Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Při hraní tohoto parádního kousku jsem si (zase) uvědomil jak moc je u her důležitý dobrý soundtrack. Zde je neskutečně povedený, když se na něj soustředíte uvědomíte si že jeho jednoduchost je vlastně přednost, působí velice lehce, příjemně a přitom se neohraje. Ehmm, co se samotné hry týče - jsou zde drobné hrubky a chápu izzdejší komenty na přílišnou jednoduchost a v podstatě s nimi souhlasím, ovšem ne každému z nás je 15 let a baví ho kvůli Hardcore obtížnosti trávit v jedné lokaci půl dne :) Jelikož se řadím mezi starší hráče, mám tudíž i daleko víc povinností v realitě a míň času na strávení ve virtualitě, takže mě i vyhovuje snazší průchod hrou a víc se soustředím na design jednotlivých lokací a příběh a celkový feeling (atmosféra), kde jsou moje kritéria splněna bezchybně a já bych stejně jako autor recenze přemýšlel dát-li 9/10 nebo 10/10, ale radši by jsem se přiklonil k 9/10 aby to nevyvolalo takový poprask :D
  • Problém s jazyky v zakoupené hře gold edice. Ahoj, mám problém s jazyky. Dostal jsem na vánoce tuhle hru. Nejspíš z JRC. Ted mám novej počítač a hra se dá spustit pouze v Ruštině a Polštině a strašně mě to sere. *6* Nevíte co s tím?! *11* *12* *16* *10* *6*
  • tohle je zatim nej hra co jsem hral
    http://youtu.be/-vPY6Pur2Jw
    https://www.youtube.com/watch?v=2kwp-wEIH90
  • nechapu, asi jsem hral jinou hru. Je ta spousta dobrych napadu a kdyby byla hra "hotova" tak by to byla dobra hra, Ale NIKDY jsem nevidel horsi AI atd. nekde vystrelim a pulka mesta NELOGICKY se boji schovava nebo po mne strili a ja nejsem kvuli tomu ani schopen dokoncit quest, protoze hlupak misto aby se mnou komunikoval tak se "boji". Desna hra!!
  • zdravim. mám problém. kdyz hraju hru a jsou tam nějaké dialogy tak po kliknutí na levě nebo levé spodni odpovědi mě hra spadne. poradite nekdo
    • Ahoj , měl jsem stejnej problém a fakt jsem z toho šílel.Musíš si stáhnout patch v1.2.633.0
  • Ahoj, mám verzi, kde je jen polština a ruština. Nevíte kde bych mohl sehnat češtinu nebo jinak poradit. Díky
    • ja ji mam zdarma a časky + všechno co tam jde
    • Tilwaen
      Tu hru si kup.
  • Hodnoceni je prehnane, DE3 je sice dobra hra, ale 10 si nezaslouzi. Tak 8/10 to ano. Velkym problemem je detska obtiznost hry a to i na nejvyssi uroven. Napr. hackovani - ke konci hry jsem mel cca 40 nuke a stop viru, proste nuda. Dale jsem mel cca 6 nevyuzitych praxis, protoze nebylo do ceho to davat. Problemem je, ze so muzete pozadat o upgrade kdykoliv ve hre, takze je vhodne mit v zaloze 3-4 volne praxis a pak podle potreby je vyuzit (velke zjednoduseni proti DE1). Nehral jsem za tichoslapka, a nebyl problem diky hloupe AI vystrilet cely level - chlapci okolo chodi a vy jste schovani pod stolem a nenapadne se je podivat pod stul. Roboti - pokud nejste lamy, tak je kilnete EMP granatem a bossy vyridite lehce pomoci 1 augmentace. Proste 4 krat F2 a je to. Snad se mi jeste nestalo ve hre, ze bych pri posledni bitve v nejake hre na nejvyssi obtiznost nezemrel - az v DE3. Ani jsem si nevsiml, ze se jedna o finalni souboj. Nulova znovuhratelnost je dana tim, ze Vase rozhodnuti neovlivnuji prubeh hry - po poslednim souboji pred finalni volbou date load a vidite dalsi konec. Grafika, vedlejsi questiky, zpusob podani informaci o svete - to vse je minus. Mozna, ze se tomu dalo tak vysoke hodnoceni, protoze ostatni hry maji nezaslouzene 10 (TES 5, Dark Souls), ale to je problem Tiscalli udrzovat konzistenci hodnoceni mezi hodnotiteli.
  • Nový Deus se povedl. Důstojný nástupce jedničky.
  • Mam jeden problem. Jazyk v hre sa po stiahnuti nejakeho patchu prehodil do rustiny a nejde zvolit naspat povodny, teda anglicky jazyk. Neviete co by mohlo byt vo veci?
  • Ahoj,potřebuju poradit.Hru jsem nainstaloval a v poho hrál,ale po přeinstalování videl (hru jsem nezálohoval)mi nejde nainstalovat.Hlásí mi duplicitu kodu při instalaci.
    Díky za radu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit