmem je nesmysl. Dokážeš si představit co by to bylo filmového matetriálu (destíky hodin). To by jsi měl stovky giga. Nemluvě o tom, jak těžké by bylo udělat drobnosti typu mám scénu a postava ní můžeme nebo nemusí být zraněná, může tam být sama, nebo za ní může stát zachráněné npc a za ní je něco otevřené nebo zavřené podle toho co udělal. To máš osm verzí stejné scény. Když je to rendorované je to pár proměnných.
      • Johnny
        ano, to by teprve bylo něco!
        • Jako že by jsi měl 3TB velkou hru, která by měla ve výsledku čtvrtinu variant?
          A stejně (protože je to scifi), tak většinu by museli dělat CGI?
          To vůbec nedává smysl :-D
    • Taky mam za tezko tomu rikat "hra". Ale vypada to sakra dobre to se musi nechat, diva se na to skvele ;)
      • Tak většina lidí nemá problém koukatn a filmy, takže to že je něco hybrid mezi hrou a filmem osobně nevidím vůbec jako zápor
        • hej tak sem to nemyslel, rikam ze je to super. Mit psko tak kupuju :)
    • Poprvé sis sedl k PSku? :)
  • Dohráno téměř na posezení. Nebylo to dokonalé, ale asi zatím nejlepší, co od QuanticDream vzešlo. Konečně jsem měl pocit, že moje volby mají na příběh opravdu vliv. Dneska jsem to dohrál a silně uvažuju, že to rozjedu hned znovu a tentokrát tak, abych každé rozhodnutí nepokazil :D
  • Prostě skvělý
  • Moc dobré to je. Konečně hra co víceméně přinesla to co Heavy Rain a Mass Effect 3 jen sliboval. Nebo je tomu aspoň nejblíž, co kdy vyšlo
  • Koukal jsem na gameplay a je zajimave, ze realneji vypadaji zeny a to i ty androidky, nez "skutecni" chlapi ve hre nebo i androidi. Jinak neni to muj salek kafy, ale grafika vypada opravdu nadherne, nektere oci vypadaji jako od ziveho a slzy, voda, odlesky a prace se svetlem ve hre vypada fakt uzasne. Z PS4 dostali asi maximum, tohle se nevidi skoro vubec ani na PC, ktere uz je s vykonem i moznostmi efektu o dve az tri generace dale. Ale i tak takhle nevypadaji casto ani intra a doprovodne videa, natoz samotna hra. *9*
  • Sony jede na plný pecky koukám. Tomuhle se nedá konkurovat.
  • Neskutečně nudná, klišovitá hra. Po 6 hodinách hraní ani jeden okamžik vzrušení, pocit zvědavosti, prostě nic. Bolywoodský scénář, nuda k uzoufání
    • Proto jsi to nevydržel a šel si ji koupit hned day 1 a vzal si na ni volno, že jo? :-D
    • Píše člověk,co to ani nehrál. Jak smutné.....
      • jak víš že to nehrál?
        • Z jeho příspěvku je to více než hřejmé. Prostě další troll.
          • Stejně jako ty.
          • Takže víš kulový a jen tu trolluješ
            • Jak se trolluje? Je na to někde návod? A kolik se tím dá vydělat?
    • 100 lidí, 100 chutí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit