Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě 100/100 . Můžu potvrdit realizmus je velmi propracovaný , už ztrácím sluch :-( ! ! ! ! ! ! !
  • Mne se libi ze se tomu tak venuji. Pohyb postav je jednou z nejvice zaostavajicich prvku her. Ta propast oproti realite je tam snad nejvic viditelna. Jenomze kvalitni animace nestaci, bude to vyzadovat i kvalitni animacni engine zvladajici i fyziku a interakce s okolim. A to jsem skeptik. Videli jsme spousty a spousty vyvojarskych denicku predvadejicich zarucene zazraky a skutecny vysledek pak byl nekde jinde.
  • JezboX
    Aha tak realismus. Takže další díl se bude věnovat ochraně sluchu *15* a postupně se vám kvalita sluchu bude snižovat podle toho jakou ochranu budete používat. Na konci hry se vám může stát že ji dohrajete v tichu *1* V uzavřeném prostoru stačí 9x19 bez sluchátek, aby jste zažili opravdu nepěkné pocity. Při větších rážích mi nestačí sluchátkama s malým útlumem. I na otevřený střelnici nic moc když to někdo vedle vás sype z 5,56x45 nebo 7,62x39. Pokud by ale třeba udělali minihru kdy zbraň rozeberete, vyčistíte a zase složíte dohromady tak by mi to ani nevadilo. Takový zjednodušený World of Guns: Gun Disassembly.
  • Zatím tam mají spoustu hezkých detailů. Ten ruský naturalismus se blahodárně podepisuje na ambicích tamních tvůrců. Snad se jim to povede dotáhnout do povedeného konce. Dýchá z toho na mě atmoškou trochu Stalker byť je to evidentně úplně jiná hra.
  • Ze samopalu vzor 58 (alias útočné pušky, které se desítky let říká nesprávně samopal) mám nastříleno opravdu hodně, HODNĚ a moc nábojů, toho čištění zbraně po střelbách, kdy jiní lidé byli na koupáku a my celá četa seděli na chodbě a čistili zbraně.....nikdy, NIKDY NIKOMU z celé ROTY se zbraň ANI JEDNOU nezasekla, a to je docela slušné měřítko pro jednu podělanou hru....nevím no, je pěkné vidět "realističnost" ve hře, ale kdo ji zažil v praxi, ten se tomuhle musí smát......
    • ono je rozdíl strelby na strelnici a boj v bahne blate písku atd.
  • Nejlepsi je jak tady vsichni hazi ty sve kydy a AK47 a M16 videli maximalne na YT.
    • einstein taky videl vesmír maximalne z okna sve pracovny
  • A to že AK 47 se nemusí čistit a pořád střílí, zatímco M16 se zasekne, i když jí nosíte ve futrálu, je mýtus. Rozdíl tam je, ale nijak zásadní. Rozhoně ne, jak se všeobecně tvrdí.

    Schválně, zkuste si nějaký čas nečistit píst u AK. Nedostanete ho ven. :-) Pro představu, opět proti všeobecnému přesvědčení, plynová trubice u M16 se čistit nemusí.
    • M16 ka ma spolehlivost bohuzel dost zavislou na teplote vzduchu, prave diky plynove trubici. Takze jiste, v normalnich podminkach neni o nic horsi nez AK. Ve vyssich a nebo nizsich teplotach ma problemy mnohem casteji. Proti tomu je potreba obcasneho promaznuti pistu u AK mensi zlo.
      • Jsem si jistý, že tomu tak není.

        Rozveď, proč by teplotní výkyv měl mít zásadní vliv na tlak plynů.

        Nepleteš si to s mazáním pro zbraně. To má zásadní vliv na spolehlivost. Lepší žádné, suchá zbraň, než špatná vazelína. :-)
        • Ptáš se jaký má vliv teplota na plyn, ty si nechodil na zakladni školu nebo co ?
  • Ak se sice nezasekne, zato tim netrefite ani stodolu.
    • Jenom mala cast pouzivanych kalasnikovu jsou skutecne originaly. Dela je kde kdo na soustruhu v garazi, pak je presnost samozrejme mizerna. Napriklad nas vz.58 byla a je velice dobra, presna a spolehliva zbran. Kalasnikov je genialni ve sve jednoduchosti.
  • Sr_Lobo
    Tak to vypada az neuveritelne dobre *14* moc se tesim.
  • Tak ten Kalašnikov sa asi ťažko zasekne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit