Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor by si měl ten text přečíst znova, opakují se mu tam pasáže (asi dodatečná editace). Myslím ty kolem bossů.
  • S Wii U to vypadá čím dál hůř. Po loňské E3, Bayonettě 2 a Splatoon to vypadalo, že konečně nabírá tempo, ale zbytek roku je nemilý propad. Tohle byl jeden z titulů, který mě zaujal a dával příslib větší rozmanitosti Wii U her, a nakonec to dopadne takhle. A jaké další taháky vychází na Wii U? Starfox, který vypadá, že měl vyjít už na Gamecube, Mario editor a Xenoblade Chronicles, který jediný to tento rok zachraňuje. Zelda je v nedohlednu, Metroid pravděpodobně vyjde až na NX a originální hry nejspíš skončily se Splatoon.
    • Rozhodně si počkej na horor Fatal Frame: Maiden of Black Water, vychází 30. října. Fast Racing NEO, futuristické závody, takový mix Wipeout a F-Zero, vývojáři by rádi ještě stihli vydat hru na konec tohoto roku. 2016 pak ma vyjít Shin Megami Tensei x Fire Emblem, tahové JRPG a snad konečně i ta Zelda.
      • Fatal Frame vypadá dobře, i když nechápu, proč to nevydali zároveň s japonským vydáním. Série je ve světě známá dost, ale my na to musíme čekat celý rok. Závody ve stylu Wipeout bych si klidně zahrál na mobilu nebo handheldu, ale na klasické konzoli mě to moc neláká. A Shin Megami Tensei vůbec neznám, takže začínat s tím teď se mi moc nechce.
        I tak ale musíš uznat, že s letošní a plánovanou nabídkou PC, PS4 a XB1 se to nedá srovnávat.
        • To jo, v tom máš pravdu.
  • Jack1947
    Jsem rád tedy že to nevyšlo na konzole jak se plánovalo... evidentně proto byl pádný důvod. *3*
    • A tebe by to prosím tě jak poškodilo, kdyby to bývalo vyšlo na X360/PS3?
      • Jack1947
        POškodilo pokud bych tenhle brak býval hrál ...
  • Když už nic, aspoň se z toho může stát sběratelský kousek po letech. Koupím, dohraju a zabalím pro další generace jakožto odstrašující případ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit