Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc mě na D3 komunitě fascinuje, jak si všichni stěžují, kdo je a kdo není op a že všichni jedou jeden build. Ale přitom je nikdo k ničemu nenutí. Navíc 99% hráčů se stejně do leadeboards nepodívají. Tak proč to raději nehrají tak,aby je to bavilo. Žebříček stejně zajímá jen pár korejských noliferů. Užívejte si hru a kašlete na top ten.
  • Ja si nemuzu stezovat, D3 sem toho casu moc nedal, ale Necro je moje slabost, toz to byla jasna volba to apson zkusit.

    Slabej neni, spis lehce OP, pac s Paragonem cca 30 hram Necro na Torment I, zacal sem teprv treti akt a uz to vyskakalo na lvl 57, doslova jako nuz maslem (ok, sem tam nejakej ten RIP prijde ale to je ciste z nepozornosti, nikoli obtiznosti).

    Jo, bavi me to, palec hore pro Blizzard :)
  • Necromancer je fakt vymazlenej. Doporučuji!
  • Diablo III bylo nejvetsi zklamani a vyhozeny prachy:( jednicka mela kouzlo, dvojka to kouzlo dokazala rozpracovat, ale vysla uz desna davno a ja byl mladej kluk, trojka? prodluzuje agonii stereotypu a nudy, bohuzel...samozrejme muj nazor
    • Diablo je stereotypni uz od prvniho dilu *15* Kupodivu mne to u tyhle serie nikdy nevadilo...
  • nejhorší jsou stejně iso RPG, nejnudnější hry ever, kde musíš pořád dokola využívat nejnudnější combat ever...
  • Ta zprava there is no cow level je jenom interni joke. Cow level ve hre skutecne je, ale byl pridan az pozdeji, ne hned od zacatku.Jinak nekdo tu pise, ze necro je slabouckej? LOL. Jde s nim dat 110 gr. Coz myslim, ze autor komentare asi stejne nevi, co znamena.
    • Ocividne nechapes psanej text, jesi teda vis, co to znamena *7*
  • Hraju necra na hardcore, level 11 zatim jen. ALe prijde mi dost slabouckej. Damage dobra, ale hroznej papirak. ALe jako fajn *7*
    • nech se boostnout
      • Si ho chci uzit, tak nespecham.
  • znovu a znovu porat delat dokola to samí... proboha co to hraje za lidi? dělníci vod pásu že jsou na stereotyp zvyklí?
    • To maj třeba sportovci fakt blbý, furt musej hrát tu samou hru na stejnym hřišti, chudáci *4*
      • Srovnávat sportovce s grindem ve hře... lol...

        /blizzdron
        • A co třeba šachisti? Ti hrajou taky celý život tu samou hru, chudáci, proboha co to je za lidi *1*

          Hele možná sis toho chlapče nevšiml, ale vlezl jsi do diskuse ke hře od Blizzardu, mám pro tebe blbou zprávu, fanoušci her od Blizzardu jsou tu správně, dron jsi ty, já jsem scv *1*
          • Sachisti si musi vygrindovat nebo zaplatit lepsi figurky, jinak nemaji sanci. *15*
          • Šachy jsou oficiálně uznaným sportem.

            /tryhard
            • To je samozřejmě blábol.

              /bubbleburst
            • A Diablo je oficiálně uznaným králem akčních rpg

              A obojí se hraje pořád dokola

              /tryharder
  • vim, ze bych nemel. ALe toho necra musim kupit *15* Budu mu rikat šišulka
  • me by ani nevadila cena a jen jedna postava, me uz nebavi po tech stovkach hodin hrat furt to samy.. novou porci gameplay obsahu je to co chcu, ale uz nikdy nedostanu.. holt zase az nekdy v d4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit