Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakpak je to s překladem?
  • Hrať hru štyri dni dopredu? To iste. Ešte tri mesiace po vydaní sa bude patchovať, aby bola hrateľná. A možno počkám rok a budem mať Game of the Year Edition so všetkými DLC. Alebo ešte rok a budem mať Director's cut Edition so zmenenými štatistikami a miestami výskytu nepriateľov. Alebo môžem počkať ešte rok na Deus Ex: Mankind Divided - Director´s Cut of the Game of the Year - Definitive Edition. Ale už to sa pomaly bude schylovať aj na Remastered Edition...
  • madPav3L
    By mě zajímalo jestli jim někdy docvakne, že zakazníka by si měli hýčkat a ne mu pod nohy házet klacky...
    Pak si ještě stěžujou na piráty, ale přitom oni ty lidi k tomu přímo tlačí...
  • smejki
    Jak se chce člověku po letech zase jednou pirátit. Velká gratulace sqeenixu!
  • Princ.Jablon
    XCOM 2 odložen?
  • "A pátá, největší úroveň odemkne hru o čtyři dny dříve, tedy 19. února."

    Dělaj si z lidí (_o_) ??? *7*
  • Lukyz
    Tady rozhodně vyhraje jedině ten kdo nepředobjedná.
    Doufám, že po vydání půjde získat i normální verze hry, kde do začátku nedostanu ultra silnou zbraň, cash v krabici od vína a budu si tedy moc hru normálně zahrát *7*
    • On by tě totiž někdo strašně nutil tu zbraň používat, že? Někdy si říkám, co někteří lidi řeší, vyhodit zbraň z inventáře zabere kolik? 3s?
      • Lukyz
        A ty prachy? Ale o ty věci ani tolik nejde, ale co je sakra za dementní myšlenku, usnadňovat hráčům hru ?
        • Usnaďnování hry masám se snad děje posledních minimálně 10 let a není to žádná novinka zrovna v téhlé hře. Sice tady je to formou nějakých bonusů, ale osobně za daleko větší p*ůser považuju autoheal a šipečku kudy jít, ať se neztratíš už v tak koridorovém prostředí. Co se týče ceny, tak nevím, já ceny předobjednávek neřeším, stačí počkat obvykle půl roku a hru dostaneš opravenou a za zlomek původní ceny a do té doby si vystačím s tím, co mám :)
          • Lukyz
            Myslel jsem samozřejmě ingame peníze. Autoheal mi nevadí, když jde kompenzovat nastavením obtížnosti např. v HR jsi na obtížnost "Give me DeusEx" dostal 2-3 rány a konec. A co se týče šipek a různých pomůcek tak mi nevadí pokud jdou vypnout, naopak si cením možnosti volby, protože sto lidí, sto chutí *3*
            • firebug
              kuRe: Nejhorší na tom je podle mě ten "pocit", že když se opovážíš s koupí hry počkat až vyjdou recenze (nejenom kvůli informacím o kvalitě samotné hry, ale i jestli to budeš moc hrát bez problémů na svém HW), tak budeš ochuzen o nějaký obsah a mít "nekompletní hru". Největší problém představuje ta bonusová mise a bonusové vybavení (pokud je exkluzivní pro před-objednatele a v normální verzi se k němu nikdy nijak nedostaneš).
              Je to trestání uvědomělých spotřebitelů, kteří nechtějí kupovat zajíce v pytli a vhánění větru do plachet pirátům, kteří se dostanou k veškerému obsahu zadarmo a nakonec toho dostanou i více, než při předobjednání. Je to zkrátka celé ŠPATNĚ :-)
            • V tom případě máš volbu i tady, když ji máš tak rád :) Tak pak netuším v čem vidíš problém, zbraň použít nemusíš a to samé platí pro ingame peníze nebo za ně nakup něco, co hned vyhodíš ať tě to neláká :) Ale kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde :) Já v tom jednoduše nevidím žádné drama ;) ale už se tak nějak stává zvykem, že se všude na všechno jen nadává
  • co sa rozculujete, proste sa vykaslite na predobjednavku, vykaslite sa na hru prvy rok a o rok na vianoce bude na Steame za desatinu ceny so vsetkymi bonusami
  • tak to je hnus velebnosti
  • Chjo, další herní "kauza", kde hráči zase nesmyslne brečí. Ale tak samozřejmě chápu, Total "muh Dont preorder" Biscuit řekl, jak je to špatně, tak to teď všichni poslušně papouškují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit