zavřít
...

Diluvion - recenze

Steampunkové ponorky v postapo oceánu. Není moc jiných kombinací, které by instantně upoutaly moji pozornost v záplavě nových her. Když k tomu přihodíte marketingové hlášky „inspirováno Julesem Vernem“, „podmořské Dark Souls“ a „otevřený svět“, je jasné, že se hlubinami rozkmitaným songem Aqua z Archimedean...
  • John_D (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Krajinu totiž zakrývá led.

Na keporkaky tu prostě nenarazíte, ani na jinou velkou havěť

Jestli to nebude tim, ze keporkak je kytovec, takze dycha vzduch pomoci plic. A toho vzduchu pod ledem moc nebude imho. Opravte mne jestli se mylim.
    20.2.2017

reagovat

• Corvus tiscali.cz
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Pro mě je explorace ve všech hrách zájem číslo jedna čili jsem hru prubnul a podle mě není vůbec špatná. Navíc mám obrovskou slabost pro podmořské hlubiny... Hra má dost solidní atmosféru, vizuál ujde, soundtrack je perfektní a poslouchám jej i samostatně. Diluvion se hraje hodně dobře na xbox ovladači a pohyb ponorky je zajímavě řešen (opravdu podobn jako Descent čili to chce trošku cviku). Nejhorší je soubojový systém, ten mě vyloženě nebaví... Není na něm nic špatně, ale prostě je takový prkenný a osobně mě baví především průzkum mořských hlubin a celá ta "mytologie", kdy pod hladinou vznikla různá společenství, kulty, města a lidé se snaží provrtat zpět na povrch... Nízkorozpočtový projekt, ale solidní... *5*
    19.2.2017 upraveno v 16:29

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    0 komentářů ?
    18.2.2017

reagovat

• n (anonym)
      4 souhlasí, 0 nesouhlasí
      v lepsich rodinach je zvykem, kdyz nemas co rict, tak nic nerikas

na tuhle hru jsem se chystal, ale ted jsem na vazkach, kdyz ty mechaniky udajne nic moc a nejvetsi sila je v exploraci...
      19.2.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Na exploraci je x dalších i lepších her třeba... hmm a lepší rodiny ? to na Games opravdu nefunguje *2*
        19.2.2017 upraveno v 16:51

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.169.119.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.