Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Parádní hra začal jsem hrát nedokázal se odtrhnout, super řežba. *5*
  • Tam se hraje za holku? Je dost sexy
  • TheGGG
    Mnohem lepší než ten fail DMC 5
    • Prasaak
      DMC 5 ještě není venku...
      • Jack1947
        Myslel tu v pohodě rubárnu DMC bez číslovky... *3*
  • ten back tracking byl fakt debilní a hra v podstatě krátká..... mužou to vylepšovat jak chtěj ale za mě to uvuli tomu nikdy nedostane víc jak 6/10. takovej ninja gaiden je mnohem delší hra a žádná uroveň se tam neopakuje, pokaždé nové prostředí..
  • Jack1947
    Zdá se že jsem to nehrál tak si to nainstaluji... když to má tu 8čku beztak je prd co hrát. *3*
    • zaty
      Kurna Jacku, kde ty porad beres penize a cas na ty hry? Vzdyt ty hrajes snad vsechno, co vyjde.
      • Jack1947
        Čas je v pohodě když si ještě student jak už tady někdo podotýkal... *6*
      • Peníze...:D
  • Jo, super hra! Hlavně z Vergilem bud arial combo nebo ground a mě se nejvíc libí ground :D https://www.youtube.com/watch?v=GDehq0_dHrY *14*
  • 3>1>4>5>2. Docela bych si dal novou hru ve stylu trojky. Trojka je strašný maso a měl jsem u té hry fakt problémy. Fakt těžká hra. V současnosti jsem si vzpomněl na trojku u Metal Gear Rising na nejtěžší úroveň, která je to totální samo maso a skoro nehratelné, jak je to těžké...
    • TheGGG
      těžká hra neznamená dobrá, už to pochopte
      • Takže vlastně tím všem říkáš, že dark souls je vlastně odpad. Trochu protiřečení :)
        • TheGGG
          ty vlastně jen všem dokazuješ, že máš problémy s pochopením psaného textu. Zkus si můj původní koment přečíst eště tak desetkrát, pak možná pochopíš a nebudeš za hlupáčka
          • zaty
            Říká někdo, kdo si myslel že vydělá na spekulacích s vracením her na Steamu? ;)
      • Vojta_Ilavsky
        Ryze subjektivní.
  • můžu importovat savy z původní hry?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit