Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda *14* obrázek s popiskem "Jeden z prvních buildů hry" mě hned zaujal a říkám si kde sem ho dřív viděl? Přátelé mám silnej pocit, že ten samý jsem zhlédl v nějakym časáku s prehistorickým číslem, asi Level nebo co to bylo, ALE tutově to mám spojený s dnes již zapomenutou hrou Kingpin *5* áááá *lovely memories*
    • 13_11
      Přesně tak. Byl v LEVELu na CD placce (neuvěřitelný, jak ten čas letí). Kingpina (1999) mám taky moc rád; nostalgie je jak cukrová vata.
  • skvely clanek, diky za nej :)
    zajimalo by me co rika Warren Spector na nameless mod, posune po prozitek z hrani deus ex 1 jeste o kus dal...
    jinak 3ka dohrana za 29 hodin a jde se na repete *5*
  • Hmm si říkám co je to za kočičku na tom obrázku a on je to náčelník apačů kua.
  • Zajímavý článek,první deus ex jsem zatím neměl tu čest hrát ale tento článek mě velmi nalákal.Jinak mě docela zaujalo že na tom že Deus ex vůbec vznikl měl velký podíl i John"Diakatana"Romero
  • Grafika přeci běžela na UnrealT1 engine, v době kdy to vyšlo mi to fakt zastaralý nepřišlo (když pominu Half-life, tak hry na Q3enginu vycházely potom), akorát si pamatuju ,že díky všem těm neuvěřitelnejm detailům tvořící onu hratelnost ,jako šuplíky skříňky PC atd. se mi to trhalo víc než celej Unreal Tournament, největší peklo nastalo když jsem přišel právě k takto vybavenému stolu kde se našel všechen tenhle bordel.
    Řekl bych že přirovnání "čas si vylámal zuby" k téhle hře pasuje snad nejlépe ze všech a grafika tomu nikdy nemohla vzít tenhle status
    Z jaké doby je přibližně ten rozhovor (např .věty typu "Změnil by dnes Spector na Deus Ex něco?")
  • super článek...krásně jsem si zavspomínal *3*
  • http://aukro.cz/deus-ex-invisible-war-dovoz-z-usa-rarita-i1792981710.html
    • smejki
      přestaň tu spamovat, kájo
  • Mě se hrozně nelíbí jak lidi nadávaj na druhej díl. Podle ěm to byla pořád skvělá hra, která se do mý top 10 nej her s přehledem vejde. Trojku určitě kupuju jen přemejšlim jestli na PS3 anebo na PC, protože se bojim že později ve hře bude hodně graficky náročných scén. Stáhl jsem si pirátskou a měl pořád 60, ale občas se to zaškubalo... na druhou stranu todle chce asi fakt ovládat myší. tak já nevim.
    • já jdu do PS3, v tomhle případě bych možná opravdu radši PC, ale nebudu kvůli tomu kupovat novej comp, ono to na konoli nějak půjde :)
    • Deus Ex na konzoli? Ale notak... A PC verze se urcite doladi po nejakym tom patchi, toho bych se nebal.
  • mondzi
    Tak to bol informativne najstavnatejsi clanok, aky som za posledny mesiac cital :) Chcem viac :)
  • tl;dr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit