Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no kilk kilk nuda aka nejpředceňovanější hra aka barevná hovadinka od bližardu aka diablo III je tu.

    Rovnou tomu sfleku dejte 15/10 nejste přece minimalisti.

    Zíííív jak vidím bližard je mi jasný že se opět dočkát drsného, krvavého a temného fantasy/sci-fi které by klidně mohlo soupeřit s pohádkami ve večerníčku.
    PS bude diablo 3+ nebo dokonce 5+ já bych to radši dal až od sedmi let aby se malí děcka zbytečně neskazili hraním ptákovin
    • Líp to neumíš?
      • nejlepší na tom je že můj koment není trolling ta hra je skutečně ubohá a už bylo načase aby to někdo řekl
        • Shania
          Vis to je normalni, ze se ti nejaka hra nelibi, nebo te nebavi, ale normalni neni trolovat na diskuze k teto hre, pokud ji ani neplanujes hrat.

          Na druhou stranu je asi dobre, ze te tam nepotkam, protoze me narozdil odtebe beta hodne bavi a tesim se az vyjde plna.
          • Ja se ho tedy zastavat nebudu. Ale z druhe strany. Vsiml sis co tu hromada lidi dela? Hypuje to protoze to bude strasne husty protoze to je od Blizzardu atd. tzn presne to samy ale obracene.
            • Ja vim, me taky nebere to co nekdo napise, resp. delam si vlastni nazor a zadny 9/10 me nepresvedci jestli je hra dobra nebo neni.

              Ale kdyz pominu veskery flame atd. tak nazor ze to bude srajda ma naprosto stejnou hodnotu a vahu jak ten, ze to bude badass ubercool protoze je to Diablo 3.
            • Shania
              Co se me tyka, tak me zajima jen to, jestli me ta hra bude bavit. D2 nikdy neprisel na chut, dostal jsme se k tomu moc pozde a nezkousny mechaniky jake ta hra ma. D3 jsem mel moznost si zkusit a ten maly kus co v bete je splnuje moje ocekavani.
  • :D..
    • melo byt k:
      "koky (anonym)
      -6
      takový léta sr*ní s tim a nakonec to bude mít 5 hodin herní dobu (singl)"
  • A tohel je hra roku 2012? :D:D vypada to jak z roku 2004-2005 i Titan quest vypadal lip..Co tahle hra muze vubec prinest?Vubec nic co uz tu 100X nebylo ...
    • Bla bla bla a jeste bych dodal bla bla bla, i tahle ma stupidni veta ma vetsi informacni hodnotu nez tento neustale se opakujici nesmysl co jsi tady vypotil.
      • V dnešní době mi je líto lidí co nedokážou pochopit smysl veřejné diskuze.
        Pokuď tě to nezajímá, nebo tě nijak neoslnil můj příspěvek, tak by bylo lepší na něj neragovat, nebo lépe, rovnou ho ignorovat.
        Pokuď se chceš s někým hádat, tak běž někam na náměstí a začni tam štěkat. Protože tohle nemá žádnou hloubku, stejně tě vždycky ten chytřejší roznese na kopytech :)
    • A právě to lidi chtěj :-))
      Proč měnit něco co funguje dobře, až výborně.
      I kdyby Diablo3 byl horší jak TitanQuest, kterého zmiňuješ, tak co. Lidi si to zahrajou z úplně stejného principu, z kterého si zahrajou Torchlight 1-2, nebo TitanQuest.
      Je strašně málo kvalitních Dungeon-RPG a když se něco udělá, tak se do toho míchá milion různých žánrů, že to pak člověka ani nebaví (vybavuji si různé sci-fi dungeony, které vesměs všechny nestály za nic)

      Dle mého Diablo3 nemůže zklamat(i kdyby se jednalo o 4/10 třeba), pouze překvapit a anavázat na úspěchy předchozích dílů.

      K porovnání: MassEffect je mladá značka a jakou si dokázala udělat základnu fanoušků.
      Diablo je starší, vlastně už generační hra (možná už i dvou). Srovnávám to s ME protože první dva díly byly fenomenální, stejně jako u Diabla... pokuď bude Diablo 3 jako ME3, tak se nebudu zlobit, neboť se jednalo i tak o slušnou porci zábavy a kdo řiká že ne, tak je anti-effecťák, nebo jen hnidopich, co se nedokáže zabavit
  • chci se zeptat,budete si někdo kupovat věci z aukce?ma to cenu vubec? :)
  • nwm jak vam ale me to jako dalsi diablovka vubec nepripada spis jenom dalsi kreslena blbost od blizardu necham se prekvapit no
  • Zákeřnost, povězte mi, jak mám udělat tu maturitu, když se termín překrývá s vydáním diabla :)
    • Nehrát diablo stejně je to jen ztráta času prostě každý den 1000x klikni na myš a víjde ti to nastejno
    • Na naučení se na maturitu máš čtyři roky, takže nevidím problém.Teď už jen maturitní chlastací týden a složení zbytečné zkoušky, která je ti stejně k ničemu.
    • druhej termín jistí :-))

      Ale zase, je to jen hra :) Maturita je přednější, i když sám vím, že kdybych měl maturu s tímhle termínem, tak bych den..dva..tři...u toho poseděl..a pak přes noci študoval :)
  • Poslední dobou Blizzardu upadá reputace.Jenže když vzpomenu na stovky hodin u Diabla 1,2 a Warcraftu 2,3 a Starcraftu tak musím uznat že Blizzardí hry jsou nesmrtelné :) a tohle bude přesně ten typ hry který sice v recenzích někdo spraží ale hráčům i samotnému blizzardu to bude fuk.Zkrátka zábava a parádní příběh vítězí nad nějakou neoriginalitou.
    • A v cem blizzardu upada reputace pokud se muzu zeptat ? *3*
      • Bližard měl někdy nějakou reputaci *1* *1* *1* *1*
  • Veskoslav
    Ksakru a mě začíná zkouškové.
    • Tak se na příští zkoušku nauč, že když o sobě mluvíš ve 3. pádě, tak musíš použít "mně".
  • Doufám, že s obtížností nebudou neustále hejbat, jako např. ve wow.
  • Beta invite je doma... hurá na to *1*
    • jj taky mi dnes dosla, asi rozhodili novou vlnu pozvánek, no nic konec trolené a hurá smažit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit