zavřít
...

Deus Ex: Mankind Divided - recenze

Rozdělené lidstvo. Na jedné straně pomyslné i skutečné barikády stojí lidé s vlastními těly z masa a kostí, na té druhé pak ti vylepšení, augmentovaní, se svými kovovými končetinami a implantáty v rohovkách. Nepokoje, terorismus, demonstrace a mocenské tahanice. Šedé eminence si mnou ruce ve stínech,...
  • CainPullo tiscali.cz
    15 souhlasí, 44 nesouhlasí
    Si děcka raději přečtěte Neuromancer, než hrát tenhle odpad.
    28.8.2016

reagovat

• Mik (anonym)
      40 souhlasí, 19 nesouhlasí
      všechno pomlouval a všechno kritizoval... myslel si, že je to známka panku
      28.8.2016

reagovat

• CainPullo tiscali.cz
        2 souhlasí, 27 nesouhlasí
        Dobrý... přečti si "ten" Neuromancer, pak zapomeneš na všechny Deus ex...
        28.8.2016

reagovat

• Drasťa (inkognito)
          8 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Ne ze by to byla spatna knizka ale ze by to bylo TAK super to teda nevim...
          Snih se mi teda libil mnohem vic.
          28.8.2016 upraveno v 21:10

reagovat

• 0011 tiscali.cz
            7 souhlasí, 1 nesouhlasí
            Bod za Sníh, Neuromancer je modla uctívačů cyberpunku, kteří kromě něj nic dalšího nečetli a většinou ani netuší, že je to první díl trilogie *15* pokračování Neuromancera taky nebyly špatný, až na "konec" Zběsilý jízdy, ale jestli se tady plive na novýho deuse jako přehypovanou píp, tak zrovna Gibsonovi romány jsou příkladem, že hype funguje i v knižní sféře(kdo nevěří ať si nejprve přečte zbytek sprawl trilogy), Rudy Rucker je mnohem lepší spisovatel a skoro nikdo ho u nás nezná. Problém Gibsona je, že s technologií nemá skoro žádné zkušenosti jeho vize hackingu je silně abstraktní, ale kdyby ho nebylo, tak by asi nevzniknul mnohem lepší Sníh, ze kterého si pak mistr Gibson "vypůjčil" některé prvky do Virtuálního světla
            28.8.2016

reagovat

• ALL (anonym)
          2 souhlasí, 0 nesouhlasí
          To mysliš tu knižku, kde prvnich 100 stran plače, jakej je chudaček a jak se všeho boji a jak ho všichni chtej zabit ?? Tak to sem neprokous... *2*
          28.8.2016

reagovat

• vindalooo tiscali.cz
          4 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Já třeba nejsem cílovka Deus Ex, předchozí díl jsem se snažil hrát ale po 2 hodinách vypnul a tento ani nebudu kupovat. Tím se snažím říct, že není potřeba pomlouvat něco co zrovna MNĚ nebaví.
          29.8.2016

reagovat

• marty (anonym)
      2 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Ve svoji dobe mozna, dneska je to spis slabsi cteni.
      28.8.2016

reagovat

• KronosDeret tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Autor Neuromancera sám označil cyberpunk puristy za zhoubu žánru.
      28.8.2016

reagovat

• x_ander tiscali.cz
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Četl jsem, je to parádní. Ale příběh a svět Deus Ex mě baví rozhodně víc.
      29.8.2016

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.54.142.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.