Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby chtel nekdo zahrat softcore tak si me pridejte nick Bellidor...... ts/mumble neni problem
  • Tak já hrál PoE closed betu od června až do teď a těším se na open, komunita lidí kolem je výborná. Absence měny a barter obchod věc nevídaná a výborně fungující, variabilita skilů v kombinaci s předměty bezvadná a to generování map at už těch v dějový linii či end game, to je brilantní. Hrál jsem D2, D3, Torchlight, tohle má k D2 blízko, ale je to lepší než D3 na to vemte jed.
  • někdo to tady chtěl vědět : pustil jsem POE a je tam countdown prezentovany jak final wipe takže tak.
  • Miluju skill tree v týhle hře *14*

    Kdysi jsem dal 5 dolaru abych si to zkusil v closed beta a je to pekna hra se skvelou atmosferou. Akorat tam meli jen 2 akty jeste tak sem zvědav.
    • v open bete (23. ledna) pribude 3 akt
  • Stahl jsem,nainstaloval a co dal?? :D nemužu se připojit píše to něco jako že se nemuu připojit k serverum ://
    • Zkus SHTLK-LE8TE-YEB8A-LJHF2 :) Omg, Příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen (vypněte si CAPSLOCK) :D
    • Musím mít klíč??? já myslel že je OPEN beta :(
      • Spades
        Kdybys četl pořádně, tak bys věděl, že OPEN Beta bude až 23.ledna
        • Aha vlastně. Já myslel, že když dal na youtube Force to video First 40 minutes of PoE, tak že už to je open ...
          • Hmm *7* nema Force neco jako VIP pristup k temhle vecem kdyz je to jeden z nejvetsich hernich kanalu na youtube? Verim ze ano.
          • já taky právě:)
  • Heya. Je hezke, jak se na foru o PoE resi stejne vic diablo 3 :P A proc? protoze DIABLO!
    • Ono je logicke ze se tahle hra spojuje s diablem, kdyz je to tzv. diablovka a zadruhe hra defakto nevysla, az ted open beta, pak ostry start, takze na forku se resi vse vcetne zminovaneho diabla.
  • Zdravím. Chtěl jsem se zeptat ohledně PoE - kolik gb musím stáhnout a jak jsou na tom servery, jestli to laguje jak na počátku Diabla 3 apod. Díky *4*
  • Ahoj,D2 sem hrál 6-7 let-skvělý,v D3 mám nahráno 900h,no po takovejch nahrátejch hodinách zjistíš že ti něco chybí a to je větší variabilnost a komplikovanost:skillu,passivek,gemů,atd...,nepřítomnost run,jinč v podstatě je to dobrá hra.
    PoE mam úplně od začátku,kdy vyšlo,moc sem ho nehrál,většinou když sem měl krizi v D3,no ale ted poslední 3 měsíce to hraju naplno a ještě nevím co budu dělat ještě sem se pořádně nenašel,ta komplikovanost tam je a má to pro mě velkej potencial....jn ona rozbolí hlavinka když se koukne na variablinost v PoE. Grim Dawn.fakt se těším...
  • Grandhalf
    Toto je prosím první online RPG na který se fakt těším od prvního videa . Konečně normální MMO krvavá diablovka která nevypadá jak ujetá omalovánka s absolutně nulovou fyzikou kde je všechno z papíru ( možná age of conan ještě jinak nevim ) ... *8* *5*
  • genki.sudo
    Ok. Tak keď po týždni hrania prídete na to že tá hra je v podstate o ničom, respektíve že je to P2W, nezabudnite sem prísť plakať ;-)
    • po tyzdni hrania som si spravil nazor. P2W to rozhodne nie je. O nicom to bude ked sa tam 23tieho najebu ludia ako ty...
    • pan ocividne vi, o cem mluvi. neni duvod mu neverit. vzdyt prece dokazal napsat komentar
    • Jsi to ani nepustil, vid?:) Jinak by jsi vedel, ze za penize si muzes koupit akorat slot pro dalsiho krdinu nebo slot v bance.
      • Dej tomu čas :-)
        • nezdaju sa my to tak tragicke ani po case, keby tomu tak bolo, no neviem, tu pri tejto hre prvykrat neverim, ze by to smerovalo na tento sposob, tu si myslim, ze peniaze si kazdy moze dobrovolnepokupovat nejake vylepsenia, ktore vecsina hracov bude moct ozeliet a nebude ich potrebovat k tomu aby aj v pozdejsich fazach hry sa mohol bavit dostatocne na to aby zostal hre verny, prip. si nakoniec aj on nieco zaplatil a tym podporil vyvoj trebars PoE2 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit