Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dneska patch 1.03, ale maintanence 10 hodin ? co to do p... je ? i BF3 ma maintanence vetsinou 1-2 hodky. humus.
  • :-D to je zas článek, přečtěte si preview na Diablo II a zjistíte, že MMORPG mělo být už to. (stejně jako Neverwinternights)
  • Ty jo kde je ten pi*us troll.diskuzni clanek o diablu a on jeste nepostnul zadny svuj vyblitek zajimave :-)
    • Třeba pracuje na epickém trollpostu.
  • Je tu teda dosť ľudí, pre ktorých je hra 4 hráčov naraz "massive multiplayer." To by ma zaujímalo, čo by si asi pomysleli pri nejakej 1000v1000 bitke v 0.0 v eve online. To musí byť ubermassive. *15*
  • Podle mě D3 splňuje všechny kritéria "instancovaného MMO"
    • sankuri
      To splnuje i hledani min..
      • Hledání min je server-side hra s obchodováním mezi hráči?
        • Tady vidíš, kdo se pohybuje na fórech. Popírání reality je příznakem fanatismu.
  • Toto nebude k teme. Nehnevajte sa ludia. ale mam otazku. Preco preboha sa tu spravate ako 5 rocne decko. Vas citat je des a hroza.
  • škoda, mohlo to byť MMORPG. Ušetril by som peniaze za nedorobok a zjednodušenú kravinku pre krpcov. Diablo 3 ma žiaľ nebaví tak, ako som očakával a kým ma niekto obviní, že som ho skoro nehral, mám lvl 60 barbara na nightmare a pár ďalších postáv na o čosi nižších leveloch. Dúfam, že Torchlight 2 bude väčšia zábava, už je predobjednané.
    • No teda uplne ti neverim, lvl 60 na nightmare? Nepopletl jsi trochu ty obtížnosti? Lvl 60 je tak act 4 na obtiznost hell.
      • sry, pomýlil som sa, trošku narýchlo som písal, je na Hell. Ale mám aj demon huntera lvl 27 v druhom akte normal a to som nerobil nič extra. S tým barbarom padá všetko na jeden dva seky, takže hra je ako keby som hral s cheatmi a je to fakt nuda.
        • Přesně takhle jsem se cítil, dokud jsem nestrčil frňák do aktu 1 na hell. S lvl 55 a lvl 42 equipem mě tam sundávaly početné skupinky Shielded/molten/fast. Rozdíl mezi obtížností Nightmare a hell je opravdu propastný. Tedy v případě, že nemáte opravdu našláplou výbavu, což já rozhodně neměl a ani nemám... se svojí sorskou s 19 500 životy mě champion pack dá na jednu ránu i skrz Diamond skill s runou, která absorbuje dvakrát tolik dmg. Opravdu si připadám, jako když hraji na Inferno a ne na hell.... Posuzovat hru z hlediska úrovně nightmare mi příjde přinejmenším úsměvné.-)
          • pozivejte energy armor - runu force armor , maximalni dmg ktere budete moct dostat bude 35% vasich plnejch zivotu , dost se zvysi sance na preziti :)
          • nak tak, sem v 3 aktu s vizzardou na hell mam pres 30k hp 7,7k dmg a muzu rict ze u nekterych elitek sem malem rozbil klavesnici :D pry jednoduche sem zvedavy na inferno to bude konec
      • hc se vetsinou hraje tak, ze 60 uz das na NM je to od dost bezpecnejsi :D
        • prudislav
          no jelikož největší nebezpečí pro moje HC postavy byl LAG tak šlo D3 o dům dál
    • taky, zatim jsem jen na zacatku odehrany asi 3 hodiny a zacinam se trochu nudit je to desne repetetivni, snad tam casem pribudou nejake herni prvky... doufam, ale narozdil od ostatnich tady se mi grafika celkem libi...snad se ten pribeh nekam rozvine a zamota:)
  • Na ne tu se da jeste dohledat par obrazku z puvodniho D3 od Diablo North, skoda ze ten projekt nevysel. Libil se mi vic nez finalni D3 *9*
    • tak jsem si schvalne ty screeny nasel HUMUS
  • velka skoda diablo mmo by mohla byt parada :) loot me na wowku opravdu hodne vadi. predem vite co z ktereho bosse muze vypadnout.....byla by daleko vetsi zabava kdyby nejaky super predmet mohl ziskat clovicek, ktery si dela nekde daily questy a najednou mu vypadne item hc kvality :) a hc hrac by se mohl zavisti p***** :D nebo cekat par tydnu nez mu podobny item padne v raidu
  • Nj na Diable III sa da zarobit prachooooov..viva Blizzaaaaaard GJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit