Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz to mastim a rozhodne nejlepsi DLC. Oproti jinym mi zde prijde mnohem vic obsahu, nektere mody uz nejsou treba. Asi je to i proto, ze doprava je v CS zasadni (asi jako v kazdem realnem vetsim meste), takze toto DLC ma opravdu velky dopad. Sice jsem nekde cetl, ze spousta toho bylo vydano zadarmo prostrednictvim patche, ale stejne jsem to vyvojarum zaplatil.
  • No konečně budou moci rychlé vozidla záchranářů jezdit přednostně, bylo tristní, když sanitky sice houkaly a blikaly, ale stály v kolonách. DLCčko si koupím i když přidává hlavně jednokolejku a lanovky, přál bych si více upravit klasickou železnici a některé silniční možnosti ve hře.
  • jamar28
    Opravdu to DLC přidá do hry jednokolky? Představa hromadné dopravy pomocí jednokolek je sice kouzelná a hipsteři by ji jistě ocenili, ale nejde spíš o jednoKOLEJKY? *1*
  • Bude recenze dlc alespoň čtenářská hraji to tak uvidíme
  • Jaké tramvaje, však jsou tam jen lanovky!!
    • Asi myslí monoraily
  • Žádné tramvaje. Opravte si chybu a ověřuje si informace. Tramvaje jsou ve hře dávno.

    Přitom stačilo opsat popis ze steamu. Jednodušší práce být nemůže.
  • Opravte si prosim ten nadpis. DLC pridava lanovky ne tramvaje, ty jsou ve hre uz pres rok.

    Jinak i kdyz tohle DLC ma svoje mouchy a nektere veci mohli vyvojari dotahnou trochu vic, tak zatim ti to prijde jako nejlepsi DLC. Ale muze to byt i tim, ze jsem proste fanousek MHD. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit