Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jasne klasika, v jednotke toho vsetkeho bolo malo, tak v dvojke pridame mraky dalsich predmetov naviac a za tu istu cenu...toto som na rpg nikdy nemal rad, miliony vsemoznych hovadin, vecne plny inventar...neznasam asi loot, neni na tom nic zabavne, radsej menej zbrani, menej kusov armoru, ale zato citelne silnejsich/odolnejsich, presne ako to robi Piranha Bytes, ja sa chcem kludne horko tazko prebojovat, alebo prehadankovat k lepsiemu predmetu, nie ich zbierat po stovkach padnutej havete *16*
  • Tak jsem to včera koupil... a raději jsem měl počkat na spuštění. Ta closed beta se nedá hrát jak se všechno pekelně seká.

    Jinak zatím se mi to moc nelíbí. Všechno kromě GUI (které je hnusné) vypadá naprosto stejně jako v 1. Jsem možná trochu povrchní, ale nic kromě grafiky jsem neměl možnost kvůli tomu sekání vyzkoušet. Tak uvidíme časem.
  • akurat som zakupil balicek za 15dolacov = cca 11,50eur:D
    fajne tesims a na hru hh
  • Jednicka paradni a dvojka to jisti *2*
  • Veskoslav
    Nebylo to špatné. Za tu cenu rozhodně ne:) Jenom je škoda, že další postavy byly až v rámci DLC. Doporučuji všem milovníkům Diablovek. Navíc steampunk na Vás bude dýchat nádhernými scenériemi. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit