Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda takovej nechutnej screen teering si dovolí dát do videa...
  • Tak mě teda nazaujalo, stejná grafika,stejné textury,stejné zbraně,stejný způsob boje ... *9*
    • Co jsi cekal? Novy engine? Vzdyt je to neco jako samostatny datadisk, neni to druhy dil jako takovy. Ma to nejake nove veci, obrana zakladny, strelne zbrane se zdaji byt silnejsi, novy charakter. Rekl bych,ze fandove Dead Islandu dostanou dalsi porci zabavy a ti,kterym se DI nelibil,asi tezko zmeni nazor. Btw doporucuji hrat aspon ve dvou,je to pak vetsi sranda.
  • doufam ze tomu jeste daji teda zabrat a odlisi od puvodni hry. tu sem si nedavno znova zahral tentokrat v coopu- bylo to super, ale uz sem to ani nedohral z toho duvodu, ze sem z te hry proste uz byl presycenej a novy hrani me uz tak nebavilo jako prvne. tady to video zatim evokuje uplne vsechno po starym. vypada to proste jako datadisk kterym to je. ja bych chtel proste uz realnej novej dil kterej se nejak posune a ne tohle coz je takovy call of duty- pridame jiny okoli a nejakou blbost navic. tohle me ke hrani proste uz nelaka coz je skoda
  • ZvacA
    Jako rozumím, že už původní DI si na tom zakládal, ale stejně: +XP5, +XP85, +XP45945, +XP1, XP26489151545 a pořád dokola každým vystřeleným nábojem a snad i za pohyb musím mít něco očíselkovanýho. Zajímal by měl ten chuj, který s touhle ohyzdností přišel. Je pravda, že levelování je záležitostí starou jako samotné hry, ale dneska to působí dost na ho*no. Zvlášť, když se mi interface proměňuje co vteřinu v burzu.
    • Cosi
      Borderlands 1 a 2
  • Pěkný ale je poznatž je to aplha je to všechno takový pomalý *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit